Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ker rabis kvaliteto samo ce te z 600ko fukne :D

ne te rabiš srečo predvsem... pa da ko se ustaviš še odpreš oči in se lahko vstaneš

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni važno kaki motor maš.... za dobro zaščito je treba poskrbet povsod. jas sem tudi mev samo 125-ko pa sem biv skor hrom....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni še čisto vredu, sem pa na zelo dobri poti. Pa zdaj so se še ene druge težave pojavle tak da se moram fulll pazit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni še čisto vredu, sem pa na zelo dobri poti. Pa zdaj so se še ene druge težave pojavle tak da se moram fulll pazit.

kaj na motor pa te ne vleče več?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me vleče ja.... upam da še bo možnos kdaj :whistle: zaenkrat pa zaradi zdravstvenih težav ne, ker zaj še picikla ne smem vozit zaradi prisilne drže hrbtenice :headbang: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me vleče ja.... upam da še bo možnos kdaj :whistle: zaenkrat pa zaradi zdravstvenih težav ne, ker zaj še picikla ne smem vozit zaradi prisilne drže hrbtenice :headbang: :cry:

ja ne, no sej bo, upam da se kdaj zapeljemo skup...čeprav drugo leto ne, ker bom za en cajt nardil pavze s cestaki, ker vsaki dan bolj spoznavam kaka smrt je to glede na to kak furamo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ne, no sej bo, upam da se kdaj zapeljemo skup...čeprav drugo leto ne, ker bom za en cajt nardil pavze s cestaki, ker vsaki dan bolj spoznavam kaka smrt je to glede na to kak furamo...

no evo pa si končno pršov do tega, k sm jst že pred neki cajta reku da me je cesta minila :D jao k bi bla možnost da bi se sam še po pisti vozu :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no evo pa si končno pršov do tega, k sm jst že pred neki cajta reku da me je cesta minila :D jao k bi bla možnost da bi se sam še po pisti vozu :BUA:

ma ni me minla cesta, men je cesta zakon, adrenalin mi nabije ful, samo kaj ko je tak nevarno to pizda, problem je da se jaz zavedam vseh pizdarij (čeprav včasih ne dajem tega vtisa na forumu), samo ko sn pa na motoru gor pa pozabim na vse pa puna granata pol pa me vsakič psihira ko pridem domu ko skor na vsaki furi gre za milimettre od kakih ograj al pa tovornjakov, pol pa še sploh ko se kaki poznani pa še ko se skup vozima razbije, te me pa še dodatno zjebe...ne kakorkoli, letos upam da še preživim drugo leto pa kroser pade 100%...tote plastike sporihtam čez zimo v nulo, in pol aprila ko mi poteče registracija lifram ninjo...sicer se mi bo srce paralo, ampak moram to nardit, ker če ne je še samo vprašanje časa kdaj bom na (pred)zadnji strani...ker tak ko sma pa s totim zadnje cajte vozla je pa blo res že na meji idiotizma...ni važno al je blo naselje al ne skoz na polno in to se ni moglo dobro končat ne, na srečo se je za onega samo z materialno škodo...

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sm jo vidu ob ene 13:40 je iz Tivolske na Tržaško zavijala.

P.S. a si ti tist k se je učer 2x po Tržaški pelou v kratki majci z Mitotom ?

am ja najbrz sm biu js ja heh...neki su iskat u vnanje gorice bhaaa=P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sm jo vidu ob ene 13:40 je iz Tivolske na Tržaško zavijala.

P.S. a si ti tist k se je učer 2x po Tržaški pelou v kratki majci z Mitotom ?

am ja najbrz sm biu js ja heh...neki su iskat u vnanje gorice bhaaa=P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ni me minla cesta, men je cesta zakon, adrenalin mi nabije ful, samo kaj ko je tak nevarno to pizda, problem je da se jaz zavedam vseh pizdarij (čeprav včasih ne dajem tega vtisa na forumu)....

do takih ugotovitev sm jest pršu že ko sm 125 kupu... je mu fotr neki časa takrt CBR-ko pa sm jo mal vozu pa mi je blo fino pa vse... pa sm se že tm nazaj držov ker ni biv moj motor da nebi blo kej narobe pa mi je kapnil da nimam dost pameti da bi to vozu... ker je dost mal peska na hitrmu ovinku razpoka v cesti alpa ustavljen avto in te ni več... tko da pamet v roko pa v gmajno :naughty: ceste ni nevarnih avtomobilov tud ne, srne pa tko ne izsiljujejo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do takih ugotovitev sm jest pršu že ko sm 125 kupu... je mu fotr neki časa takrt CBR-ko pa sm jo mal vozu pa mi je blo fino pa vse... pa sm se že tm nazaj držov ker ni biv moj motor da nebi blo kej narobe pa mi je kapnil da nimam dost pameti da bi to vozu... ker je dost mal peska na hitrmu ovinku razpoka v cesti alpa ustavljen avto in te ni več... tko da pamet v roko pa v gmajno :naughty: ceste ni nevarnih avtomobilov tud ne, srne pa tko ne izsiljujejo ;)

ma ja sej za drugo leto je kros v planu...da za neke solidne pare dobim kakega krosa v stilu sx 525 ali 450, pa ne jebem več nikoga, ne raim se zezat z raznimi zavarovanji in registracijami, ne raim skrbet za izpit, kaj pa je najbolj pomembno, da ne rabim pazit na fukjene ostale voznike, sploh stare ateje in mlade krule ki tak rade prednost jemlejo pa ga lepo žgem tu gor po pohorju, pa še celo leto se lahko furam ne pa tak ko s cestakom vedno treba čakat na lepo vreme...ma ful svojih prednosti tale kros, samo ko vem da me bo spet na cesto vleklo, takoj ko bom vido kake cestake v akciji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu samo je dobra severina z dugimi lasami, prej mi nikol ni bla neke, zaj pa je prava raketa...pa še muzike je končno začela delat prave balkanske...no čeprav je bregović avtor te muzike :worship:

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes vido 2008 ninjo , sej je huda ne prvič sn jo tak v živo vido, bi jo kr meu :rolleyes:

jaz jo mam doma 07-ko hehe...sej 08 je ista samo neke poslikave še ma zraun...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol je dobr, ker dostkrat se po kakšnih gmajnah vozm, al pa grem na Brnik zravn proge in grem nazaj domov z umazanmu motorjm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene z morja, skupi se je nabral 750km do Krka po Krku pa nazaj.

post-15471-1218292808_thumb.jpg

jao ta žabarska megla, tut na ridah :whistle:

post-15471-1218292987_thumb.jpg

morje :D

post-15471-1218293162_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A policaj lahko kej teži če mam čist svinjsk motor, pa očiščene luči pa tablco?

teži ne... zajebavajo pa radi... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol je dobr, ker dostkrat se po kakšnih gmajnah vozm, al pa grem na Brnik zravn proge in grem nazaj domov z umazanmu motorjm.

to pa je res zadnja stvar za katero se sekiraš če te vstavijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ju3 če je kdo za akcijo za kako furco, v konjicah se dobimo okol 11 ih...trenutno sma interesenta orgazem in jaz, vsi ostali ko bote za akcijo pa me prej pokličite zjutraj da vas počakamo...pogoj je vsaj 600 ccm motor, zaželjeno ss...vožnja bo dinamična :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene z morja, skupi se je nabral 750km do Krka po Krku pa nazaj.

jao ta žabarska megla, tut na ridah :whistle:

morje :D

svaka ti čast da se ti da s temle jajcem tak daleč vozit :worship: jaz z jawo grem najdlje do bisterce na baklo :D

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!