Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

edit: najbolj me skrbi da bi se pri padcu poškodovala felna :wacko:

js sm spredno mal spraskou pri padcu takrt :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo dve slikce z morja: prva na poti tja malo naprej od delnic, druga pred apartmajem na parkirišču, naša r6, ninja in leon

post-9362-1217686288_thumb.jpg

post-9362-1217686302_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo dve slikce z morja: prva na poti tja malo naprej od delnic, druga pred apartmajem na parkirišču, naša r6, ninja in leon

wow Kawasaki Ninja ZX-6R 636 2005 :wub:

Popravljeno . Popravil Prevtzer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo dve slikce z morja: prva na poti tja malo naprej od delnic, druga pred apartmajem na parkirišču, naša r6, ninja in leon

post-9362-1217686288_thumb.jpg

post-9362-1217686302_thumb.jpg

popotnik koci, edino malo si tip motorja za take zadeve falil hehe .)

nono tastara je bolj jača :P

tako je :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seos folk :)

evo pa sm se vrno iz paga :D

kaka čaga :D

je kaj novega ? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre še kdo ju3 na morje ?

po poti

Dolenka - Ribnca - Kočevje - Brod na Kupi - Delnice - postanek na Grobniku - Crikvenica....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve, zkaj meni yamahca yzf r125, ko bremzam na prvo bolj proti koncu oz. ko zbremzam čisto na nulo tko čudno zaškriplje. Na začetku so se diski drgnli, je blo pač rečen da ker je vse novo, tega pa ne štekam, ker je res čuden zvok oz. prav škripanje. Itak mam čez 500km servis, to bo že naslednji teden 100% :) pa da mu omenim.

Aja pa še vprašanje, če sm motor kupil v Labi, in imam garancijo, a ta garancija tudi velja pri šternu? Zna štern kaj komplicirat ker motorja nisem pri njemu kupil?? ker imam pač šterna slabe 5km od doma, pa da se ne furam v litijo. Ima kdo izkušnje s Šternom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr Šternu ti tud garancija velja, sej je pooblaščen za yamaho. Aja drugač pa pravjo da je baraba :) , sam če hočeš štempl ti ne ostane nič drucga kot da tja peleš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre še kdo ju3 na morje ?

po poti

Dolenka - Ribnca - Kočevje - Brod na Kupi - Delnice - postanek na Grobniku - Crikvenica....

eni uporabljamo motor, glede na njegovo zvrst in čemu je namenjen, tak da 500km+ in podobne dopustniško-turistične zadeve raje prepuščamo avtomobilom, ki so dost bolj udobni in primerni za to, kot te 160 kg zverinice, katere pa raje mučimo po okoliških ovinkih...vendar tisti ko pač upate da bojo kake glupe ekonomistke padale na vas če bote v zrče prišli z motorom, pa kar pogumno...upanje umira zadnje :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr Šternu ti tud garancija velja, sej je pooblaščen za yamaho. Aja drugač pa pravjo da je baraba :) , sam če hočeš štempl ti ne ostane nič drucga kot da tja peleš.

Če je baraba raj za vsak servis v litijo peljem, tam so bili do sedaj zelo prijazni in imam več kot super odnose znjim :) Tako z ponudbo, svetovanjem, plačilom :) Res da ko ga enkat hnjim pelem, bo vsak serviser v drugo zelo zelo grdo gledal, to mi je logično. Samo če je baraba ga raj 300km drugam peljem res pa da mi dobro zrihtajo.

Kdo ve kaj bi bilo pri meni narobe s tistim bremzanjem? Je možno da zaradi dežja, ker me je 2x ujel, enkat sem ga pustil na dežju, ker druge mi ni preostal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seos folk smile.gif

evo pa sm se vrno iz paga biggrin.gif

kaka čaga biggrin.gif ....NOT

je kaj novega ? smile.gif

hmmm kak da ne ? :D če pa je ql :D sam mal je bed ker je muzika skozi ista... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni uporabljamo motor, glede na njegovo zvrst in čemu je namenjen, tak da 500km+ in podobne dopustniško-turistične zadeve raje prepuščamo avtomobilom, ki so dost bolj udobni in primerni za to, kot te 160 kg zverinice, katere pa raje mučimo po okoliških ovinkih...vendar tisti ko pač upate da bojo kake glupe ekonomistke padale na vas če bote v zrče prišli z motorom, pa kar pogumno...upanje umira zadnje :lol1:

sj je tut motor za take furce.. ampak fora je da poskušaš čimhitreje priti do tja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni uporabljamo motor, glede na njegovo zvrst in čemu je namenjen, tak da 500km+ in podobne dopustniško-turistične zadeve raje prepuščamo avtomobilom, ki so dost bolj udobni in primerni za to, kot te 160 kg zverinice, katere pa raje mučimo po okoliških ovinkih...vendar tisti ko pač upate da bojo kake glupe ekonomistke padale na vas če bote v zrče prišli z motorom, pa kar pogumno...upanje umira zadnje :lol1:

Sej to je 160 km v eno smer max :) pa cesta je polna ovinkov, pa na nekih odsekih je precej prazna :) kaj češ lepšega? :whistle:

Drgač pa ja, okoliški ovinki, jst sm se jih naveliču, pa gremo še mal drgam :) :unsure:

HAHA glupe ekonomistke, ne Hvala :rolleyes: mamo raj pametne ekonomistke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr Šternu ti tud garancija velja, sej je pooblaščen za yamaho. Aja drugač pa pravjo da je baraba :) , sam če hočeš štempl ti ne ostane nič drucga kot da tja peleš.

