Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

na kasn nacin bi se pa dal to nrdit?

vlakna? mehka plastika toplotno obdelat...? odvisn kaksno obliko rabs :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vlakna? mehka plastika toplotno obdelat...? odvisn kaksno obliko rabs :whistle:

Ej sej niti nevem kasno obliko...neki tko da bi sam pokril une lukne heh... Glede vlakn, pa toplotne obdelave plastike nimam pa nc pojma heh...kasnih vlakn sploh misls? steklena karbonska kevlar???

Dej mal povejte glede tega ce ma kdo kej iskusenj :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najlaži bi blo če kupš folijo iste barve kot je motor in samo nalimaš čez lukno... noben ne bo opazu... mislm da bo še najlepš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cjee se zdaj nevem kirega bi kupo :D

mah kaj se mantraš...napiši 2 listeka, ju zmučkaj, fajn premešaj, enga primi pa keri bo tisto kupi :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jern3j, matex :004 :004 pa še skor sm lubi bubija matexa puzabu :P :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najlaži bi blo če kupš folijo iste barve kot je motor in samo nalimaš čez lukno... noben ne bo opazu... mislm da bo še najlepš...

ja sam more bit nekako maska od motorja prsravfana na nosilce an... ce bi pa folijo lepu cez srauf pa nebi ravn lepo zgledal ali pac?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matex a si se pozdravu :P aj kj mucija? :D

jern3j ti pa uživej na chešky :D fakr :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam more bit nekako maska od motorja prsravfana na nosilce an... ce bi pa folijo lepu cez srauf pa nebi ravn lepo zgledal ali pac?

aaaa.... sm mislu da mas sam lukne od speglov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej v bistvu so ja, špegli imajo navoje gor in ko ti te navoje porineš čez plastiko in nosilec nanje prišraufaš matico in to drži špegu gor in plastiko na nosilcu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene z grobnika....en dan smo se kampirali se na morji....za to se pa splaca reskirat 400€ z gumami pa vsem :D je uzitek, bo treba se it

Popravljeno . Popravil aless
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene z grobnika....en dan smo se kampirali....za to se pa splaca reskirat 400€ z gumami pa vsem :D je uzitek, bo treba se it

bolše panonija, manj gume pobira :D, kaj pa cajt?

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva1:

evo mene z grobnika....en dan smo se kampirali se na morji....za to se pa splaca reskirat 400€ z gumami pa vsem :D je uzitek, bo treba se it

kakšen je biu pa čas??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolše panonija, manj gume pobira :D, kaj pa cajt?

dlje je...mogoc bom pa kdaj tud gor so....gume pa ni tak hudo pobralo,...naredo sem 175km na pisti pa je guma se za enkrat.....sem mel pa en drift, da sem s skornjem motor dvigno nazaj pokonci, ko mi je nogo s stopalke vrglo, ker je hotlo vse odnest...

cajt je bil pa nekaj pod 1.50...nismo pa merli s timerjom...sem bil pa prvic gor

nasa ekipa....edini s 600ko :D

post-5325-1218830938_thumb.jpg

moj "pripravljen" za pisto :)

post-5325-1218830974_thumb.jpg

ta je bil pa najdlje cajta na progi,naredo je najvec km, pa najmanj bencina je porabo....od 9.00 do 12.30 se je vstavo 2x po 5 min, kolko sem ga jaz vido pa kolegi ki so bli ob progi

post-5325-1218830980_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: more bit pa norc da gre s tem motorjem se furat gor :kva1:

bil je en hrvat,....star cca 25 let....sej umikal se je lepo in hitro....vsaj meni in tistim ki sem videl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!