Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

jaz prodajam suzukija, pa je ze blokiran na 25kW, tak da rajsi to vzemi :P

ja samo on bi rad meu 1000ccm da se bo lahk normalno pelal znaš ono :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja samo on bi rad meu 1000ccm da se bo lahk normalno pelal znaš ono :lol1:

saj ja, ker s 600 se niti en malo bolj debeli ne more hitro pelat, kaj sele 2...ni moci to nobene :)

Tako je tam v temi od ZX-10R en napisal, da ga samo moti, da ma motor premalo moci :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te pubeci nič več nena vozite pravite? Sezona bo na koncu, jaz pa brez motora. Ka te nejko ti se nič več ne voziš? Vsi ste se nekam skrili, čamaca tut ni več nič za slišat tu gor...

Bomo pač na roglo hodli če hočko ni več v akciji :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj si te delal da nimaš motorja?.. jaz sem zaj 2 dni testiral motor na relaciji do konjic... in ugotovo da morm sklopko porihtat, ker mi vrjetno drsi.. ker v breg. obrati kr rastejo. hitrost pa premalo narašča...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eee frikči ni časa pa dnara... nekaj časa sem bil na jadranju, zdaj pa delam skos pa se ne utegnem neke vozit... letos ne vem če še bo kaj, mogoče kaj malega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo akcije, malo pa me dnar žuli, za katerega sem se jebal 2 meseca, da sem si ga zaslužo :D

plidkan

nejko nima za burek več, dobesedno, kazni in vse nesreče ter dopust so me totalno finančno izčrpale, tak da bo treba počakat na zimo, ter jubilejni 20-ti rojstni dan da bojo kake pare prišle, te bomo začeli rihtat do takrat pa silver tape pa gasa hehe

Te pubeci nič več nena vozite pravite? Sezona bo na koncu, jaz pa brez motora. Ka te nejko ti se nič več ne voziš? Vsi ste se nekam skrili, čamaca tut ni več nič za slišat tu gor...

Bomo pač na roglo hodli če hočko ni več v akciji :D

alo pubec jaz se rem zaj vozit rem do bisterce tak na izi malo, ker na ovinke ne upam s totimi spolamanimi plastikami, da mi neo vse bek popadalo...drugač pa mam tut gume hin totalno tak da se ni več za špilat neke hehe...ti si zajebo da nisi mel zaj motora ker prejšnja dva tedna sta bla nora, vozli smo se ko fukjeni, v 3 dneh sn narejo 650 km...zaj je pač počasi konec hehe, malo na izi še tak za dušo, pa en burnout bomo še naredli in posneli za na konec, pa je to to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo nazaj z racelanda, blo je noro :D brez padca seveda ni šlo, enkrat je sesipal mene enkrat pa nejca :P bo pol še nejc nalimo kako slikco ko pride domu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo nazaj z racelanda, blo je noro :D brez padca seveda ni šlo, enkrat je sesipal mene enkrat pa nejca :P bo pol še nejc nalimo kako slikco ko pride domu :whistle:

haha ovi nejc pa tui nia sreče komaj porihta je že na tleh haha...pa menda ni nič hujšega, samo potrošni material ne (plastike) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh tomos je naret za padanje.. mojmu motorju ni blo čist nč kr je ceu po men padu.. njemu se je pa ročka od kuplonge zlamala, druga pa tut nič kej.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh tomos je naret za padanje.. mojmu motorju ni blo čist nč kr je ceu po men padu.. njemu se je pa ročka od kuplonge zlamala, druga pa tut nič kej.. :whistle:

da bi mela cestake bi že pobirala plastike hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej na cestaku ko te vrže lahk še sam plastike pobiraš.. :rolleyes: suprmoto je pa naret za padce da se mu nič ne nardi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha ovi nejc pa tui nia sreče komaj porihta je že na tleh haha...pa menda ni nič hujšega, samo potrošni material ne (plastike) ?

hihi.. stari če veš kaki nagibi so to, to ne moreš da nea padeš :D Samo opremo moram šivat nest spet haha :D

eh tomos je naret za padanje.. mojmu motorju ni blo čist nč kr je ceu po men padu.. njemu se je pa ročka od kuplonge zlamala, druga pa tut nič kej.. :whistle:

Raje ti povej kak sm js hitr prletu pa ti ga dvignu :rolleyes: m Čez minutko kaka slikca ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rekli so da ga en coldy z raketo od nsr-ke tak pegla gor, da ga morjo malo umirit rejsera, te pa niso vedli kak bi drugače pa so mogli neka spolzka tla narejit, ker ded je baje neustavljiv :blink: ...

