Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

lih smrkcov ne boš vidu ;)

to vi k neke fejk absinte pijete :P

treba prave pit pol pa dogaja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebehs ti to, skuhaj si daturo :evilgrin: :evilgrin: pa boljše da se privežeš kam da si ne boš kaj naredo :lol1: tak močno haluciniraš da je kr hudo, so bli smrtni primeri ko si je en tak dugo krampo neke na roki očitno je samo on vido da je izkrvavel in to v bolnici :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebehs ti to, skuhaj si daturo :evilgrin: :evilgrin: pa boljše da se privežeš kam da si ne boš kaj naredo :lol1: tak močno haluciniraš da je kr hudo, so bli smrtni primeri ko si je en tak dugo krampo neke na roki očitno je samo on vido da je izkrvavel in to v bolnici :huh:

Datura? Wtf je to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dečki ste gledli movie I WANT CANDY sicer je iz 2007 ampak odlična produkcija svaka jim čast , taki moviji so mi skoz ql ko gre nekaj na knap ko nekaj v filmu producirajo tako čist amaterji in pol izpade totalno noro , res keri se je take ideje spomno ni da ni no, igralci pa perfektno pašejo not odlično res :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa one posušene nore gobe je že kdo jedo?

kolega je enkt neki probavov samu mu je na bed udarl pa je moriv cev večer... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm, mi zna kdo povedat kaj lahko jutri pričakujem na sodišču? Grem ap zaradi prometne, ker sem mel pač hujše poškodbe... a morm kej tvadt kak govor al pa kej? :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gobice maš 2 vrsti. Smejalne pa halucinativne. Ampak najbol je pa biskvit iz vutre :D

dajmo nekje zrihtat tote gobice, jaz bi se ga rad počooo od gobic hahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dajmo nekje zrihtat tote gobice, jaz bi se ga rad počooo od gobic hahaha

pri nas jih boš zelo težko dobo

če dobiš pa povej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se fukat haha, prvi post na 3000 strani je moj :D

car si ti... na sodišču te bojo pa samo sprašval kaj je blo kako je pršlo do nesreče pa koko se počutš...počas pa premišleno odgovarjej da ne boš kšne bedarije tm izdav ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: a se hecaš al si slep, kolikor vidim je prvo kolo čist v kilerju noter pa tut un krak vilice k se ga ne vidi celega je zvit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam mu daj mašino vun, pa mu samo mašino nesi, tak sm js naredo je blo polovica mnj za plačat...Če ti je keš problem, drugače pa 30 jurjov ni nevemkaj pomoje no :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vilce pa okvir so vredu pa take prčkarije al je kaput fse?

bolj ko ne je vse polomljeno. štel pa zadnja kola pa mašina so celi čist. plus par plastik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

štel je vsaj na pogled cel ja, moral bi pa menjat vilice z križi in prvo feltno pa bi mel, potem pa sam še tiste plastične dele oz. poliestre gor pa imaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam mu daj mašino vun, pa mu samo mašino nesi, tak sm js naredo je blo polovica mnj za plačat...Če ti je keš problem, drugače pa 30 jurjov ni nevemkaj pomoje no :D

ni kakšen problem samo vprašal sm da vidim kakšna se vam ostalim zdi cena ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!