Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Čungec... brezupen primer si, veš. Ko se srečamo, dam za pivo, me prav zanima kako boš takrat govoril. :D

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bla je pa taka cesta k ena zorana njiva...nejko je kr po motorju skaku...zdej že trenira za cross :worship: drugač pa skuru sm 4 tanke benza naredu 500km pa gume so hard ampak jih je usen pobral :whistle:

ja sej v bistvu ni bla cesta, gozd je bil, samo pač brez dreves, ista podlaga ko v gozdu, korenine in podobno, sej sploh mi ni jasno kak sem se uspel obdržat pri taki hitrosti na tisti cesti, in jebem tistega kmeta kaj ni mogo tistih drv malo bolj not v šumo potisnit, ker sn se skor že vstavo pizda... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čungec... brezupen primer si, veš. Ko se srečamo, dam za pivo, me prav zanima kako boš takrat govoril. :D

če boš dal za pivo super, ti bom často jaz naslednjo rundo :OK: ...drugač pa ko se srečamo remo raje na furo, zakaj bi govoril, raje se vozim... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bla je pa taka cesta k ena zorana njiva...nejko je kr po motorju skaku...zdej že trenira za cross :worship: drugač pa skuru sm 4 tanke benza naredu 500km pa gume so hard ampak jih je usen pobral :whistle:

4 tanke :ninja: :kva1: ste pa res dobri smo res tote vase zverince (hisni ljubljecki)vlk papcajo mam sreco da sn jst pokuro 2/4 kesla pa sn 6 ur na polno vozo smo nebo vec dolgo hihi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čungec... brezupen primer si, veš. Ko se srečamo, dam za pivo, me prav zanima kako boš takrat govoril. :D

če boš dal za pivo super, ti bom často jaz naslednjo rundo :OK: ...drugač pa ko se srečamo remo raje na furo, zakaj bi govoril, raje se vozim... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 tanke :ninja: :kva1: ste pa res dobri smo res tote vase zverince (hisni ljubljecki)vlk papcajo mam sreco da sn jst pokuro 2/4 kesla pa sn 6 ur na polno vozo smo nebo vec dolgo hihi

jaz sem nardil danes z enim tankom maksimalno 160 km- in tank je bil suh, rezerva se mi je vklopla pri 135 km...pa sn že mogo tankat, kesl pa ma 18 litrov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem nardil danes z enim tankom maksimalno 160 km- in tank je bil suh, rezerva se mi je vklopla pri 135 km...pa sn že mogo tankat, kesl pa ma 18 litrov :D

sej ne da je biu dons cagar tri četr dneva na rdečih obratih :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem nardil danes z enim tankom maksimalno 160 km- in tank je bil suh, rezerva se mi je vklopla pri 135 km...pa sn že mogo tankat, kesl pa ma 18 litrov :D

sej ce bi jst meu ksn mocnejs motor te bi se vam pridruzo hihi mogoc nasledn let ce bote kj rejsal heh..pa ce vas nebo minal O:-) kr brez ovinkov..hitrosti pa adrenalina ga ni haha sam po pameti an

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ce bi jst meu ksn mocnejs motor te bi se vam pridruzo hihi mogoc nasledn let ce bote kj rejsal heh..pa ce vas nebo minal O:-) kr brez ovinkov..hitrosti pa adrenalina ga ni haha sam po pameti an

jaz naslednjo leto aprila ko poteče registracija se poslavljam za eno leto od cestakov, bom še šou na marof pa na grobnik še hočem it predn prodam, pol pa si bom vzel pavzo, ker take sreče ne morn večno met, spomladi leta 2010 pa se spet vračam na cestake (če bo vse po sreči), glede motorja kaj bom kupo pa še nevem, morda spet ninja, ki je zaenkrat čist dovolj hitra, morda pa r1 ki bi jo zelo rad mel, vendar da bi blo tveganje še 2 krat večje kot tu...tak da bomo vidli, taki so moji dolgoročni plani zaj, lahko se pa hitro kaj spremeni hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D vidim da se je u 10tih dneh kr napolnalo strani ;) drugače pa vesel da lahko pišem še na tem forumu ker sm prvič u životo vido ka je to ko vetr piha 150km/h ... jaja pa še prvič bil na slo obali pa me to doleti .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ne da je biu dons cagar tri četr dneva na rdečih obratih :P

Lažeš, na poti nazaj je šlo počas :) :whistle:

hehe

drgač pa super furca, sam k nism mogu dohajat Oražma pa Nejkota, pa ne sam zrd blokade :) hehe

pa še tolk delččč je ta maribor, gumc zrd avtoceste skor ni več :( :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me zanima ce bos zdrzal tko kot si si splaniro :ninja: mene bi prevc na cesto vlekl:S :wacko:

ja ne mogo bom zdržat, sam pri sebi sn zaj razčisto, ker sn taki tip človeka da se ne morn lepo počasi pelat tak ko večina, se raje nea pelem, skoz ga pa žgat tut ne morn da se ne bi nič zgodlo...pa še druga fora je ki me tud malo sili da si vzamem pavze od ceste---če dobim še samo 2 kazenski piki, mi ode izpit u maloro, pol ko bom pa 21 in ne bom več kao voznik začetnik, se mi pa itak zbriše in jih lahko imam 18...tak da treba bo nardit eno taktično pavzo, jebiga...no sej letos sn se kar navozo, slabih 7000 km vse skup, v zadnjem tednu 650, in to vse skor ovinki...daljša tura je bla le ena- 550 km, na začetku sezone ko smo šli k žabarjem...ostalo pa vse po okoliških ovinkih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi pove en kulk je vreden rabljen giannelli (star model) za aprilio rs?

Vsaj okvirna cena...

ga neboš nikjer dobu

verjem na besedo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem da je okrajšava za željezničar, je pa željo 2, 100% lastnik srb in čevapi so s svinjskim mesom, le zakaj lahko pri njemu dobim pivo, pri drugih pa ne ha???...sicer letos nisem jedo pr njemu, je pa blo pred tremi leti ziher še tak, če se je vmes menjal lastnik pa ne vem

Ah ja, če si že tukaj tako zmišljuješ oz. fantaziraš, kako je šele kje drugje. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se z enim menma da bi mi ga prodal...

aja pa tko povej... krivina nova je 200€dušilc je 100€ zdej pa poglej... če ti da komplet za 200€ oz. manj kar vzemi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ja, če si že tukaj tako zmišljuješ oz. fantaziraš, kako je šele kje drugje. :whistle:

no no ne nabijaj, še domačini so mi rekli da je temu tako...sicer pa, ne da se mi več ubadat s tem- glavno da so želodci polni :D

aja pa tko povej... krivina nova je 200€dušilc je 100€ zdej pa poglej... če ti da komplet za 200€ oz. manj kar vzemi :)

alo đeri ti si že prodal krivine??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, kupim pa sprednjo masko ter števec, maš morda na zalogi??? :D

tega pa ne kupujem na kile :D

dej kako slikco napopi da vidm kako si predelov masko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!