Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Jaz sem tudi slišal, da zelo bogo vozi, zato pa se mu potem zdi, da je orazem tak hiter ko se skup vozita :P

prov komi čakam da tebe že vidm na motorju :winkiss:

drugač pa evo tud jst pravkar pršov iz zrč...sej je blo zakon pa use k sm biu 9 dni usak dan non stop pijan, ampak prov nad plažo zrče sm pa mal razočaran, več ko pol tipov :? , skor sama slovenija dol tko k smo že slišal, tko da drug let bo treba jit res km drugam :grim

sm pa spuznov dve pičke iz nizozemske in sta ble tud onedve razočarane, sta povedale da so pr njih je 100x bolš žurke :OK: bo treba jit pogledat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prov komi čakam da tebe že vidm na motorju :winkiss:

drugač pa evo tud jst pravkar pršov iz zrč...sej je blo zakon pa use k sm biu 9 dni usak dan non stop pijan, ampak prov nad plažo zrče sm pa mal razočaran, več ko pol tipov :? , skor sama slovenija dol tko k smo že slišal, tko da drug let bo treba jit res km drugam :grim

sm pa spuznov dve pičke iz nizozemske in sta ble tud onedve razočarane, sta povedale da so pr njih je 100x bolš žurke :OK: bo treba jit pogledat :P

tak ko sn ti rekel da je podn, ne rabiš it tak daleč, 3 ure in pol vožnje iz maribora maš banja luko, čage nenormalne, 70% prebivalstva je ženskega, cene smešno nizke in to je to...samo malo popotnika mora bit v tebi in ne met črednega nagona tak ko večina slovencev, ko gre tja kam pač grejo vsi...ja pa razne fore da bosna je nevarna da so mine neeksplodirane itd... je bullshit...dokler si ti skuliran in ne iščeš problemov je vse ok, ljudje so pa nasplošno 10 krat bolj prijazni ko pri nas, ter dekline 10 krat bolj radodarne, ko vidijo za njih kao bogate slovence se bi pa itak vse preselile k tebi :D

glede čamaca i nnjegove vožnje pa ti morn rečt, da iz tiste svoje rs 250 iztisne maksimum tut na cesti, čeprav po zaprtih ovinkih mi ne more neke najbolj parirat, ipak mam to nadrkano v nulo, je zadnič lepo preseneto ko sma ga z enim z ninjo terala res do onemoglosti pa je skoz konstantno sledil in ga ni blo treba kaj dost čakat vmes, tu pa tam smo malo upočasnili tempo pa se je približal...vam pa sn itak že stokrat reko da pridete kaj k nam pa gremo skupaj, pa nič od vas, mi smo pri vas bli že na začetku sezone, vi pa ste pussiji pa ne upate prit, ker vete da bi vas pohrustali mi štajerci pa ne upate pičkice :P ...da vas malo podkurim hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nvm kak je z tem pagom, v četrtek pičimo dol naša klapa pa bomo vidli. Ko sem se z nekaj folkom meno od tu so vsi rekli da je blo vreu, na forumu pa vsi pravite obratno. Mogoče celo zato ker ste iz mb, jaz pa od tam ne poznam dost folka. Bomo vidli kak bo, upam da bo vredu, drugo leto pa tak v amsterdam :evilgrin: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nvm kak je z tem pagom, v četrtek pičimo dol naša klapa pa bomo vidli. Ko sem se z nekaj folkom meno od tu so vsi rekli da je blo vreu, na forumu pa vsi pravite obratno. Mogoče celo zato ker ste iz mb, jaz pa od tam ne poznam dost folka. Bomo vidli kak bo, upam da bo vredu, drugo leto pa tak v amsterdam :evilgrin: :D

to pa ni za otroke :nono: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nvm kak je z tem pagom, v četrtek pičimo dol naša klapa pa bomo vidli. Ko sem se z nekaj folkom meno od tu so vsi rekli da je blo vreu, na forumu pa vsi pravite obratno. Mogoče celo zato ker ste iz mb, jaz pa od tam ne poznam dost folka. Bomo vidli kak bo, upam da bo vredu, drugo leto pa tak v amsterdam :evilgrin: :D

