Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ker je doli 15% bab.. pa še te so tak fine, da ceneje prideš skozi če kurbo plačaš, kot pa tej babi 10 koktejlov..

no ja.. mogoče bi mogle 3 dni bit doli da bi kero podr.. ampak.. so drugot tut bolše.. v monviju v rovinju naprmier :D

jaz grem danes dol

če je res smao tok mal pičk bom obolu :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa sem pravkar prišel iz morja.. v zrče pa ne grem več nikol v življenju....čeprav sem bil tam samo 1 dan...

Tud jaz sem bil en dan doli pa nikoli več ne grem v Zrće, je marsikje veliko boljše. Saj je doli kr nekaj dobrih pičk samo mi postane slabo ko greš nekam na morje pa doli prvo kot prvo sami Slovenci pa je isto kot da greš ven v MB-ju, drugo pa je to samo povečana Ekonomska šola scena :) Bomo šli kam dlje na plaže, kjer je ravno tako veliko diskotek ob plaži, je mnogo takih turističnih destinacij, ampak imaš tam občutek, da si res nekje na morju, ko nikogar ne poznaš, ne pa v Zrćah ko se pozdravljaš povsod enako kot da greš ven v MB-ju pa sami poznani. Pol Maribora je doli pizda...

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čamac imaš raje gikinje iz bežigrada?

Ne, saj tudi proti ekonomistkam iz LJ nimam nič, ampak srečal sem en kup dijakinj ekonomske v MB-ju ko jih itak že celo leto opažam veni vsak vikend tukaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz sem bil en dan doli pa nikoli več ne grem v Zrće, je marsikje veliko boljše. Saj je doli kr nekaj dobrih pičk samo mi postane slabo ko greš nekam na morje pa doli prvo kot prvo sami Slovenci pa je isto kot da greš ven v MB-ju, drugo pa je to samo povečana Ekonomska šola scena :) Bomo šli kam dlje na plaže, kjer je ravno tako veliko diskotek ob plaži, je mnogo takih turističnih destinacij, ampak imaš tam občutek, da si res nekje na morju, ko nikogar ne poznaš, ne pa v Zrćah ko se pozdravljaš povsod enako kot da greš ven v MB-ju pa sami poznani. Pol Maribora je doli pizda...

to je to..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz sem bil en dan doli pa nikoli več ne grem v Zrće, je marsikje veliko boljše. Saj je doli kr nekaj dobrih pičk samo mi postane slabo ko greš nekam na morje pa doli prvo kot prvo sami Slovenci pa je isto kot da greš ven v MB-ju, drugo pa je to samo povečana Ekonomska šola scena :) Bomo šli kam dlje na plaže, kjer je ravno tako veliko diskotek ob plaži, je mnogo takih turističnih destinacij, ampak imaš tam občutek, da si res nekje na morju, ko nikogar ne poznaš, ne pa v Zrćah ko se pozdravljaš povsod enako kot da greš ven v MB-ju pa sami poznani. Pol Maribora je doli pizda...

tako je :)

nasledn let upam da grem na ibico :D al pa kaki lore del mar :D

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, danes pa grem na jadranje, se tipkamo čez kakšen dober teden, malo več (razen če bom se ustavil kje v kakšnem cyber caffe-ju :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

120/70-17.. samo očitno nobena druga ne paše , razen one čiste race gume, pa še tista malo podrsa.. recimo Metzeler Rennsport. Pa tudi pri tisti je recimo isto skor tak čudno na felni gor, mogoče je tam kake 2 mm več.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ziher.. da ni recimo prevelkega pritiska na gumo, in gre pol valda se mal premakne pr padcu ne.. in bi porajsu pol felno :wacko: Tega me je najbolj strah, ker bo sigurno par padcev, felne pa niso ravno poceni..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj vilice? Sej guma ta normalno paše notri.. samo pri padcu me skrbi da bi felno zrajsal.. drugače raje vilice kot felno :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

star sem 20 čet smrdim kot vinska klet, fukam nea nič tepem pa se k hudič

češčena si marija njen angelski glas, daj za liter vina bo lepši še moj glas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz sem bil en dan doli pa nikoli več ne grem v Zrće, je marsikje veliko boljše. Saj je doli kr nekaj dobrih pičk samo mi postane slabo ko greš nekam na morje pa doli prvo kot prvo sami Slovenci pa je isto kot da greš ven v MB-ju, drugo pa je to samo povečana Ekonomska šola scena :) Bomo šli kam dlje na plaže, kjer je ravno tako veliko diskotek ob plaži, je mnogo takih turističnih destinacij, ampak imaš tam občutek, da si res nekje na morju, ko nikogar ne poznaš, ne pa v Zrćah ko se pozdravljaš povsod enako kot da greš ven v MB-ju pa sami poznani. Pol Maribora je doli pizda...

podn zrče ja, jaz tui več ne grem tja...ker isto ko da bi v povečanega bongosa prišo...

aja pubeci ve mogoče kdo kje bi lahko dobo kake tangice al pa moderček pa da bi pisalo gor kawasaki, sn glejo že na e-bay pa ni nič jebemti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pubeci ve mogoče kdo kje bi lahko dobo kake tangice al pa moderček pa da bi pisalo gor kawasaki, sn glejo že na e-bay pa ni nič jebemti :D

Hondine majo u salonu od As-a, tko da mogoče, kkšn DKS, oz kkšn drug prodajalc? :unsure:

Al jih dej pa tiskat :) če jih nujno rabš :)

Popravljeno . Popravil Gizmo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hondine majo u salonu od As-a, tko da mogoče, kkšn DKS, oz kkšn drug prodajalc? :unsure:

Al jih dej pa tiskat :) če jih nujno rabš :)

ma kaka honda mora bit kawasaki, še boljše bi blo če bi pisalo kawasaki ninja, samo svomim da ma dks, bom šou poglejat...tiskat se mi pa tut ne da hojit, te jih morn najprej kupit pa pol še tja dat tiskat pa to, to pa se mi tui nea da...morn jih neki najt za male pare :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!