Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

škoda, pol pa kar išči in sprašuj dalje :whistle: :D

Ni neke panike. Smo ugotovili da motor zgleda lepše brez špeglov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hhh keri gustek je to naročo da grejo neke zalivke delat na cesti po hočkem pohorju , tak hudo drsijo da mi je slabo :closedeyes: še to bojo sfukali tak kot so marijo reko damn it :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hhh keri gustek je to naročo da grejo neke zalivke delat na cesti po hočkem pohorju , tak hudo drsijo da mi je slabo :closedeyes: še to bojo sfukali tak kot so marijo reko damn it :headbang:

Saj pa ti tak nea polagaš kako majo tebi vezo zalivke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hhh keri gustek je to naročo da grejo neke zalivke delat na cesti po hočkem pohorju , tak hudo drsijo da mi je slabo :closedeyes: še to bojo sfukali tak kot so marijo reko damn it :headbang:

ja sn že slišal od parih, očitno se je veselica na pohorje končala...bo treba eno drugo progo poiskat, samo kaj ko je tota bla tak blizu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sn že slišal od parih, očitno se je veselica na pohorje končala...bo treba eno drugo progo poiskat, samo kaj ko je tota bla tak blizu

sladkogorške ograje kličejo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sladkogorške ograje kličejo :D

hahahhaha, alo frkič kaj posodabljaš svojo garderobo al kaj...zaj boš šminkiro že na motoru ko kaki čamac jaz pa sn mislo da si rejser hehe

Popravljeno . Popravil balkanac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahhaha, alo frkič kaj posodabljaš svojo garderobo al kaj...zaj boš šminkiro že na motoru ko kaki čamac jaz pa sn mislo da si rejser hehe

počakaj zaj 2 tedna, pol pa boš vido čemu se reče popolna preobrazba :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počakaj zaj 2 tedna, pol pa boš vido čemu se reče popolna preobrazba :D

hahah jebačina frk, pa ti ni malo brezveze zaj skoro na koncu sezone al pač zato ker je v akciji kaki kombinezon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahah jebačina frk, pa ti ni malo brezveze zaj skoro na koncu sezone al pač zato ker je v akciji kaki kombinezon

Balkanci majo meterske tiče :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sn že slišal od parih, očitno se je veselica na pohorje končala...bo treba eno drugo progo poiskat, samo kaj ko je tota bla tak blizu

ma ja pa še niti tak švoh ni road sploh nvm zakaj so šli to delat če tak ni blo potrebe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja pa še niti tak švoh ni road sploh nvm zakaj so šli to delat če tak ni blo potrebe

rekli so da ga en coldy z raketo od nsr-ke tak pegla gor, da ga morjo malo umirit rejsera, te pa niso vedli kak bi drugače pa so mogli neka spolzka tla narejit, ker ded je baje neustavljiv :blink: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahah jebačina frk, pa ti ni malo brezveze zaj skoro na koncu sezone al pač zato ker je v akciji kaki kombinezon

malo akcije, malo pa me dnar žuli, za katerega sem se jebal 2 meseca, da sem si ga zaslužo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje stvar je sledeca...In sicer su sm gledat eno r1ko kul mutor res moci kokr veste na pretek ni kompliceran za vozt ce vozs z glavo(seveda :krneki: ) in pol prasam lastnika ce kej ve kako je kej s temi blokadami na 25kw pr 1000ccm in mi je reku da se da blokerat sam kokr on ve, da se neda pac ce mas rabljen motocikel kao da zrd homologacije neki ni mogoce reku je, da se da kao sam nov tovarnisko blokeran na 25kw kupt...neki v tem smislu. Mogoce mi lahko vi kej vec poveste o tem?(homologacija...potek?, cena blokade, cena paperjou za homologacijo, uglaunm skupna cena za vse paperje, blokada 25kw montaza...etc. etc.)

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje stvar je sledeca...In sicer su sm gledat eno r1ko kul mutor res moci kokr veste na pretek ni kompliceran za vozt ce vozs z glavo(seveda :krneki: ) in pol prasam lastnika ce kej ve kako je kej s temi blokadami na 25kw pr 1000ccm in mi je reku da se da blokerat sam kokr on ve, da se neda pac ce mas rabljen motocikel kao da zrd homologacije neki ni mogoce reku je, da se da kao sam nov tovarnisko blokeran na 25kw kupt...neki v tem smislu. Mogoce mi lahko vi kej vec poveste o tem?(homologacija...potek?, cena blokade, cena paperjou za homologacijo, uglaunm skupna cena za vse paperje, blokada 25kw montaza...etc. etc.)

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

jaz prodajam suzukija, pa je ze blokiran na 25kW, tak da rajsi to vzemi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje stvar je sledeca...In sicer su sm gledat eno r1ko kul mutor res moci kokr veste na pretek ni kompliceran za vozt ce vozs z glavo(seveda :krneki: ) in pol prasam lastnika ce kej ve kako je kej s temi blokadami na 25kw pr 1000ccm in mi je reku da se da blokerat sam kokr on ve, da se neda pac ce mas rabljen motocikel kao da zrd homologacije neki ni mogoce reku je, da se da kao sam nov tovarnisko blokeran na 25kw kupt...neki v tem smislu. Mogoce mi lahko vi kej vec poveste o tem?(homologacija...potek?, cena blokade, cena paperjou za homologacijo, uglaunm skupna cena za vse paperje, blokada 25kw montaza...etc. etc.)

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

vse ti štern zablokira tud r1 ko za nekaj več kot 200€ :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!