Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

dlje je...mogoc bom pa kdaj tud gor so....gume pa ni tak hudo pobralo,...naredo sem 175km na pisti pa je guma se za enkrat.....sem mel pa en drift, da sem s skornjem motor dvigno nazaj pokonci, ko mi je nogo s stopalke vrglo, ker je hotlo vse odnest...

cajt je bil pa nekaj pod 1.50...nismo pa merli s timerjom...sem bil pa prvic gor

nasa ekipa....edini s 600ko :D

post-5325-1218830938_thumb.jpg

moj "pripravljen" za pisto :)

post-5325-1218830974_thumb.jpg

ta je bil pa najdlje cajta na progi,naredo je najvec km, pa najmanj bencina je porabo....od 9.00 do 12.30 se je vstavo 2x po 5 min, kolko sem ga jaz vido pa kolegi ki so bli ob progi

post-5325-1218830980_thumb.jpg

ej to maš ti gp racer gor ane...pa kero trdoto maš :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jern3j, matex :004 :004 pa še skor sm lubi bubija matexa puzabu :P :004

tuki sm en typo naredu :closedeyes:

bom napisou tko k je prou :)

jern3j, matex :004 :004 pa še skor sm lubi bubija REESKOTA puzabu :P :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Star fotr mačka povozu zle zgleda.. se je zakempu pod avto al kk, nismo ga vidl, pol pa kr naenkrat začlne skakat ko fukjen, pol je pa obležu :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh... to se nrdi... pr ns je mat povozila mačka čez hrbt tko da je biv hrom... se ga je poj dal rešt muke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tuki sm en typo naredu :closedeyes:

bom napisou tko k je prou :)

jern3j, matex :004 :004 pa še skor sm lubi bubija REESKOTA puzabu :P :004

naslednič ga v rit dobiš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam en problem, ko spustim gas se sliši en tak čuden glas iz mašine. Kot bi se nekaj drgnilo ali nekej tacga. Ma kdo mogoče kakšno idejo kaj bi bilo? Pomojem je najboljš da mal pogledam bat, kuplongo. Samo meni deluje tako kot bi biv en ležaj zjeban, je možno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in si kej sliku kakšna je bla guma po končani vožnji da vidm razliko med medium pa hard :)

mislim da je slikana ja....samo se nimam vseh slik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Adrenalinski šok v Tržiču

klik

V Slovenijo prihaja prvi šov neverjetnih univerzalnih elementov, ki jih v zraku in na tleh izvajajo adrenalinski moto navdušenci.Krivec, ki bo v Slovenijo, natančneje v Tržič pripeljal adrenalinski dogodek, ki mu v tujini skrajšano pravijo QFMX, je Aleš Rozman, prvi Slovenec, ki se profesionalno ukvarja z 'quad freestylom'. Sodeluje s kolegom iz Italije, s katerim sta ena izmed redkih štirih ljudi v celotni Evropi, ki se sploh ukvarjajo s tem nevarnim, a zelo atraktivnim športom.

V Italiji in tudi v drugih evropskih državah je ta šport že poznan in razvit, sedaj pa bi ga radi ponesli tudi v Slovenijo in ga predstavili širši množici. To bodo storili na tradicionalni čevljarski prireditvi, Šuštarski nedelji v Tržiču.

copy-paste ampak anyway kdo ve kdaj se bo to kej dogajal??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

un čist levo je najbl gayish :whistle:

še dobr da ga ne poznam :D

Star fotr mačka povozu zle zgleda.. se je zakempu pod avto al kk, nismo ga vidl, pol pa kr naenkrat začlne skakat ko fukjen, pol je pa obležu :cry: :cry: :cry:

se zgodi :)

naslednič ga v rit dobiš :D

:rolleyes:

mogoče se bo najdl kej časa ;)

res je :) pa še fajn je bliz :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo boysi grem še js mal na morje 1x pogledat :D uživajte ne :) se čujemo po 27.8 :)

ayd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo boysi grem še js mal na morje 1x pogledat :D uživajte ne :) se čujemo po 27.8 :)

ayd

ajd, srečno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak je bedno tu na polskavi.... pride kdo nalsendi vikend v tolmin na motozbor??

a ker pozna enga sandija iz borovnice.. rad ma Bmw-je :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to maš poj res srečo... jest sm ga pa vidu že ene 2x :rolleyes:

če mam srečo zdj k ga ne poznam.. ga tut ne nameravam spoznt :P

nč.. grem naprej gledat motociklizem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!