glavn problem je da je dol tipična slovenska žurka kjer je 90% debilov ki razgrajajo in se delajo taglavne... tko k v sloveniji pač... jest sm biv lan na pagu pa mi ni blo všeč... žurka je sam ne taka ki si jo zelis na dopustu... letos sm biv pa na iosu je pa drug svet... folk iz cevga sveta vsi lepo žurajo so prjazni en do drugga... vsake 5m te en ogovori pa vpraša s kje si pa koko se maš... pa nobene galame...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa ni za otroke :nono: :D

Aja, heh jas sn te pa že mislo vprašat zaka nisi šou v amsterdam letos namest dol na jug :D :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, heh jas sn te pa že mislo vprašat zaka nisi šou v amsterdam letos namest dol na jug :D :rolleyes:

pride tud amsterdam in njegov red light district na vrsto, ampak vse ob svojem času, do takrat bom pa raje izkušnje nabiral na jugu in vzhodu...ker gori je pa že kar hard scena :D

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bosna nejko kdaj gremo :D

aja drgač je pa baje litva odfuk :D

si reko ja, samo drugač pa za litvo rabimo kot prvo dost para da do tja pridemo, cajta gre ful, v bosni pa smo za 3 ure pa čaga đabe, pa še jaz bom enmu kolegu reko da bi pri njemu prespali pa mamo še prenočišče đabe...bomo šli enkrat jeseni konc septembra, da jaz opravim še tota 2 izpita kaj sta mi ostala, pa da si finančno opomorem od vseh kazni in nesreč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si reko ja, samo drugač pa za litvo rabimo kot prvo dost para da do tja pridemo, cajta gre ful, v bosni pa smo za 3 ure pa čaga đabe, pa še jaz bom enmu kolegu reko da bi pri njemu prespali pa mamo še prenočišče đabe...bomo šli enkrat jeseni konc septembra, da jaz opravim še tota 2 izpita kaj sta mi ostala, pa da si finančno opomorem od vseh kazni in nesreč...

huh, kaj nisi ti nedavno o nekih prikolicah pa vrečah krompirja in škrtarjenju na dopustu, poglej se zdaj :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huh, kaj nisi ti nedavno o nekih prikolicah pa vrečah krompirja in škrtarjenju na dopustu, poglej se zdaj :winkiss:

škrtarjenje velja glede krompirja in tega in morja, ker grete raje v kraje kjer je drago in si celi hladilnik pa klet zraun nesete, jaz pa raje grem v kraje kjer je nasploh bolj poceni in jem vsaki dan zunaj, pijem ga zunaj, skratka ludnica...v tem se razlikuje moje in vaše razmišljanje, vi raje grete v kraje kamor grejo vsi in kjer je seveda drago, tam pa si ne morte nič privoščit, jaz pa grem raje v kraje ki jih malo ljudi pozna, niso turistična atrakcija, in so seveda dost bolj poceni, in sem tam ko kralj na betajnovi...to je to :D...sej mogoče te kdaj mine ta slovenski tipični čredni nagon, pa boš morda spoznal to kar sem jaz že pred leti in se boš spomnil mojih besed

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja seveda, kar obračaj besede, pač očitaš škrtarjenje, škrtariš tudi sam, v svojo jamo si padel.........pojdi tam med eskime pingvine lovit če so ti všeč nepoznani kraji ali pa na himalajo čakat jetija :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bosna nejko kdaj gremo :D

hehe :) jest sm biv lih 3 dni nazaj tm smo prečkal pa smo mogl it u Željo na čevapčiče k si najbolši :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe :) jest sm biv lih 3 dni nazaj tm smo prečkal pa smo mogl it u Željo na čevapčiče k si najbolši :worship:

