Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

jelincic za predsednika

:worship:

to glih ne, ker te nas v roku enga tedna hrvaški migi zravnajo z zemljo, drugač pa se strinjam da ma včasih izvirne pa da se nasmejim do solz, ampak tale da bi berači plačali 1000 evrov haha, to se je verjetno zezal al kaj, menda ni tak neumen da bo nekoga ko berači, ki je brez stalnega prebivališča in brez dohodka pol kaznoval z neko astronomsko kaznijo...1000 evrov toti revčki še vidli niso v življenju ne pa da bi plačali haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo nejko kdaj boš meu kaj cajta za hočko ? jaz grem ju3 gor ne, ure še nvm ko pač bomo vidli kak bo zjutraj kak skozi šlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo nejko kdaj boš meu kaj cajta za hočko ? jaz grem ju3 gor ne, ure še nvm ko pač bomo vidli kak bo zjutraj kak skozi šlo

ti me samo rufni ti prijem lekcije davat zastonj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe sej ju3 se ga bom tak na btk neso če me fukne me bo fuknlo ka te :D

ps. upam da me ne bo , bom pa probo novi rob nardit definitivno

Popravljeno . Popravil coldy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe sej ju3 se ga bom tak na btk neso če me fukne me bo fuknlo ka te :D

ps. upam da me ne bo , bom pa probo novi rob nardit definitivno

no no po pameti pubec, da te neomo tak ko lani čamaca vun iz ograje vlačli, vedno treba met rezervo, pa ne si mene za zgled jemat :D...lepo svoj tempo voziš pa je

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte se na to temo oglasit vsi lastniki 125 kubičnih motorjev. Čist tak za evidenco, da vidmo kolk nas je in kdo smo.

Napište še kater motor imate.

Aprilia RS125

LP

vse najboljše tetsuya, avtor najjače teme na motosvetu :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heheheh kr bankrotirali nekateri lokali zaradi zakon proti kadilcem hahaha ne moreš da verjameš

te pa so rekli da med mladimi ne narašča več kadilcev, ne štejejo pa tistih ki ne kadijo cigaret ampak green stuff

Popravljeno . Popravil coldy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no končno je en forumaš posnel malo naše pohorske ovinke, da vidite kak zgleda to...drugač se pa da še dost bolj hitro to odpelat :D bom si mogo jaz kamero enkrat sposojit

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah se meni zdi al je to malo po jajcih ej majke ti da se hitreje pelem, ne zdi se mi da ga glih neke špana razn odprti ovinki pa po ravninah, toti z hornetko nima neke linije glih

Popravljeno . Popravil coldy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah se meni zdi al je to malo po jajcih ej majke ti da se hitreje pelem

ja nevem mogo bi met tak snemano da bi se še števec vido, te bi lahko točno poglejali, ker jaz točno vem kolko največ peljem na določenih odsekih pa bi lahko primerjali, zaj pa težko...ti pa se ziher nea hitreje peleš, ker kot prvo ma toti ktm 640 in ma nenormalno več navora in moči kot tvoj, pravzaprav je to idealen motor za te ovinke, dost boljši ko moj, tak da če vsaj malo obvlada supermoto te nese za tren oka...sej sn mu napisal v oni temi moto-video posnetki, da me naj kontaktira za kako furo, pa bomo probali ne :D

valda da nima linije, verjetno ni glih 3 krat na tedn gor tak ko jaz, in po teh ovinkih je težko linijo držat, ker se kar naenkrat zaprejo, jih morš met naštudirane :D

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej ne rečem da za navor pa to, nisem motora jaz nič omeno od kerga mojga al pa njegovega, ampak kot motorist se mi zdi da se nea neke hitro peleta glih oz vsaj zgleda ne tak po ravninah pa odprtih ga pa itq tišita pa normalno da mu gre več kot pa meni npr

ne rečem da se slabo pelata bi jaz tud bil bol zadovoln če bi meu hornetko pa bi se drugače pelo, kot pa da maš neko 125ko pa si neki pro, čeprav mam 125ko pa nisem neki pro, dam samo za primerjavo

ne bit jeznn , just my opinion

Popravljeno . Popravil coldy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej ne rečem da za navor pa to, nisem motora jaz nič omeno od kerga mojga al pa njegovega, ampak kot motorist se mi zdi da se nea neke hitro peleta glih oz vsaj zgleda ne tak po ravninah pa odprtih ga pa itq tišita pa normalno da mu gre več kot pa meni npr

ne rečem da se slabo pelata bi jaz tud bil bol zadovoln če bi meu hornetko pa bi se drugače pelo, kot pa da maš neko 125ko pa si neki pro, čeprav mam 125ko pa nisem neki pro, dam samo za primerjavo

