Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

kje pa je Grčar, dolgo časa ga nisem nič slišal tle.... ?

eh grčar je... hm

ej ne vem :D enostavno ni ga več :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje v Celju/Velenju (ali kaj sličnega) bi lahko naročal Lucasove ali pa AP racing zavorne ploščice? Oz kaj drugega, samo da je kvalitetno :krneki:

:wub: fala epa za odgovore :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bwuhahahahahahahahhahahahahahahhaha keri movie ROOOOOOOOOOOOFL se dobro da nisem fukno dnara za kino vun , (wanted) ne hodit v kino zarad jolike

Popravljeno . Popravil coldy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Houziii ka ti se vedno po tti eni te isti ulici pelaš? :D sem te dans vido, bil sem v kombiju Davidov Hram pa kremo proti herpesu sem mel namazano ob levi nosnici :P

Pac to je ulica ki je najbol "glavna" da prides tja do kroznega razn drugih stranskih ;) :P

Sm te vido ja, glih zadn trenutek sm pogledo v kombi pa sm te vido, zdej vem kak si :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje v Celju/Velenju (ali kaj sličnega) bi lahko naročal Lucasove ali pa AP racing zavorne ploščice? Oz kaj drugega, samo da je kvalitetno :krneki:

:wub: fala epa za odgovore :wub:

v eurotonu, škofja vas :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sm dobo nove gume ... Continental ... sm skuro zadno savino sam prasica se ne vda lahk bi jo 3 ure cimo pa bi še koj bla cela ---> plastika xD :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejko škoda pač, se zgodi. sam jas bi mu tak probal nekak maznit jo stari :D . Škoda keša stari kr obrne se mi ko si predstavlam kolk maš ke kazni.

hh napako si nareo v osnovi ker si se ustavo na semaforu :D hec

ja nisn ga vido pizda, napaka prva je bla da sn sploh mel tablico, ker če je nebi mel bi mu tak spizdo, ampak te ko mi jo je videl je blo tak fertik ne, če bi spizdo bi samo še zraun dobo...drugač pa kazn ni tak huda kot bi mogla bit, ipak so še eni policaji tud face in se te malo usmilijo :D

bwuhahahahahahahahhahahahahahahhaha keri movie ROOOOOOOOOOOOFL se dobro da nisem fukno dnara za kino vun , (wanted) ne hodit v kino zarad jolike

meni je včere ena prjatlca tut spet neke pritiskala s kinom, samo sma hvala bogu pol doma ostala pa se igrala mojo priljubljeno igerco- ateke in mamice :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pac to je ulica ki je najbol "glavna" da prides tja do kroznega razn drugih stranskih ;) :P

Sm te vido ja, glih zadn trenutek sm pogledo v kombi pa sm te vido, zdej vem kak si :D

grd k matrvola ha? pa še cel posperman po faci :lol1:

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nisn ga vido pizda, napaka prva je bla da sn sploh mel tablico, ker če je nebi mel bi mu tak spizdo, ampak te ko mi jo je videl je blo tak fertik ne, če bi spizdo bi samo še zraun dobo...drugač pa kazn ni tak huda kot bi mogla bit, ipak so še eni policaji tud face in se te malo usmilijo :D

kasna pa je ce ni skrivnost??? za kok se bo stanjsala dnarnca? oz kok pik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kasna pa je ce ni skrivnost??? za kok se bo stanjsala dnarnca? oz kok pik?

moglo bi bit 1500 eur, ter odvzem, tak je reko na začetku, zmeno pa sn se za 340 eur, se pravi v roku 16 dni 170 eur, ter 5 kazenskih...svaka mu čast ni kaj :worship: ...sej je razumel da je tu pač štajerska pa da se tu nea neke najbolj spoštuje predpisov, pa še sam je priznal da ko je bil mlad je bil isti, sma pol še kuj v debato padla hehe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pičimo počasi z frendi na morje, v Barbarigo, blizo Pule ... se cujemo cez 14 dni ... uzivajte :004 :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pičimo počasi z frendi na morje, v Barbarigo, blizo Pule ... se cujemo cez 14 dni ... uzivajte :004 :yea1:

ja fajn se mej.. js tut grem ju3 dol na krk z motorjem za 7-14 dni.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pičimo počasi z frendi na morje, v Barbarigo, blizo Pule ... se cujemo cez 14 dni ... uzivajte :004 :yea1:

ja model 3 tedne nazaj sm biu tam :D

drgač pa rovinj morte pogledat un disko plac... je res fajn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja model 3 tedne nazaj sm biu tam :D

drgač pa rovinj morte pogledat un disko plac... je res fajn :D

Derpe s ponarjenim kešom :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa sem pravkar prišel iz morja.. v zrče pa ne grem več nikol v življenju....čeprav sem bil tam samo 1 dan...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa sem pravkar prišel iz morja.. v zrče pa ne grem več nikol v življenju....čeprav sem bil tam samo 1 dan...

zakaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj?

poraja se mi enako vprašanje... še nobenga nism vidu da bi reku da je bedno?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je doli 15% bab.. pa še te so tak fine, da ceneje prideš skozi če kurbo plačaš, kot pa tej babi 10 koktejlov..

no ja.. mogoče bi mogle 3 dni bit doli da bi kero podr.. ampak.. so drugot tut bolše.. v monviju v rovinju naprmier :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je doli 15% bab.. pa še te so tak fine, da ceneje prideš skozi če kurbo plačaš, kot pa tej babi 10 koktejlov..

no ja.. mogoče bi mogle 3 dni bit doli da bi kero podr.. ampak.. so drugot tut bolše.. v monviju v rovinju naprmier :D

rovinj ga ovna ja :D

tam sm biu tud jst... tistih 8 disko placov na kupu raztura :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!