Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

hahaha,,,,,res res vi pridite dol ........da se dobimo mal,........

in vam raskažem kakšne ovinke imamo mi primorci ......????? ...če pride gdo mimo kr naj :) pokliče .!!!

pa vi drgač .:???kako je ..???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja čez 2 h sem v kopru.. zdaj lih sem prišel domov, se stuširam, oblečem in odpravim na pot.. če te nebo pri žusterni ob pol 8 bom pač sam šel v portorož

:D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo nejkač, počas se bom odpravu od doma...še dirkalnik zapelm iz boksa in v roku ene urce bom v slovenskih konjicah :D

se vidjamo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo nejkač, počas se bom odpravu od doma...še dirkalnik zapelm iz boksa in v roku ene urce bom v slovenskih konjicah :D

se vidjamo B)

tud jaz sn že ogret (mam dans zjutraj 2 uri učenja že za sabo hehe) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo današnja fura uspela, z orazmom nardila andrenalinskih 250km (maribor- šentilj- sladki vrh- šentilj- maribor- mariborsko pohorje- maribor- radlje ob dravi- golica (postojanka pri bukovih drvih)- radlje- maribor), kasneje se nama je še pridružo gizmo skupaj smo šli do radelj in potem nazaj, zmantran sn kar pošteno, orazem bo verjetno crknil, ker po mojih izračunih bo dans nardil okol 550 km, tak da svaka čast pubecu :worship: ...gume sn uničo do konca, tut ninjo sn dodatno rejsersko predelal- še posebej sprednjo masko, tak da verjetno je konec sezone za mene, mogoče še par km do serviserja plastik in to je to hehe...dans je bla res uživancija in adrenalina polno, pohvalo bi oražma ker je ded res skoz sledil na ovinkih ki jih je prvič vido, in upam da to če ne prej naslednjo sezono ponovimo, še z kakim matexom zraven, pol bo pa ubijalsko hehe... malo me je stisnilo ko sn vido motoriste, dva sta se zaletela na mariborskem pohorju v avto ravno ko sma z orazmom prišla, baje oba v kritičnem stanju, upam da se izvlečeta...drugač pa pubeca (orazem in gizmo), javita ko prideta domu, da vem da je vse vredi z vama :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons je tud blo na mariji reki pestro cez celi dan O:-) B)

divje je blo, pomoje se je dost motoristov dans razbilo, prav srečn sem da sem cel, glede na to kak smo vozli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

divje je blo, pomoje se je dost motoristov dans razbilo, prav srečn sem da sem cel, glede na to kak smo vozli :D

na srečo ni blo dobenih nesrec pa padcev...sam so ble pa zlo divje voznje pa vlik adnrenalina(se prevec)sm cist zlizo gume ob straneh pa tacke pobruso O:-) da o drugih spljoh nea govorim ko so 5 ur in vec drkanja gor dol po progi in usak ovinek skoro na koleno B) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na srečo ni blo dobenih nesrec pa padcev...sam so ble pa zlo divje voznje pa vlik adnrenalina(se prevec)sm cist zlizo gume ob straneh pa tacke pobruso O:-) da o drugih spljoh nea govorim ko so 5 ur in vec drkanja gor dol po progi in usak ovinek skoro na koleno B) :D

no nekaj takega je blo pr nama z orazmom, zbruso sem kolenčnike ko da bi bil na marofu hehe, guma pa tak ko sn že reko, ob strani ni več sploh profila, lepo jo je dans pocufalo, bo še orgazmič kako fotko zalepo ko pride domu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons je tud blo na mariji reki pestro cez celi dan O:-) B)

morm it js tut mal pogledat.. zdej doug nism biu, kr sm biu na morju, sam grem rajš med tednom ni take gužve :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morm it js tut mal pogledat.. zdej doug nism biu, kr sm biu na morju, sam grem rajš med tednom ni take gužve :D