ne bit jeznn , just my opinion

tak ti rečem vsem nam še ogromno fali do res dobre vožnje, jaz mam srečo da mam te ovinke blizu pa se dost tu vozim, sej če pa grem na kake nepoznane pa me tudi vsak lokalni pritiskač dol poči...no vsak glih ne, ampak tak ko malo zna pa že...mamo pa še vsi ogromno rezerve kar se tiče znanja :D ...ene nas pač malo rešuje da si več upamo ko ostali :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to glih ne, ker te nas v roku enga tedna hrvaški migi zravnajo z zemljo, drugač pa se strinjam da ma včasih izvirne pa da se nasmejim do solz, ampak tale da bi berači plačali 1000 evrov haha, to se je verjetno zezal al kaj, menda ni tak neumen da bo nekoga ko berači, ki je brez stalnega prebivališča in brez dohodka pol kaznoval z neko astronomsko kaznijo...1000 evrov toti revčki še vidli niso v življenju ne pa da bi plačali haha

hoče ukinit načrtno izkoriščevanje ljudi za beračenje... torej tiste romune/bolgare ki so omenjeni ko pripeljejo cel bus ljudi da fehtajo potem jim pa 3/4 zaslužka poberejo... to je pomojem bolj njegov cilj. Res pa je da sam lapeta, to je pa to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hoče ukinit načrtno izkoriščevanje ljudi za beračenje... torej tiste romune/bolgare ki so omenjeni ko pripeljejo cel bus ljudi da fehtajo potem jim pa 3/4 zaslužka poberejo... to je pomojem bolj njegov cilj. Res pa je da sam lapeta, to je pa to :D

ja in kje bo njih dobil?? sej oni ne beračijo...no skratka larifari vse skup :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heheheh kr bankrotirali nekateri lokali zaradi zakon proti kadilcem hahaha ne moreš da verjameš

te pa so rekli da med mladimi ne narašča več kadilcev, ne štejejo pa tistih ki ne kadijo cigaret ampak green stuff

ja med mladimi mogoče jih je manj, samo pa začenjajo vedno prej, torej je vedno več teh ki jih statistika ne zajema, ker so enostavno premladi in se statistom zdi da uni še ne vejo kaj je cigareta. pušijo pa ko turčine... sm se na lastne oči prepriču :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in kje bo njih dobil?? sej oni ne beračijo...no skratka larifari vse skup :D

ja to pa ne mene spraševat... to morš pa njega oz. njegovo stranko prašat :D

un itak doma v romuniji / bolgariji drka kurac pa služ, je pa res če jih bi policaji te berače začel zapira itd. (ker za kazen najbrž res nimajo :D ) jih sem dol nebi več vozili ampak drugam; v druge države. Zdej ko je vse to EU je še sploh sranje k je prost pretok blaga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to pa ne mene spraševat... to morš pa njega oz. njegovo stranko prašat :D

un itak doma v romuniji / bolgariji drka kurac pa služ, je pa res če jih bi policaji te berače začel zapira itd. (ker za kazen najbrž res nimajo :D ) jih sem dol nebi več vozili ampak drugam; v druge države. Zdej ko je vse to EU je še sploh sranje k je prost pretok blaga...

mene ne motijo če beračijo, saj mi s tem nič žalega ne delajo, dokler niso vsiljivi...jaz drugač vsakemu našemu klošaru dam kak evro če mi reče, totim kvazi beračom pa pač ne in grem dalje mimo...mi je čist vseeno če so al ne, raje ko s takimi bedarijami nepomembnimi bi se ukvarjali raje z resnim kriminalom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena ideja me je spreletela

da bi drogo legalizirali in jo obdavčili , s tem bi zmanjšali kriminal

jaz sn proti, ker pol bi še dražje plačeval za skuno če bi bil davek na njo, zaj jo dobim bolj poceni, če pa je legalno al ne pa me res boli kurac...za druge droge me pa itak ne zanima :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidiš nejko to sem hoto zvedet al pušiš al ne (ja ne skuna ga vlada)

ahaha

ps . dobi ju3 za neki splif , ni lepsega kot na pohorju

Popravljeno . Popravil coldy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidiš nejko to sem hoto zvedet al pušiš al ne (ja ne skuna ga vlada)

ahaha

ps . dobi ju3 za neki splif , ni lepsega kot na pohorju

ja nea redno, zaj že nisn ene 3 mesce, samo ko je prilika pa vedno...nea morn ju3 ker je moj glavni diler na morju, ti neke zrihtaj če lahko, men se ne da okol fehtat folka za 2 grama, ker če vzamem vzamem vedno malo več :D...samo more bit skuna, ostala sranja nočem videt, ker tisto domačico voham že na 3 kilometre

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehm ja skuna ja , se ti da v bistrco prit polek mene pol(tam bo zihr neke za spehat), več ko ena jola ? aja še ninjo mi moreš dat za pelat , se se pelo z er-6n 160kmh pa je kr šus ko daš gas interesting

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!