Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

to se šparam za svoje štajerce pa Reeskota pa Fiftyja mwa mwa

sam si hud, mmmm

pa še ninja v perfektnem stanju ..... pogrešam to furco, ena izmed mojih najljubših

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam si hud, mmmm

pa še ninja v perfektnem stanju ..... pogrešam to furco, ena izmed mojih najljubših

jaz tui samo te smo še bli počasni ko je bil začetek sezone, zaj bi 3 krat bolj letelo, je pa blo res fajn ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dečki uživajte na motorjih jaz sem ziher konec z to vrsto sproščanja adrenalina.

pa po pameti

glavno da ti ni nič hujšega, ampak vem da te bo enkrat spet zamikalo...no sej kakorkoli, po takih izkušnjah vsakega mine za en cajt...še mene je za en tedn ko sn v drva leto, ampak nekako ne gre brez hehe kaj čemo

Popravljeno . Popravil balkanac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glavno da ti ni nič hujšega, ampak vem da te bo enkrat spet zamikalo...no sej kakorkoli, po takih izkušnjah vsakega mine za en cajt...še mene je za en tedn ko sn v drva leto, ampak nekako ne gre brez hehe kaj čemo

kar nekja metrski polet pristanek na glavo čelada počla malo hvala bogu da sem mel dobro čelado. uničeni živci na nogi nemorme premikat določenih delov, kolenske vezi potrgane. Zlomljena roka. totalka motor.

da bi sploh pomislil na kaki motor spet me ubije vsakdo v naši familiji.

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar nekja metrski polet pristanek na glavo čelada počla malo hvala bogu da sem mel dobro čelado. uničeni živci na nogi nemorme premikat določenih delov, kolenske vezi potrgane. Zlomljena roka. totalka motor.

da bi sploh pomislil na kaki motor spet me ubije vsakdo v naši familiji.

ja sej po taki izkušnji verjamem, pizdarija ne tolko nesreč je blo letos skor ne poznam dobenga tak ko smo se vozli skup da ne bi vsaj enkrat letos vsipal motorja, za nekaj se jih je tudi bolj bogo končalo...upam da se porihtaš ne, kolenske vezi so jeba, to sn jaz mel na skijanju zjebano pa se še zaj čutijo posledice včasih...kakorkoli, samo da se porihtaš čimprej ne :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pubeci kaj mi najde kdo ki sliko od roke kak potekajo kosti. da mi bo pička narisala na gips okostje :P

slika bi pa mogla zgledat podobno ko se pojavlajo pri scary muvie in podobno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pubeci kaj mi najde kdo ki sliko od roke kak potekajo kosti. da mi bo pička narisala na gips okostje :P

slika bi pa mogla zgledat podobno ko se pojavlajo pri scary muvie in podobno.

to je mev kolega res dobr k je mev nogo pa mu je en hobislikar narisov čevl gor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš pa isto ko sem jaz mel, samo nisem mel nič gor narisan :D

hh mislm da nis edin ja k si meu tud tako :) sm mela tud jst hh že 2krat pa tud nč porisan sam mal počečkan :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to vsi premal mleka pijete pa se kuj zlomte ;)

jst sm meu v življenju 1x zlom roke pa nič drugega

pa sploh mleka ne maram :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!