Ja precej navija ure, kolk časa je kej delov :) jst sm dau use plastike dol z motorja že doma, pa je rabu "2h pa še mal", da je blokado notr namontiru, pol je pa reku da se da u pol ure odstrant če hočeš :)

sam ja raj mej štemplčke, usaj dokler je garancija :) mene je na aprili 2x rešil 150E+ :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to je 160 km v eno smer max :) pa cesta je polna ovinkov, pa na nekih odsekih je precej prazna :) kaj češ lepšega? :whistle:

Drgač pa ja, okoliški ovinki, jst sm se jih naveliču, pa gremo še mal drgam :) :unsure:

HAHA glupe ekonomistke, ne Hvala :rolleyes: mamo raj pametne ekonomistke :)

a take obstajajo? :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm kak da ne ? :D če pa je ql :D sam mal je bed ker je muzika skozi ista... :)

dobro da povem enkrat za vselej okrog teh zrč

ni kul, ker ni fajn gledat pijano in zadrogirano mladino, staro 16-17 let, od tega tričetrt iz maribora ko jih itak celo leto gledam...pridema z čamcem nič hudega sluteča iz bosne, kjer je res čaga (kar vi seveda nebote nikoli vedli, ker vam je pag in zrće edina možna počitniška destinacija na svetu očitno), torej pridem v te bedne zrče, za začetek srečam že sošolca, ki mi na hitro zamori z izpiti in kaj vse še mora on nardit, potem čez par metrov zagledam naše lokalne mariborske pijančke z flašo od najbolj poceni hrvaške kokakole zmešano z vinom, presrečni da so lahko pijani že 3 dni skupaj in to samo za 100 kun , potem par naših vrlih ekonomistk in ko vidijo moj avto z mariborskimi tablicami, vse presrečne zakričijo: glejte to so naši, iz maribora so!!! ( kot da bi se srečali nekje v hribovjih severne etiopije, kjer pol leta že ni stopila človeška noga, ne pa v zrćah kjer praktično ne vidiš druga kot slovenčke), sledilo je še par neprijetnih pripetljajev in obhodov okoli teh oh in sploh diskotek in potem sem odšel in se odločil da me zrče več ne vidijo...malo si človek želi odpočiti od teh vsakdanjih obrazov, tipičnih slovencov in ravno ko najbolj noče videt nobenga takšnega, naleti na cel trop le teh...zadnja dva dni sma preživela s čamcem pri mojmu stricu v apartmaju, prisostvovala umirjenemu družinskemu življenju, poležavala na plaži, se vozila z vodnim skuterjem, ob večerih pa se napijala z mojim stricom in kolegi v lokalnih gostilnah, in prav nič ne bi zamenjal tega, z nekim pitjem poceni mešanice kokakole in najslabšega vina iz flaše, ter gledanju zapitih glupih ekonomistk, pa tut če bi kera bla dobra pa se mi cela sleče pred mano, ne bi je diral ni sa štapićem, majkemi!!!, dovolj je tega čez leto ne rabimo jih še na dopustu prenašat...kakorkoli zrče name niso naredile nobenega vtisa, prav nasprotno, zagabile so se mi, čeprav vse je ok, diskoteke ok, plaža ok, edino ena in zelo velika pomanjklivost teh zrč je: PREBLIZU SO SLOVENIJI!!!!!...na naslednjo ultra čago grem v banja luko (kar mi je žal da nisem zdaj šou, ker sem se mimo peljal, ampak je čamac pritiskal z zrčami pa pol ni blo dovolj cajta), kjer je 70% ženskega prebivalstva in kjer 100% ni slovencev, oz. so redek pojav, na naslednji dopust pa grem na nek nenaseljen otok sredi jadrana, brez telefona, brez denarja, samo maska, plavutke, čoln z tomos 5-ko, 3 kante benza ter harpuna...in to bo pravi dopust, da si odpočiješ od vsega in od vseh, ter se malo očistiš tega vsakdanjega umazanega življenja!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to je 160 km v eno smer max :) pa cesta je polna ovinkov, pa na nekih odsekih je precej prazna :) kaj češ lepšega? :whistle:

Drgač pa ja, okoliški ovinki, jst sm se jih naveliču, pa gremo še mal drgam :) :unsure:

HAHA glupe ekonomistke, ne Hvala :rolleyes: mamo raj pametne ekonomistke :)

eh đabe mu razlagaš ker vidiš da nič ne zaleže......če se voziš okoli doma si softič, če pa se voziš dlje kot bo on kdaj šel pa že pljuva po zvrsti motorja in da temu ni namenjen :yawn: ja čungi počasi smo se že naveličali teh tvojih enih in istih komentarjev

evo kwakca v novi obleki:

post-9362-1217716644_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh đabe mu razlagaš ker vidiš da nič ne zaleže......če se voziš okoli doma si softič, če pa se voziš dlje kot bo on kdaj šel pa že pljuva po zvrsti motorja in da temu ni namenjen :yawn: ja čungi počasi smo se že naveličali teh tvojih enih in istih komentarjev

verjemi da sn že bil in videl kraje ki jih še ti s prstom po zemljevidu neoš najdo, kaj šele obiskal tak da glede tega ne bit preveč pametn in s tem da greš s cestakom do prvega obmorskega kraja v prikolico za par dni se tud ni treba hvalit o popotniških podvigih , ko boš pa šel s cestakom okol sveta, tak ko oni z r1 bom ti pa dal kapo dol...

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!