če sn bil lačn pa se mi je mudilo :evilgrin:

Popravljeno . Popravil coldy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hihi.. stari če veš kaki nagibi so to, to ne moreš da nea padeš :D Samo opremo moram šivat nest spet haha :D

Raje ti povej kak sm js hitr prletu pa ti ga dvignu :rolleyes: m Čez minutko kaka slikca ;)

Škoda ker nena morm dat neke lepe slike, ker toti tomazin ne zna slikat :trance_33_sleep: :yes: :grrr :D Ko veselo tačka čoha, sm jo še bl dol tišu :D Zdej kot sm će reku, eč bi dejan znal slikat bi bla tole lepa slikca:

post-9211-1219422431_thumb.jpg

post-9211-1219422481_thumb.jpg

Nea vem kaj mu je blo da je tole sliko hahahaa

post-9211-1219422499_thumb.jpg

Pa še 2.. zadnja posneta 2 sekundi pred padcem :D :(

post-9211-1219422584_thumb.jpg

post-9211-1219422594_thumb.jpg

Pa ena od tomazina..

post-9211-1219422652_thumb.jpg

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hihi.. stari če veš kaki nagibi so to, to ne moreš da nea padeš :D Samo opremo moram šivat nest spet haha :D

ja sej vem jaz sn tui skoto na marofu, pa drugič ko sn bil tud skoro sn pri enih 120 prleto na travo, vendar se mi je nekak uspelo obdržat, pa parkrat guma na pune zdrsnila samo jebiga, tu pač sprobavaš meje sebe in motorja, padci sodijo zraven

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda ker nena morm dat neke lepe slike, ker toti tomazin ne zna slikat :trance_33_sleep: :yes: :grrr :D Ko veselo tačka čoha, sm jo še bl dol tišu :D Zdej kot sm će reku, eč bi dejan znal slikat bi bla tole lepa slikca:

ja nism js profi fotograf :D glavn da sm te sploh ujeu gor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matex ne poziraj

samo to pa res zaj sn gledo gor na frisbuku ta matex pozerčina prve klase kak se nastavla pred objektivom v vseh mogočih pozah hahah, umiro sn od smeha, alo matex, risko pogrešam vaju pune hakleee, zaj prijemo mi v ljubljano spet enkrat smo mi na vrsti pa remo vun na punee se ftrgattt :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo to pa res zaj sn gledo gor na frisbuku ta matex pozerčina prve klase kak se nastavla pred objektivom v vseh mogočih pozah hahah, umiro sn od smeha, alo matex, risko pogrešam vaju pune hakleee, zaj prijemo mi v ljubljano spet enkrat smo mi na vrsti pa remo vun na punee se ftrgattt :OK:

te pa prijite že

jaz pa ti imava tak počitnice do oktobra...pusti totega malega čamila( ki kao ni več nedolžen hahaha) doma pa ti pridi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo to pa res zaj sn gledo gor na frisbuku ta matex pozerčina prve klase kak se nastavla pred objektivom v vseh mogočih pozah hahah, umiro sn od smeha, alo matex, risko pogrešam vaju pune hakleee, zaj prijemo mi v ljubljano spet enkrat smo mi na vrsti pa remo vun na punee se ftrgattt :OK:

to se šparam za svoje štajerce pa Reeskota pa Fiftyja mwa mwa

post-8269-1219426677_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hihi.. stari če veš kaki nagibi so to, to ne moreš da nea padeš :D Samo opremo moram šivat nest spet haha :D

Raje ti povej kak sm js hitr prletu pa ti ga dvignu :rolleyes: m Čez minutko kaka slikca ;)

ja če si biu pa 3 metre vstran :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!