aia...no sej fajn ce lahk gres hihi jst pa zai skoz delam do konca pocitnic pa nemore ...te pa ob vikendih an..pa sej ni blo neki velik ˝guzve˝ oz.. edina guzva smo bli motoristi bol ko ne O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dons je biu pa res tak adrenalinski dan :kva2: :kva2: ja kako je to letel :slap: kot je že nejko povedu ni blo ovinka da neb neki po tleh brusl haha in po tem še tura radlje ob dravi ko smo ga jst, nejko, pa en tipson iz cbr res žgal tko da bol da ne govorim :kva1: no uglavnm blo je super fino fajn :OK: ja kasnej se nama je prdružu še gizmič s katerim sva se pol tud sfukana do konca skupi odpelala do lj...men bodo kolena stran padle :P ja pa na žalost sva iz nejkotom naletela na eno kr ornk nesrečo...upam da se unadva zližeta :? ja pa tud nejko je iz ninjo cepu klaftro bukovega lesa...tko da je mal predelu spredn konc :slap: ampak sej za dons se je splačal ane :lol1:

evo še mal fotk

post-10671-1218395678_thumb.jpgpost-10671-1218395699_thumb.jpg

pa še tista nesreča

post-10671-1218395737_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil _N3jC_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

chunga heheh twoje gume pa res nimajo svetle prihodnosti O:-) bo res treba ksne bolj nove dat gor hihi B) :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dons je biu pa res tak adrenalinski dan :kva2: :kva2: ja kako je to letel :slap: kot je že nejko povedu ni blo ovinka da neb neki po tleh brusl haha in po tem še tura radlje ob dravi ko smo ga jst, nejko, pa en tipson iz cbr res žgal tko da bol da ne govorim :kva1: no uglavnm blo je super fino fajn :OK: ja kasnej se nama je prdružu še gizmič s katerim sva se pol tud sfukana do konca skupi odpelala do lj...men bodo kolena stran padle :P ja pa na žalost sva iz nejkotom naletela na eno kr ornk nesrečo...upam da se unadva zližeta :? ja pa tud nejko je iz ninjo cepu klaftro bukovega lesa...tko da je mal predelu spredn konc :slap: ampak sej za dons se je splačal ane :lol1:

ma ja bomba je bla, bomo to slejkoprej ponovili, drugač pa uradno- zadel sem v srno .) ...no zdaj sem dodobra pregledal motor, vsi taglavni deli so ostali ok, masko bom kupo novo- poliester seveda, edini veliki strošek mi bo števec...tak da se je super končalo, če bi ble tiste drve 10 m naprej bi jo verjetno odneso brez praske, če bi pa ble tiste drve 10m bolj nazaj, pa bi zaj bil verjetno že v črni kroniki...tak da neomo se sekirali ne, bil pa je ovinek ubijalski, oražma sem že vido v ograji, nevem kak ti je ratalo odpelat, med tistim ko pa opazujem orazma ali mu bo uspelo odpelat ali ne, pa se jaz že znajdem na bankini in na stranski kros progi hehe... meli smo pa konkterno hitrost noter, glede na to da so oni motoristi ki so bli tam prebledeli ko so me vidli kak se jim približujem hehe

chunga heheh twoje gume pa res nimajo svetle prihodnosti O:-) bo res treba ksne bolj nove dat gor hihi B) :ninja:

pazi to je blo na polovici fure, pol smo nardili še 120 odbitih km-jev :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo... Lepo je vedeti, da so še ljudje, ki imajo željo delati kilometre, pa čeprav s cestakom. :worship:

P.S.: @chunga, kako pa to, da ne pizdakaš sam nad seboj in nad Oražmom glede na to, da si še nedolgo tega k0ciju sugeriral, da naj raje nabavi touring motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja bomba je bla, bomo to slejkoprej ponovili, drugač pa uradno- zadel sem v srno .) ...no zdaj sem dodobra pregledal motor, vsi taglavni deli so ostali ok, masko bom kupo novo- poliester seveda, edini veliki strošek mi bo števec...tak da se je super končalo, če bi ble tiste drve 10 m naprej bi jo verjetno odneso brez praske, če bi pa ble tiste drve 10m bolj nazaj, pa bi zaj bil verjetno že v črni kroniki...tak da neomo se sekirali ne, bil pa je ovinek ubijalski, oražma sem že vido v ograji, nevem kak ti je ratalo odpelat, med tistim ko pa opazujem orazma ali mu bo uspelo odpelat ali ne, pa se jaz že znajdem na bankini in na stranski kros progi hehe... meli smo pa konkterno hitrost noter, glede na to da so oni motoristi ki so bli tam prebledeli ko so me vidli kak se jim približujem hehe

