Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

alo publeci , ka bi blo kaj narobe če bi na novo navoj vrezal za šrauf na fergu za luft štelat ?? za štangas je gor , samo za luft štelat pa ni one kapice gor za šraufat :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, ene 27 kotna hahahaa :lol1: sej ni blo treba da je okrogla al pa lepa.. se ne vid :huh:

no sam da se ne vid poj je pa vredu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sn reko kak je sezona z motorom za mene končana...dans sn celo masko polepo z black tapeom pa sn se že fural hehe...ne zdržimo mi brez motora jebiga, samo po zadnji ga neom smel zaj več peglat, ker če bom malo bolj na hard dol prleto mi bo armaturka dobesedno dol padla...ninja racing razfukana hardcore machine :OK:

norc16 pa upam da se čimprej porihta, pa naslednjič kupi raje motor za 3000 eur ne pa za 8000, ker za take bedake ko smo mi je res škoda dnara za nove motore :D ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dlje je...mogoc bom pa kdaj tud gor so....gume pa ni tak hudo pobralo,...naredo sem 175km na pisti pa je guma se za enkrat.....sem mel pa en drift, da sem s skornjem motor dvigno nazaj pokonci, ko mi je nogo s stopalke vrglo, ker je hotlo vse odnest...

to se je men kaki mesec dni nazaj zgodlo na cesti šentilj- sladki vrh, in to najbolj v nagibu, skušam poravnat skrenem na levi pas, v tistem trenutku pa šlepar pa za 1 cm mimo, miris kamiona sem mel gatah pomoje hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sam da se ne vid poj je pa vredu :lol1:

Lej, funkcionira tak ko je treba, lufta ni... da je šlampasto pa se ne vidi.. tak da js tuki ne vidm problema :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jerry, si morda zainteresiran za prodajo tvojega stroja naslednjo pomlad??? :D

sj je že letos neki govoru da bi ga prodal :P pa mislim da je celo mislil za nasledno sezono :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj je že letos neki govoru da bi ga prodal :P pa mislim da je celo mislil za nasledno sezono :D

jaaa jaz sn fuuul interesent, naj se še letos lepo fura, drugo leto pa se zmenima, pa da jaz toto ninjo prodam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha risko al mateks?

to je moj rezervni :) ampak ga bom nekomu prav ta trenutek posodil.. pššššt :D

jaaa jaz sn fuuul interesent, naj se še letos lepo fura, drugo leto pa se zmenima, pa da jaz toto ninjo prodam...

in zakaj nočeš bit več rejser? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je moj rezervni :) ampak ga bom nekomu prav ta trenutek posodil.. pššššt :D

in zakaj nočeš bit več rejser? :D

sej bom rejser, ampak gozdni rejser hehe...ma ne minla me je cesta malo glede na to kolk nesreč sn vido letos pa kolegov ko se je spolamalo, sej ene take sezone več itak nea morn preživet, pa tud treba je nekaj drugega še probat, brezveze skoz isto, kros mi je želja že od malega tudi, tak da treba je to tud probat...sej bomo prišli nazaj na cestake tudi čez leto ali dve, vmes pa treba malo menjat...babe tut ne morš met 2 leti iste, pri motoru je enako :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O, guess whos back :grim

:004

sej bom rejser, ampak gozdni rejser hehe...ma ne minla me je cesta malo glede na to kolk nesreč sn vido letos pa kolegov ko se je spolamalo, sej ene take sezone več itak nea morn preživet, pa tud treba je nekaj drugega še probat, brezveze skoz isto, kros mi je želja že od malega tudi, tak da treba je to tud probat...sej bomo prišli nazaj na cestake tudi čez leto ali dve, vmes pa treba malo menjat...babe tut ne morš met 2 leti iste, pri motoru je enako :D

haha :D mah kaj gozdni.. pustiš gor SM gume, pa se zajebavaš po mestu in bežiš pred policaji :D :D

seveda pa kdaj mal zapaše po travniku.. fajn je jezit kmete :D oh ja... kje so te časi ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:004

haha :D mah kaj gozdni.. pustiš gor SM gume, pa se zajebavaš po mestu in bežiš pred policaji :D :D

seveda pa kdaj mal zapaše po travniku.. fajn je jezit kmete :D oh ja... kje so te časi ^_^

ma ne ni mi neke supermoto, če sn na cesti te mam raje cestaka, supermoto premalo leti, res je da lahko vragolije delaš samo ni to to meni...kros pa je bomba ko ga opališ po kaki gozdni potki al pa po šumi pa puni hakl čez kake jarke, to pa je adrenalin ufff...komaj čakam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gixxer, kaj hudiča daješ oglas na avtonet brez cene, meni osebno recimo gre to zelo na živce in sploh ne pogledam opisa takega vozila, ki nima cene oz. piše pokličite za ceno........rajši napiši okvirno ceno, ali pa daj za 200€ več kolikor hočeš dobit pa zraven možnost cena po dogovoru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gixxer, kaj hudiča daješ oglas na avtonet brez cene, meni osebno recimo gre to zelo na živce in sploh ne pogledam opisa takega vozila, ki nima cene oz. piše pokličite za ceno........rajši napiši okvirno ceno, ali pa daj za 200€ več kolikor hočeš dobit pa zraven možnost cena po dogovoru

boljse? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, pravijo na odškodnini da zlomi so tam okol 3000€, pol pa še ostalo.. to obm že vrei avto dobo za ta keš :D +ostalo pa ono strah pa nočne more pa one frkarije haha :D

Mnde bo pa vsaj 3 mesce trajal.. sm reko dobro je, se na mudi, smao čimveč vn potegnat :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, pravijo na odškodnini da zlomi so tam okol 3000€, pol pa še ostalo.. to obm že vrei avto dobo za ta keš :D +ostalo pa ono strah pa nočne more pa one frkarije haha :D

Mnde bo pa vsaj 3 mesce trajal.. sm reko dobro je, se na mudi, smao čimveč vn potegnat :D

kaj si zdej tok navdušen?

a nisi lih par postov nazaj razlagu da ti je vseeno za ta denar, da se ti ne da jebat s tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, js sm napisu da tud za ta keš nebi šol še enkrat čez to, ampak kar je je in ne moreš spreminjat, in je treba maksimalno vn potegnat.

buci buc :wub:

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, js sm napisu da tud za ta keš nebi šol še enkrat čez to, ampak kar je je in ne moreš spreminjat, in je treba maksimalno vn potegnat.

buci buc :wub:

to men ni jasn kakšne odškodnine to dobivate... jest zmer dobim kr neki ene 100€ pa nism slab zavarvan...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sam je drgač, če sam sebe frderbaš k si havdre al pa štorat :krneki: al pa če si nič kriv udeležen v prometni nesreči.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sam je drgač, če sam sebe frderbaš k si havdre al pa štorat :krneki: al pa če si nič kriv udeležen v prometni nesreči.. :)

ma oboje sm že mu pa sm zmer slab dobu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!