Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ka te koldi prieš ju3 v bisterco? :D pa nejko prii ti polek njega. Sam coldy bi lahk ka v mb porihto ker tu je malo sociala trenutno tak da nvm kak bo kaj ju3.

Coldy pomoje ti nei totega dol vdaro ne, pomoje ga jas tut nebi. Malo pa zgleda nerodn na posnetku :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka te koldi prieš ju3 v bisterco? :D pa nejko prii ti polek njega. Sam coldy bi lahk ka v mb porihto ker tu je malo sociala trenutno tak da nvm kak bo kaj ju3.

Coldy pomoje ti nei totega dol vdaro ne, pomoje ga jas tut nebi. Malo pa zgleda nerodn na posnetku :D .

bomo na vezi se čujemo, samo spalit ga gremo pol nekam, brez motorov, bom jaz prišo s 125-ko pa bomo ga spalili, ker napušen ne grem na ninjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

legenda , ja te bom jaz počako neki pa boma skup šla v bistrco ko boš motor menjal, sej jaz tak rem komaj ob 20h iz bistrce nejko , sej se nea hard trešjen vozim

ps. nea morem digitalca zrihtat sn probo pa nea re nejko , škoda ne

Popravljeno . Popravil coldy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

legenda , ja te bom jaz počako neki pa boma skup šla v bistrco ko boš motor menjal, sej jaz tak rem komaj ob 20h iz bistrce nejko , sej se nea hard trešjen vozim

ps. nea morem digitalca zrihtat sn probo pa nea re nejko , škoda ne

jaz bom mogo it prej, ker bo treba delfine nahranit :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, a znajo na servisu kej težit če ga pripeljem z 200km več na servis. Ker ga imam jutri, danes je pa res res lep vreme, in mislim da jih bom kar nekaj naredil. Prvi servis je na 1000km, a mislte da bo narobe če ga pripeljem na 1200 ali 1300km ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi piše no.. dobro preglej za ziher, drugače pa števec odklopi, če te skrbi :krneki: Z motorjem sigurno nebo nič narobe hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, a znajo na servisu kej težit če ga pripeljem z 200km več na servis. Ker ga imam jutri, danes je pa res res lep vreme, in mislim da jih bom kar nekaj naredil. Prvi servis je na 1000km, a mislte da bo narobe če ga pripeljem na 1200 ali 1300km ??

Tu ti ne bi smeli nič komplicirat. Tako ti je Nejcz reko 500 km gor al pa dol. Pa tud če v knjižici ne piše nima veze. Ti sam vozi pa ko boš pelo na servis ga boš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okej :) Ne sej itak, sem se malo zmotu preh, dans je obup vreme, napovedan je biu lep, zutri oblacno sm mislu ok sj bo spihal..Je pa še vedno isti drek, ok malo se jasni, samo malo se bom vseen fural, upam da me spet nebo dž ujel. Morm mau poslikat mojga lepotca, pa ksno slikco nalepim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

elow, mene pa neki zanima...kolegu se je se je neki aprilia pokvarila, motor še je v garanciji itd. zaj pa me zanima, če ima pravico do nadomestnega motorja?(ta čas ko bo motor na popravilu) Baje je nek zakon za to, da če je vozilo v garanciji pa se pokvari, morjo za ta čas dat drug motor. :unsure: je to zakonsko določeno ali samo dobra volja onih prodajalcov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč nebo dobil nadomestnega :) Je pa rok v koliko časa ti ga morajo popravit, če ga v tem času ne morejo, pa mora dobiti drugega ja. Samo to ni dva al pa 3 dni ta rok.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej juree a sm jst tebe v pondelk mogoče sreču na kamniški obvoznici B)

biu sm pa jst na črnem gsxr-u v kratkih hlačah pa majci :xx:

Popravljeno . Popravil _N3jC_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč nebo dobil nadomestnega :) Je pa rok v koliko časa ti ga morajo popravit, če ga v tem času ne morejo, pa mora dobiti drugega ja. Samo to ni dva al pa 3 dni ta rok.. :whistle:

45 dni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šiptarrr :D Hehe, sj ne :whistle:

jst šiptar pa ne :D :nono: drugač dam zmer usaj jakno gor sam tuki za po kamnku se mi pa res še to ne da, pa še vroče je blo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ijeee kak smo se pa ga zaj z bisterškimi pubeci nakadili, 6 bakl adijo neeee...lepo zjutraj z ninjo na pohorje, pol po jawabuso pa v bisterco, pol smo ga dehali do zaj zaj pa sn se lepo na izi 70-80 max pelo domu v maribor, lepo opazoval naravo pa se smejal vsakemu ko se je mimo mene pelo, prav pasalo je enkrat glejat kak me cestaki prehitevajo heheh...jawabusa pa res gre ko kugla kaj si nor, zaj sn tak užival na nje, ko še na ninji nea, lepo na izi pa v rožicah haha...sej verjetno se mi je zato fajn zdelo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

holy shit en se je z ninjo razbil pol ko sem se domov pelo so bli v skupini pa je en tišal brez kontakta po bregu gor

pomoje ga je tak skotalo al pa neke oni so bli pa neki spredi pred njim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej juree a sm jst tebe v pondelk mogoče sreču na kamniški obvoznici B)

biu sm pa jst na črnem gsxr-u v kratkih hlačah pa majci :xx:

Mislm da sm biu u pondelk v tistem koncu, sem iskal nekje da bo jasno vreme, v kranju so nekaj oblaki kuhali, veter pa je pihal ko kurba? :D Črn kombinzion, rdeco bela yamahca, nolan čelada, dakine torba. Če je to to, poj možno. Moram pa rečt da se ne spovnem, vem da sm enga sreču v kratkičih, nevem pa a v kranju (en se itak skos okol voz) al v kamniku.

Sicer pa ja, se tudi sam furam v kratki majci, časih tudi hlačah, ko grem na kofe v kavarno zlato polje :) al pa sam na benzo tankat, pa dam na kosiu potem za furo ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

holy shit en se je z ninjo razbil pol ko sem se domov pelo so bli v skupini pa je en tišal brez kontakta po bregu gor

pomoje ga je tak skotalo al pa neke oni so bli pa neki spredi pred njim

s kako ninjo, ne ki črno???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ni bla črna , taka srebrno zlata barva

ps. zbudo sn se pa taki koda me je tramvaj povozo

Popravljeno . Popravil coldy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ni bla črna , taka srebrno zlata barva

ps. zbudo sn se pa taki koda me je tramvaj povozo

jaz tui, če sn spal včeraj od sedmih popoldne kak sn domu prišo pa do danes vjutro do sedmih, pa spet zaj 3 ure, pa še vedno sn v kurcu haha...3 mesce nič pol pa na pune te pa se pozna haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe nejko sej to pomoje neo prvič :evilgrin:

samo tak fejst se ga pa res še nisn nikol nakado, ponavadi smo bli tak trije, pa smo največ 2-3 bakle skadili, včere pa kuj 6 haha...no sej vi ste še več pol verjetno... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!