Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

a boš naredu home made zrće? :D D.I.Y. varjanta (Do It Yourself) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Harry Potter

post-10915-1218464172_thumb.jpg

Hahahahaha smeh... da vm povem eno zgodbico... Gremo mi enkrat vn ane in tko gremo u en bar in tko ORAZM pokaze usebno pa mu varnostnik zabije kaj je to osebna od harrya pottera hehe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Harry Potter

post-10915-1218464172_thumb.jpg

:slap:

Vedno si sanjala njega :whistle:

post-10915-1218464335_thumb.jpg

:slap:

Hahahahaha smeh... da vm povem eno zgodbico... Gremo mi enkrat vn ane in tko gremo u en bar in tko ORAZM pokaze usebno pa mu varnostnik zabije kaj je to osebna od harrya pottera hehe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

haha :D toj mogl bit dost smeha :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se ti fifty tolčeš po glavi :closedeyes:

ne morte lubi bubija tkole izmaličit :P ampak je pa smešno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahahaha smeh... da vm povem eno zgodbico... Gremo mi enkrat vn ane in tko gremo u en bar in tko ORAZM pokaze usebno pa mu varnostnik zabije kaj je to osebna od harrya pottera hehe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

To je bla še stara osebna :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha kaj pa to haha kaj mi je zaj en reko

da je dol od belvija do blue nighta rabo 5minut hahaha z astro 1.6 16v, ja pomoje tud ja :lol1: :lol1: :lol1:

ps. zaj mi je že reko da od križišča ko se gre za areh pa belvi , hah pomoje tak sam nea ve, ampak glih tak skoro nemogoče pa z avtom, če ma nejko 3minute 59sekund al neki tak do bolnice , res da je gor samo to pomoje tak nima veze

Popravljeno . Popravil coldy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Harry Potter

post-10915-1218464172_thumb.jpg

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: crkavam od smeha :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

:slap:

haha :D toj mogl bit dost smeha :P

HaHa sej ga je blo... Fantje pravte da bom su u soping:D:D mani mani is sou fani:D:D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha kaj pa to haha kaj mi je zaj en reko

da je dol od belvija do blue nighta rabo 5minut hahaha z astro 1.6 16v, ja pomoje tud ja :lol1: :lol1: :lol1:

ps. zaj mi je že reko da od križišča ko se gre za areh pa belvi , hah pomoje tak sam nea ve, ampak glih tak skoro nemogoče pa z avtom, če ma nejko 3minute 59sekund al neki tak do bolnice , res da je gor samo to pomoje tak nima veze

3 min 43 s je personal best :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si polnoletn?

Ker če nisi polnoletn greš samo pred sodnika za prekrške (z mamico) in poveš da ti je žal.

Če pa si polnoletn pa bo kazen.

Ker si napisal da si dubu sodnika je to najbrž samo opomin.

P.S. A je še zmer da če v 8-ih dneh plačaš je samo pola kazni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker če nisi polnoletn greš samo pred sodnika za prekrške (z mamico) in poveš da ti je žal.

Če pa si polnoletn pa bo kazen.

Ker si napisal da si dubu sodnika je to najbrž samo opomin.

P.S. A je še zmer da če v 8-ih dneh plačaš je samo pola kazni?

Da

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp majstri rabim pomoč od vas again !

torej rad bi si doma plastike špricno, pa me zanima kaka barva more to bit ? kaka posebna al kr ona za plastiko al kak je to ?? pa prvo tak treba pošmirglat pa zakitat ne ?

hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo vsi k ste bli v zrčah...

če kdo ve naslov kergakol komada k se tm vrtijo bi prosu da mi ga pove oz mi ga pošle :) :worship:

what the fuck :D

v youtube napiši pa boš najdo, sj se še enih par spomnim, sam nimam cajta zaj :D

to pol al pa ju3 napišem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si polnoletn?

na srečo mi manjka še 3 tedne :) , un kaps je že po uni knjgci brskov da bi mi kazen napisov pol je pa vidu da ne bo šlo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp majstri rabim pomoč od vas again !

torej rad bi si doma plastike špricno, pa me zanima kaka barva more to bit ? kaka posebna al kr ona za plastiko al kak je to ?? pa prvo tak treba pošmirglat pa zakitat ne ?

hvala za odgovore

Ja pru mors z vodobrusnim posmerglat pol pa z beton kitom pokitat ce mas slucajno ksne vdolbince al pa karkol k bi rd spremenu an... pol cez spricn spric kit pol pa gor barva ponavad avto(zdej itaq ze na vodni usnovi) pa pol isto avto lak cez in to je to :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: sam ce nimas doma kabine zaspricat ti nepriporocam kej prevec spricat... :trance_33_sleep: :trance_33_sleep: :trance_33_sleep:

Popravljeno . Popravil cagivamito
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha sej vrjetno bom za prvič čist nekaj simpl poštriho use po postopke samo zaenkrat nekaj simpl, recimo celo belo bom naredo da se pri padcih ne vidi tak kot na črnem ali kaka druga barva, bom pa vido kak bo sploh to izvedeno blo

ps. kaj pa kake barve posebne za plastiko al pa kaj ? kolko kaj stanejo barve, sej dnar ni problem ampak me zanima da vem kolk bo vse skup prišlo

Popravljeno . Popravil coldy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!