Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

najprej z grobim da spraviš prejšnji lak dol, vsaj toliko da lak pomatira, nato kit če je kaj za popravit, kit oblikuješ da dobiš prave skladne linije, nato šprickit da vidiš če se vse linije prave in če je vse ravno ter tko kot mora bit, nato čez šprickit brusiš z vodobrusnim in po potrebi popravljaš, na koncu barva in nato lak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm prletu na radar, dobu sodnika. A ti da tm res sam opomin al je možnost za kazen tud?

Jaz sem tud dans prileto na radar pa dobo sodnika... prekoračo 34km/h v naselju torej 1000€ če bi bil polnoleten. Kaj pa zaj pri sodniku je kaka kazen al? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tud dans prileto na radar pa dobo sodnika... prekoračo 34km/h v naselju torej 1000€ če bi bil polnoleten. Kaj pa zaj pri sodniku je kaka kazen al? :unsure:

Pravjo da ti da sam opomin :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da res... kolk si pa ti prekoračo :P

za 29 km/h, sm ga 30m pred tablo konc naselja nažgav pa me je dobu. Sam še zdej ne vem kje je biv cigo s kangojem skrit. Me je polcaj še prašov če sm vidu zelenga kangooja. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cena vsega materiala ?? lak barva vodobrusni papir pa špric kit

joj to je pa čist odvisno kako barvo češ pa koliko je rabiš, mislim da je pol litra barve zadosti za cel motor, laka še manj ker ne rabiš delat toliko plasti, vodobrusni (to je čist navaden šmirgl papir katerega pomočiš v vodo da manj pobira, špric kit maš pa že v sprayu, pol litra bi moglo bit dost, pride pa okol 5€), tako da če se ne boš preveč zmišljeval glede barv in vzel kako čist osnovno bi moral prit čez z okoli 50€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za 29 km/h, sm ga 30m pred tablo konc naselja nažgav pa me je dobu. Sam še zdej ne vem kje je biv cigo s kangojem skrit. Me je polcaj še prašov če sm vidu zelenga kangooja. :)

aya vi mate tam zelene pri nas pa so beli... sao mene je z ročnim radarom dobo...pa začetek naselja pataka lepa ravnina pa kr naenkrat se postavi sredi ceste :S pa pokaže 89 na razdalji 223m pa pol še -5km/h in je to 84 :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj to je pa čist odvisno kako barvo češ pa koliko je rabiš, mislim da je pol litra barve zadosti za cel motor, laka še manj ker ne rabiš delat toliko plasti, vodobrusni (to je čist navaden šmirgl papir katerega pomočiš v vodo da manj pobira, špric kit maš pa že v sprayu, pol litra bi moglo bit dost, pride pa okol 5€), tako da če se ne boš preveč zmišljeval glede barv in vzel kako čist osnovno bi moral prit čez z okoli 50€

ja čist simpl po barvni vzorec , ehm nalepke pa z vročo vodo dol al kak ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

težko jih boš z vročo vodo dol dobil, probaj močan fen za lase ali pa tisti električni fen ko majo za požirke krčit, skratka mora bit zelo vroče in brez ognja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pol se da tote nalepke uporabit še ? jaz mislim da se ne da ne ampak vprašam kr me zanma

Ah ke starih nalepk nemors uporabt...drgac grejo pa dol z navadnim fenom za lase... Am js sm dou za sebe za barvo, lak, spric kit, smergl okol 90€ (sam z ugodnostmi npr. mami mtkini sodelavci hehe) upam da ti bo kej koristl... Drgac pa barve bos porabu en lit :whistle: zato k mors mal vec nanosou barve nrdit tko da ja... laka pa pol litra :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

90€ sam za material :eek: kaj si ti kamion štrihal........jaz sem dal 140€ za material in delo za poliestre poštrihat, s tem da je delal najmanj 8 ur ker ni bil ravno lahek vzorec

post-9362-1218576816_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

90€ sam za material :eek: kaj si ti kamion štrihal........jaz sem dal 140€ za material in delo za poliestre poštrihat, s tem da je delal najmanj 8 ur ker ni bil ravno lahek vzorec

post-9362-1218576816_thumb.jpg

ej koci sam tista ninja nalepka čez tisto belo črto pa čist nč ne paše tja .) drugač motor je ful lepo pobarvan, sam tisto nalepko dej stran ker prov kazi pa dej raj v tisto belo črto nek napis ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh, bom vprašal če meni šenka motor, corveto pa naj nekomu drugemu proda

to sm jest čist isto pomislu :)

alpa mu dam ene 2000€ za simboliko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

90€ sam za material :eek: kaj si ti kamion štrihal........jaz sem dal 140€ za material in delo za poliestre poštrihat, s tem da je delal najmanj 8 ur ker ni bil ravno lahek vzorec

post-9362-1218576816_thumb.jpg

Am barva pa lak sta bla neki special pa mesan po vzorcu... Ubistvu sta bla barva pa lak 80€ use ostalo mi je blo senkan... Drgac si pa zlo mal placu se za strihanje:D:D bos kej zrihtu hehe da bom dou js poliestre strihat=P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!