ja samo morte it k željo 2, ker željo 1 je musliman pa nima svinjskega mesa noter, željo 2 pa je srb in oni majo najjače ćevape, pa še pir lahko pr njemu dobiš, medtem ko pri muslimanih ne...željo 2 pa hodžić, ki je direkt na glavnem trgu baščaršije sta najboljši čevabđinici čeprav tut ostale niso loše :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja seveda, kar obračaj besede, pač očitaš škrtarjenje, škrtariš tudi sam, v svojo jamo si padel.........pojdi tam med eskime pingvine lovit če so ti všeč nepoznani kraji ali pa na himalajo čakat jetija :slap:

nič ne obračam besed, pač ti ne razumeš tak kot dosti stvari ne...ne morn ti pomagat, sej mogoče boš nekega dne doumel smisel vsega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pride tud amsterdam in njegov red light district na vrsto, ampak vse ob svojem času, do takrat bom pa raje izkušnje nabiral na jugu in vzhodu...ker gori je pa že kar hard scena :D

Če boš preveč čaku, ga nebo več, ker jo ukinjajo :) :unsure:

Drugač pa ti si raje najjači u selu, kot pa povprečen nekje kjer je dokaj ql pa to... ? usaj jst sm te tko dojeu...

To je tko mal primitivno razmišlanje... :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš preveč čaku, ga nebo več, ker jo ukinjajo :) :unsure:

Drugač pa ti si raje najjači u selu, kot pa povprečen nekje kjer je dokaj ql pa to... ? usaj jst sm te tko dojeu...

To je tko mal primitivno razmišlanje... :whistle: :whistle:

1. tako je, nikol nisn bil povprečn in nikol ne bom (kar se tiče razmišljanja, in vsega ostalega, razn v financah, tu sn nažalost zaenkrat še vedno dokaj povprečn- ampak tudi to bomo uredili:D)

2. sem ti že povedal kje je zame dokaj kul

3. to ni primitivno razmišljanje, to je pač razmišljanje malo na višji stopnji, ki ga pač navadna povprečna raja ne bo nikol razumela!

sploh ni point v dnarju in raznem škrtarjenju...point je samo v glavi in načinu življenja .)

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja samo morte it k željo 2, ker željo 1 je musliman pa nima svinjskega mesa noter, željo 2 pa je srb in oni majo najjače ćevape, pa še pir lahko pr njemu dobiš, medtem ko pri muslimanih ne...željo 2 pa hodžić, ki je direkt na glavnem trgu baščaršije sta najboljši čevabđinici čeprav tut ostale niso loše :D

:slap: :lol1:

Upam, da ne misli kdo tegale bumbarja vzet za vodiča po bosni :D Se vam lahko še kaj res hudega zgodi :D

P.S. Na Baščaršiji nikjer ne boš dobil čevapov s svinjskim mesom (lahko pa greš iz baščaršije proti Miljacki in najdeš svetske banjaluške čevape). Sicer pa "željo" ni musliman ampak je okrajšava za nogometni klub Željezničar ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja samo morte it k željo 2, ker željo 1 je musliman pa nima svinjskega mesa noter, željo 2 pa je srb in oni majo najjače ćevape, pa še pir lahko pr njemu dobiš, medtem ko pri muslimanih ne...željo 2 pa hodžić, ki je direkt na glavnem trgu baščaršije sta najboljši čevabđinici čeprav tut ostale niso loše :D

no sej to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: :lol1:

Upam, da ne misli kdo tegale bumbarja vzet za vodiča po bosni :D Se vam lahko še kaj res hudega zgodi :D

P.S. Na Baščaršiji nikjer ne boš dobil čevapov s svinjskim mesom (lahko pa greš iz baščaršije proti Miljacki in najdeš svetske banjaluške čevape). Sicer pa "željo" ni musliman ampak je okrajšava za nogometni klub Željezničar ;)

vem da je okrajšava za željezničar, je pa željo 2, 100% lastnik srb in čevapi so s svinjskim mesom, le zakaj lahko pri njemu dobim pivo, pri drugih pa ne ha???...sicer letos nisem jedo pr njemu, je pa blo pred tremi leti ziher še tak, če se je vmes menjal lastnik pa ne vem

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!