Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

a se vam zdi vlko dat okoli 150€ + dele zrihtam js. Bo pa odprl motor ker mi trese (vrejtno ležaji ali pa antivibracijska gred) pa bat mi bo še zamenjo???

To je kr normalno, če neseš k enmu serviserju. Sicer jest jo morm tud zdele dat odpret, pa ne mislm 150€ dajat. Mislm da sosed ki popravlja motorke pa kosilnice, da bo to znal, pa bo velik manj računal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je kr normalno, če neseš k enmu serviserju. Sicer jest jo morm tud zdele dat odpret, pa ne mislm 150€ dajat. Mislm da sosed ki popravlja motorke pa kosilnice, da bo to znal, pa bo velik manj računal.

no...saj tut to ni pooblaščen servis za aprilio...popravlja pa vse motorja drugače je pa pooblaščen za jamaho je pa tak dober majster sem že veliko dobrega slišal o njemu da dobro popravlja, pa to je fajn da je že kar nekaj teh aprilij servisiro tak da ve o čem se gre .)

Popravljeno . Popravil sonda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dajmo nekje zrihtat tote gobice, jaz bi se ga rad počooo od gobic hahaha

jaz bi smejalne še raje probal kot halucinogene, ker te pa bi si dala gor tote sinhronizacije pa bi se razpočla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fifty sam še špika vse ostalo je premal :naughty:

na-a :D priznam da to ne :P

občasno si napišem svoj ime ali pa še priimek zraven v pisani obliki iz koke :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na-a :D priznam da to ne :P

občasno si napišem svoj ime ali pa še priimek zraven v pisani obliki iz koke :whistle:

dej raj tiskane črke da maš intervale ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej raj tiskane črke da maš intervale ;)

sj mam mal pavzice med imenom pa priimkom :D sj ime itak ni dolg :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj mam mal pavzice med imenom pa priimkom :D sj ime itak ni dolg :P

tud priimk ne.... mogl bi ti bit ime aleksander pa met kšn nemš priimk Schweinsteiger naprimer :naughty: kva bi biv to odtrgan :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri nas jih boš zelo težko dobo

če dobiš pa povej :D

8€ gram sam jih mors pojest saj 3-4 grame da te odpele...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi smejalne še raje probal kot halucinogene, ker te pa bi si dala gor tote sinhronizacije pa bi se razpočla

jah ahahah, umrla bi pomoje te

8€ gram sam jih mors pojest saj 3-4 grame da te odpele...

eh to je preveč, te si raje koko kupimo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kok ste kej dali denarja za izpit za A1 seveda pa kje ste ga delal :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kok ste kej dali denarja za izpit za A1 seveda pa kje ste ga delal :rolleyes:

okol 90 tisoč sit (pred slabimi 4-imi leti) pri avtošoli relax - priporočam :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha js bom delo verjetn u relaxu alpa pri avtošoli mark u Vojniku ko poznam enga inštruktorja pa mi je reko da pride med 300 pa 400 evrou

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoziii kak je blo v soboto? jaz sem bil v petek malo pred kurdom pa tam po pekarni, v soboto pa sem mislo prit pa je deževalo pa potem nisem šel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha js bom delo verjetn u relaxu alpa pri avtošoli mark u Vojniku ko poznam enga inštruktorja pa mi je reko da pride med 300 pa 400 evrou

Na avto šoli te pride prb. tolko ja, moraš pa še upoštevat rdeči križ, zdravniško potrdilo,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoziii kak je blo v soboto? jaz sem bil v petek malo pred kurdom pa tam po pekarni, v soboto pa sem mislo prit pa je deževalo pa potem nisem šel

Super je blo, mi smo tk v petek igrali (mogli bi v soboto) ... ka nisi kaj poklico?

Aja, ka mate v Mariboro neke prizadete ludeke, v soboto ko smo jest šli v evroparka ga je en tam mimo po uni dvopasovnici z neko hondo cbr x rr črno sivo neto tam okrog v japonkah in kratki majci in to še kr hitr :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super je blo, mi smo tk v petek igrali (mogli bi v soboto) ... ka nisi kaj poklico?

Aja, ka mate v Mariboro neke prizadete ludeke, v soboto ko smo jest šli v evroparka ga je en tam mimo po uni dvopasovnici z neko hondo cbr x rr črno sivo neto tam okrog v japonkah in kratki majci in to še kr hitr :slap:

to je pr nas vsakodnevno normalno, to se še samo ostali čudijo nam je čist ok to hehe...drugač pa na tisti dvopasovnici je 50 kmh omejitev za brezveze, nevem če sn se kdaj tam pod 90 pelal, al z avtom z motorom pa tak da se ne menimo, tu sem pred leti z čamčijevo cagivo mito sprobaval kolk gre največ, in šlo je lepih 175 kmh :OK:

Popravljeno . Popravil balkanac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super je blo, mi smo tk v petek igrali (mogli bi v soboto) ... ka nisi kaj poklico?

Aja, ka mate v Mariboro neke prizadete ludeke, v soboto ko smo jest šli v evroparka ga je en tam mimo po uni dvopasovnici z neko hondo cbr x rr črno sivo neto tam okrog v japonkah in kratki majci in to še kr hitr :slap:

Jao če nimam cifre tvoje, bla pa sma s kolegom pred kurdom ker je bla 8 € vstopnina pa nisma dala za tiste pol ure al pa uro kaj sma bla tam, sma bla pa malo v mc-ju samo tam ni fajn, punkeri so face, metal pa mi ni kul :D

tam po tisti dvopasovnici se je kako leto nazaj s cbr rr en v japonkah in kratki majci polomo da je bil skoraj kompleten v gipsu pa koža dol posneta,... je pa drugače taka pozerska cesta, vsi malo pritiskajo po ravnem :D

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!