Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

:topic:

Kolk sm vam jst fouž :( Še bo trajal predn bom tud jst lahk sliko od RSke gor prlimu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh ne bit neučakan...mimgrede boš slikce od Mille po forumu limu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si boš nsr-ko kupu?

kdaj pa, ker letnk,...?

pa ti bo nsr-ka dost letela??? :? .)

Popravljeno . Popravil mi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko,težko boš z nsrko mitota nascav...če je mito zrihtan tko kt se šika seveda :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo tut jes se (sicer pozno) vračam semle. Uštimou motor, zavarvou ampak zamudu uradne ure UE, tko da tablco jutr dobim :blush: .

Uglavnm se že veselim skupnih fur če se nm bo ratal kej zment :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si boš nsr-ko kupu?

kdaj pa, ker letnk,...?

pa ti bo nsr-ka dost letela???  :?  .)

Gledam 98 letnik.ce ti tko recem kero kol bom kupu ne bo nobena tok letela k moj mito k je mel 160 kit not.sem mel se enga gor pa me je un z original mitotom lih za glih prehitu.k sem biv pa sam me pa sploh ni vidu :OK:

sam neki tejcy, kje si rekla da dobis za nsr-ko potrdilo da ma 11kw in ne 21 kot naj bi mela moja ce jo bom mel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomojem bo še kako RSko al pa mitota nascal...  :naughty:

če pa ne bom nascal nobenga jo bom pa zrihtu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja z originalno nsr boš težko vidu kej velik čez 150km/h

men ni tok važna končna bolš mal pr semaforjih al pa prehitevat tko uizi.sam da veš k stopš da gre ne pa končna, res da je šov mito 190 :OK:

Popravljeno . Popravil mito91
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam 98 letnik.ce ti tko recem kero kol bom kupu ne bo nobena tok letela k moj mito k je mel 160 kit not.sem mel se enga gor pa me je un z original mitotom lih za glih prehitu.k sem biv pa sam me pa sploh ni vidu :OK:

sam neki tejcy, kje si rekla da dobis za nsr-ko potrdilo da ma 11kw in ne 21 kot naj bi mela moja ce jo bom mel?

As domžale pa upi na najbols ,jaz sm klicala ce lahka men novga napisejo ce bom mela nek nov okvir pa je zacel da mors na teste, da ucasih 2001 letnik je blo se use drgac .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

As domžale pa upi na najbols ,jaz sm klicala ce lahka men novga napisejo ce bom mela nek nov okvir pa je zacel da mors na teste, da ucasih 2001 letnik je blo se use drgac  .)

Kok pa nej bi mela tvoja??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok pa nej bi mela tvoja??

20kw 98letnik :P, al pa če gres tja pa ne vem probas kar kol narest pa dt na valje pa če ti uspe gut drgac pa mal bl bedno an...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20kw 98letnik :P, al pa če gres tja pa ne vem probas kar kol narest pa dt na valje pa če ti uspe gut drgac pa mal bl bedno an...

a so ti ze kej tezil policaji ?mislm si ze mela ksne stike z njimi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!