pazi to je blo na polovici fure, pol smo nardili še 120 odbitih km-jev :D

ma dej ovink je lepo zgledu...jst tapru prletim vanga kr naenkrat se pa čist zapre, jst že skor v ograji notr bremzu k budala in ne vem kdo mi ga je pomagu k sreč odpelat :worship: no in v tistm k sm biu jst čist v ograji nejko mene gleda al bom na cesti ustov al bom poletu v gmajno, sam pa ni porajtu da je že v travi haha...jst seveda grem naprej k nism vidu kam je šov, pol pa obrnm, pa grem gledat nazaj in vidm nejkota ene 70m delč notr v gmajni :worship: notr so pa še bli eni motoristi parkirani k so neki šraufal motorje in nejko direkt med njih pa v drva :slap: jst sm pa mislu kerga kurca od unih pozna zdej da je šov gor v gmajno :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo... Lepo je vedeti, da so še ljudje, ki imajo željo delati kilometre, pa čeprav s cestakom. :worship:

P.S.: @chunga, kako pa to, da ne pizdakaš sam nad seboj in nad Oražmom glede na to, da si še nedolgo tega k0ciju sugeriral, da naj raje nabavi touring motor?

hehe mucek, ko bi ti vedo kaki kilometri so bli to, ne taki ko jih vi delate na morje...v teh 260 adrenalinskih kilometrih sn verjetno nabral več izkušenj kot ti v 10 tisoč, tak mimogrede...orazem pa je pač moral nekako prit do sem ne, in zato je tolk kilometrov nabral, ampak tukaj ko sma vozla pa je blo zdaleč od kake turistične vožnje, pač cel dan na ovinkih in se tud nabere km-jev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dej ovink je lepo zgledu...jst tapru prletim vanga kr naenkrat se pa čist zapre, jst že skor v ograji notr bremzu k budala in ne vem kdo mi ga je pomagu k sreč odpelat :worship: no in v tistm k sm biu jst čist v ograji nejko mene gleda al bom na cesti ustov al bom poletu v gmajno, sam pa ni porajtu da je že v travi haha...jst seveda grem naprej k nism vidu kam je šov, pol pa obrnm, pa grem gledat nazaj in vidm nejkota ene 70m delč notr v gmajni :worship: notr so pa še bli eni motoristi parkirani k so neki šraufal motorje in nejko direkt med njih pa v drva :slap: jst sm pa mislu kerga kurca od unih pozna zdej da je šov gor v gmajno :kva2:

jao ei vi ste tapravi hihi..cepro ni smesn pa sreca da se ni kermu kej zgodl...sej ni treba vozt na zivljenje pa smrt..pa ko ze vozis nesmes naokrog gledat pol pa sam u drek pades:S O:-) drgac pa svaaka cast vam pa cim bolj var..pa da je hitr hehe :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao ei vi ste tapravi hihi..cepro ni smesn pa sreca da se ni kermu kej zgodl...sej ni treba vozt na zivljenje pa smrt..pa ko ze vozis nesmes naokrog gledat pol pa sam u drek pades:S O:-) drgac pa svaaka cast vam pa cim bolj var..pa da je hitr hehe :ninja:

ja ne valda v strahu sn bil ker sn bil 100% da ga bo skotalo, in sploh ne bi blo panike če bi se ovinek normalno nadaljeval, ampak se je totalno zaprl, in pri enih 100 kmh noter nisn mogo več kaj druga nardit ko poravnat motor in zapelat ravno not v gmajno...sej še dobro da je bla tista cesta tam hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ne valda v strahu sn bil ker sn bil 100% da ga bo skotalo, in sploh ne bi blo panike če bi se ovinek normalno nadaljeval, ampak se je totalno zaprl, in pri enih 100 kmh noter nisn mogo več kaj druga nardit ko poravnat motor in zapelat ravno not v gmajno...sej še dobro da je bla tista cesta tam hehe

bla je pa taka cesta k ena zorana njiva...nejko je kr po motorju skaku...zdej že trenira za cross :worship: drugač pa skuru sm 4 tanke benza naredu 500km pa gume so hard ampak jih je usen pobral :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!