Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

samo ste mi pa puni dnarja, da davate 500€ za mobitel, ki bo cez par mescov itak zastarel, ker bo en ze mel kamero z 16524651436415 pixli, pa nevem kakim mp79 playerom itd., ta pa se bo prodajal za 1€, pa to brez narocnine.

Saj ne trdim, da je treba kupit mobitel brez fotoaparata (ce sploh se obstaja), brez predvajalnika glasbe itd., samo vse to dobis ze v mobitelu za 200€ tud, tiste male razlike ki jo nudi drazji, pa kot laik tud nebos opazil. Razen seveda da se lahko pohvalis, kaksen mobitel imas.

to je pa IPHONE :naughty: telefon ki nič ne zna in je bil za cajtam že ko je vn pršu... sam je fancy pa vs animiran da loh folk šminkira pa so vsi veseli :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolegu je na iPhonu polovica ekrana crknala (ni bil več občutljiv na dotik), pa ga je pol kr z macolo razbil :D:D Praktično nov telefon ahhaha.. mam nekje posneto :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp !

ma keri za prodat fergazer 30ko, delorto , mikuni nima veze , pa da paše na nsrko (tak vrjetno vsi pašejo al ? ) al pa če ve kje bi kupo ki novega v mb al pa ki prek neta naročit , nekaj sn gledo na cilinder.si samo se še nisn odločo

ps. zanima me tud če bi bil ta ferg ok za 125ccm ?? al ga bo zalivalo al bilo kaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko maš zaj? Če boš prav nastavil bo vredu, mogoče edino stran vržen dnar če boš moral dat pol manjšo dizo kot je zdaj da bo normalno laufu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dečki ena žalostna novica, norc16 je včeraj mel prometno in je v bolnici. mariborčani če bote meli kaj cajta odveč ga lahko grete malo obiskat, da mu nebo tak tečno. je pa v novi bolnici v 5 nadstropju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko maš zaj? Če boš prav nastavil bo vredu, mogoče edino stran vržen dnar če boš moral dat pol manjšo dizo kot je zdaj da bo normalno laufu..

zaj mam dellorto 28 pa neke večje dize not,problem je v tem da manjka šrauf za luft nastavlat in morem met airbox skoz odprt drugače trokira

Popravljeno . Popravil coldy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js nebi neki vlagal no.. :whistle:

Drugače pa kaj pravite na to.. pred pol leta mi je mehanik menjal zadnjo nihajko (zarad garancije pač) in do dans nism vedu da mam več kot pol centimetra lufta not, k je kmet pozabu podložko not dat :headbang: :headbang: Tak da sem šel do kolega, sma zdrejala novo podložko, pol mi je pa tomazin mal pomago jo not dat.. zej je kul :whistle: :worship:

Pa kaj smo še naredl, huh.. Njemu sma menjala prednje plošččice za neke SOFT od Lucasa, pa meni isto, pa njemu na obeh bremzah zavorno kompletno.. nismo u luft gledal :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dečki ena žalostna novica, norc16 je včeraj mel prometno in je v bolnici. mariborčani če bote meli kaj cajta odveč ga lahko grete malo obiskat, da mu nebo tak tečno. je pa v novi bolnici v 5 nadstropju.

kaj pa se je zgodil... in bol pomembno, kaj je z njim??? samo odrgnine in kak zlom al kej resnega???? :unsure:

hitro okrevanje mu zelim :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa se je zgodil... in bol pomembno, kaj je z njim??? samo odrgnine in kak zlom al kej resnega???? :unsure:

hitro okrevanje mu zelim :trance_33_sleep:

zlom roke, pa baje vkleščen živec v nogi, tako da trenutno ne mora premikat stopala(samo to se bo porihtalo) pa kup plavih flekov..

zgodlo pa se je to, da je priletel v fiat bravota od zadaj v rit (pa ni bla njegova krivda, ker je avto zapeljal na nasprotni pas, da si je ajnšlag vzel, ker je zavijal brez blikera) gsx-r pa je konkretno zdelan..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zlom roke, pa baje vkleščen živec v nogi, tako da trenutno ne mora premikat stopala(samo to se bo porihtalo) pa kup plavih flekov..

zgodlo pa se je to, da je priletel v fiat bravota od zadaj v rit (pa ni bla njegova krivda, ker je avto zapeljal na nasprotni pas, da si je ajnšlag vzel, ker je zavijal brez blikera) gsx-r pa je konkretno zdelan..

sej to nimaš kej motor je tko takoj zdelan ko gre za frontalno... je pa zoprno vse skupej... dobr da ni kej hujšega... tko ko sm že reku... nej hitro okreva pa nej se čimmanj sekira zarad plastike...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če policija se strinja da ni on kriv, potem bo tako dobil vse vrnjeno, pa še lepo odškodnino.. dobr da ni še kej hujšga ne :) Porihti se :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če policija se strinja da ni on kriv, potem bo tako dobil vse vrnjeno, pa še lepo odškodnino.. dobr da ni še kej hujšga ne :) Porihti se :OK:

samo se boš varjetn tud sam strinjal da je bolš da do tega sploh nebi pršlo pa je vseen za vso odškodnino pa delo pa sezono... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se pa popolnoma strinjam res... raje sem brez tistih par k€, kot pa dam mam samo sranje 3 mesce z zdravljenjem in urejanjem vsega sranja :wacko: Pa še srečo sem mel ravno med pravim začetkom sezone do zdaj.. ko je bolj ko ne konec najtopšlejših dni :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js nebi neki vlagal no.. :whistle:

Drugače pa kaj pravite na to.. pred pol leta mi je mehanik menjal zadnjo nihajko (zarad garancije pač) in do dans nism vedu da mam več kot pol centimetra lufta not, k je kmet pozabu podložko not dat :headbang: :headbang: Tak da sem šel do kolega, sma zdrejala novo podložko, pol mi je pa tomazin mal pomago jo not dat.. zej je kul :whistle: :worship:

Pa kaj smo še naredl, huh.. Njemu sma menjala prednje plošččice za neke SOFT od Lucasa, pa meni isto, pa njemu na obeh bremzah zavorno kompletno.. nismo u luft gledal :krneki:

:baa:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej vrjetno se bojo plastike poštrihale in zakitale itd, kr nove za tako jajco pedrage absolutno (beri spodnji del stranice cca 200€ za eno stran)

štrihanje me bo pa prišlo vse komplet nekje 250€, mogoče samo glavne nalepke (NSR, pa zadnje) v vrednosti 100€ max

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dečki ena žalostna novica, norc16 je včeraj mel prometno in je v bolnici. mariborčani če bote meli kaj cajta odveč ga lahko grete malo obiskat, da mu nebo tak tečno. je pa v novi bolnici v 5 nadstropju.

:closedeyes:

zlom roke, pa baje vkleščen živec v nogi, tako da trenutno ne mora premikat stopala(samo to se bo porihtalo) pa kup plavih flekov..

zgodlo pa se je to, da je priletel v fiat bravota od zadaj v rit (pa ni bla njegova krivda, ker je avto zapeljal na nasprotni pas, da si je ajnšlag vzel, ker je zavijal brez blikera) gsx-r pa je konkretno zdelan..

kot kaže na srečo ni zlo hujšega.. ampak vseeno ni to niti malo prijetno.

hitro in pravilno celjenje mu želim!

ampak res nima sreče s tem gixerom :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaj sm se pa nametro ne.. podložko z notranjem fi-je 18 sm z pilco mogo na 22 zbrusit, ker jih kreteni nikjer nimajo za kupit mamo jim :headbang: Važno da je zaj skup sestavljen tak ko je treba :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!