Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

kak je bedno tu na polskavi.... pride kdo nalsendi vikend v tolmin na motozbor??

a ker pozna enga sandija iz borovnice.. rad ma Bmw-je :D

tu je tud bedno ko hudic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgeda je prodajalec neka trgovina. Najbolje bi bilo če bi imel osebni prevzem..Pogledaš če vse dela...plačaš greš :)

Ja kaj pa če kupiš tako pri nekom, po možnosti rabljeno? Se splača? Kaj morš pogledat da vidš da ni ukraden?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker drugače če se ti to ne zdi poštena cena lahko pri meni dobiš za 400€ hehe :D

Ja če gledam na mimovrste je 500€, v trgovini je sigurno še več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda js pa razmišljam da bi toti 70biz paket vzel pri Tušmobilu.. poraba tak je tam nekje vsaki mesc, tak da bi se splačal pomoje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če ma garancijo je težk da je ukraden.. drugače pa btk tut če je.. pogledaš sam da nima risov pa je ;)

ja, enkrat boš mel pa sam policijo doma :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo izkušnje s kupovanjem na bolhi?

Kupil bi si mobitel, najraje N95. Cene so na bolhi veliko ugodnejše kot v trgovini.

Recimo tole http://www.bolha.com/oglas3502181/nokia-n95 nekam sumljivo poceni se mi zdi

Lahko ti dobim skor novga htc-ja (se mi zdi da se tko imenuje). Kuplen junija, vsi paperji, garancija. 450€, tm nekje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo ste mi pa puni dnarja, da davate 500€ za mobitel, ki bo cez par mescov itak zastarel, ker bo en ze mel kamero z 16524651436415 pixli, pa nevem kakim mp79 playerom itd., ta pa se bo prodajal za 1€, pa to brez narocnine.

Saj ne trdim, da je treba kupit mobitel brez fotoaparata (ce sploh se obstaja), brez predvajalnika glasbe itd., samo vse to dobis ze v mobitelu za 200€ tud, tiste male razlike ki jo nudi drazji, pa kot laik tud nebos opazil. Razen seveda da se lahko pohvalis, kaksen mobitel imas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!