Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Eh, to sm že probo :lol1: Ne, sej je zaj že velk boljše, se je sam spucal, sm ga drmu dans mal, ker zadnje bremze tak ni blo, tak da je že skor idealno.. jutri še malo preluftam oeb bremzi da bo povsod lepo prezračeno, brez lufta :D in novo olje in ploščice za petk :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RMZ450-- 5 minut pa sm bil mokr ko bi se kopal... pune grenate zakon so toti kroseri, nimaš kaj :worship:

še 5min več pa nebi mogu več sklopke stisnt tok bi te roke bolele :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ko nism bil navajen, pa sm bil čist adijo ne :D Ampak je poštena zadeva, parkrat sm se mal še po zadnji probal, par malih skokekoc, povečini pa McAdam power drift haha :D

Aja, pa na tomosa sm namontiral axle sliderja ahahahahaha, homemade postruženi itd :krneki: :grim :lol1:Spred in zad btw :P

post-9211-1219256664_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja... potružena da sm jih lahko nabil gor z kladivom pol :D Je pa zadeva fiksna, brcnat jih ne morm dol, tak da bo vrei i guess :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pubeci neki mi povejte...ko se menjata ležaja na glavi gredi "plajerci" je potrebno zamenjat dihngo tavelko a ne??? če se prav mislim je treba razdret celo mašino???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, mašino valda je treba celo narazn dat.. in potem ko daš enkrat narazn ne je fino da menjaš dihtunge povsod kjer si razdiral-ponavadi se tak strgajo al pa kej podobnega k dol daješ. Par €, pa maš nove in maš mir. Al pa dihtmasa vsepovsod pa nikjer dihtung..tudi pravilno in preverjeno funkcionira, čeprov js sam nebi tak delal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja... potružena da sm jih lahko nabil gor z kladivom pol :D Je pa zadeva fiksna, brcnat jih ne morm dol, tak da bo vrei i guess :)

10€ stavm da bojo odletel ko se boš ulegu če se boš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10€ stavim da ko se bom ulegu bo prvi udarc-najhujši tole prevzel.. pol pa tud magar če odleti :D Bom vzel orodje zravn pa kladivo pa to haha :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki še...sklopka mi dela uredo smo malo bom bi še lahko držala ko jo do konca stisnem...zj pa ka je bolš da se da bol gosto olje v menjalnik al bol redko da bi s tem nekaj pridobil???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, mašino valda je treba celo narazn dat.. in potem ko daš enkrat narazn ne je fino da menjaš dihtunge povsod kjer si razdiral-ponavadi se tak strgajo al pa kej podobnega k dol daješ. Par €, pa maš nove in maš mir. Al pa dihtmasa vsepovsod pa nikjer dihtung..tudi pravilno in preverjeno funkcionira, čeprov js sam nebi tak delal :)

Nwm kolk se teb zdi par €, men je 25€ dost za ene dihtunge dat. Ni to Tomos k je skor zastonj vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nwm kolk se teb zdi par €, men je 25€ dost za ene dihtunge dat. Ni to Tomos k je skor zastonj vse.

dihtmaso... je cela tuba ene 5€ pa loh z no zaliješ celo mašino ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti ki te pozna, bi sigurno rajsi mel akvarij kot pa tvojo ninjo, ko jo bos prodajal ja :)

raje bi mel mojo ninjo ki je vsaj vožena tak ko je treba, tvoj gikser pa še ni niti ulaufan dobro...ko boš prodajal reči, da je treba prvih 1000km samo do 8 tisoč obratov, da ne bo prevlkega šoka, ker ti ga verjetno še do 6k rpm nisi spravo :lol1: ...bogi motor res

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boysi a ve kdo mogoč kje bi lahko dobu dele za hondo vtr 1000 firestorm. Js nisem našu nobenga oglasa da bi bla kera razbita zdej če mogoče kdo ve. Rabu bi pa predvsem desni špegel, ker nov je predrag.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boysi a ve kdo mogoč kje bi lahko dobu dele za hondo vtr 1000 firestorm. Js nisem našu nobenga oglasa da bi bla kera razbita zdej če mogoče kdo ve. Rabu bi pa predvsem desni špegel, ker nov je predrag.

jaz ti povem, če mi ti poveš kje bi dobo odbijač in sprednji blatnik za subaru legacy, 92

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ti povem, če mi ti poveš kje bi dobo odbijač in sprednji blatnik za subaru legacy, 92

Haha ne vem ki bi ti dobu odbijač za subaru legacy :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!