Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Jao če nimam cifre tvoje, bla pa sma s kolegom pred kurdom ker je bla 8 € vstopnina pa nisma dala za tiste pol ure al pa uro kaj sma bla tam, sma bla pa malo v mc-ju samo tam ni fajn, punkeri so face, metal pa mi ni kul :D

tam po tisti dvopasovnici se je kako leto nazaj s cbr rr en v japonkah in kratki majci polomo da je bil skoraj kompleten v gipsu pa koža dol posneta,... je pa drugače taka pozerska cesta, vsi malo pritiskajo po ravnem :D

ja pa en denis se je ubil tui tam, tik pred semafori, v smeri kontra od mesta...sej mensezdi je bil tui član mcm

Popravljeno . Popravil balkanac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao če nimam cifre tvoje, bla pa sma s kolegom pred kurdom ker je bla 8 € vstopnina pa nisma dala za tiste pol ure al pa uro kaj sma bla tam, sma bla pa malo v mc-ju samo tam ni fajn, punkeri so face, metal pa mi ni kul :D

tam po tisti dvopasovnici se je kako leto nazaj s cbr rr en v japonkah in kratki majci polomo da je bil skoraj kompleten v gipsu pa koža dol posneta,... je pa drugače taka pozerska cesta, vsi malo pritiskajo po ravnem :D

ko da ti nea :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot nalašč za matexa ane nejko ? :krneki:

zakaj pa bi bla za matexa ravnina??? tak ko matex vozi, ti in večina na tem forumu ne bote čez 10 svetlobnih let, tak da nevem zakaj si mi matexa tu najdo pomoje je on zadnji ki bi se po ravninah pederišo...kvečjemu pred kakim foto objektivom v primernem ozdaju to pa ja hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej nisem reko to kak se vozi

"je pa drugače taka pozerska cesta, vsi malo pritiskajo po ravnem :D "

ja nič jaz nočem čut da kdo kaj reče čez mojga fafita :wub: :D....samo jaz lahko hihi

Popravljeno . Popravil balkanac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud priimk ne.... mogl bi ti bit ime aleksander pa met kšn nemš priimk Schweinsteiger naprimer :naughty: kva bi biv to odtrgan :evilgrin:

en moj frend je aleksander marjanovič :D in ja.. kr fajn je zadet :D haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dve "predelani" ninji v moji garaži...črna- predelava by obcestna ograja (zvita felna, prebit karter, prebita posoda za hladilno tekočino, po obeh straneh porajsane plastike - nevozna), modra- stara predelava by novi marof, sveža predelava by bukova drva ( spočohane leve stranske plastike, spočohan dekl motorja, spolamana sprednja maska, zlaman števec - vozna)

pa naj še kdo reče da nisn ninja fan :D

post-20534-1219650271_thumb.jpg

a pizdaa tu so škarje, jaz pa jih že 2 dni iščem, mater sn slep hehe

Popravljeno . Popravil balkanac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dve "predelani" ninji v moji garaži...črna- predelava by obcestna ograja (zvita felna, prebit karter, prebita posoda za hladilno tekočino, po obeh straneh porajsane plastike - nevozna), modra- stara predelava by novi marof, sveža predelava by bukova drva ( spočohane leve stranske plastike, spočohan dekl motorja, spolamana sprednja maska, zlaman števec - vozna)

pa naj še kdo reče da nisn ninja fan :D

post-20534-1219650271_thumb.jpg

a pizdaa tu so škarje, jaz pa jih že 2 dni iščem, mater sn slep hehe

subaruja si pozabo slikat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh to čamči neke sanja da bi zategno, jaz mam najraje green power and alcohol, ostalo mi ni neke

mam doma še zgodovino pogovorov od msnja ko je meni govoro da NIKOLI v življenju ne bi on tega probal...

pač sedaj je bil na morju in da ne bo zgledalo da se je zlagal da je eno podrl na morju se dela da je sedaj popolnoma druga oseba( resnica je drugačna: še zmeraj je isti in je nedolžen, koko pa še vedno sovraži)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

subaruja je corsa predelala :D

koko pa ga je predelala? a je zej short version al je slim version :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam doma še zgodovino pogovorov od msnja ko je meni govoro da NIKOLI v življenju ne bi on tega probal...

pač sedaj je bil na morju in da ne bo zgledalo da se je zlagal da je eno podrl na morju se dela da je sedaj popolnoma druga oseba( resnica je drugačna: še zmeraj je isti in je nedolžen, koko pa še vedno sovraži)

LP

haha smeh...

poglejte si se tole: http://www.youtube.com/watch?v=wABbZeXIdyk...feature=related

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

subaruja si pozabo slikat :D

ni se mi ga dalo nazaj vozit ker je poleg stene čist hehe

mam doma še zgodovino pogovorov od msnja ko je meni govoro da NIKOLI v življenju ne bi on tega probal...

pač sedaj je bil na morju in da ne bo zgledalo da se je zlagal da je eno podrl na morju se dela da je sedaj popolnoma druga oseba( resnica je drugačna: še zmeraj je isti in je nedolžen, koko pa še vedno sovraži)

LP

hahahahah ja ja, kao novi zajebani ćamac :lol1:

alo nejc, nekaj sem najdo za tebe :)

http://www.avto net/2004/oprema/oglas.asp?id=2241250

uuu legenda pa še skor isto prevoženih km-jev kot jaz...bombaaaa...eee jebemti zaj sn ga klico celi srečn, pa mi reče da je motor letnik 2002 ko ma čisto vse drugače, bemo mater ej

Popravljeno . Popravil balkanac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 eur pri hondi čepin, drugje pa +- 1-2 eur...poceni roba samo jebeš če je polsnitetika, ni to za nas pritiskače :D

hm...kaj pa za nas pritiskace ?

Povsod je okol 10€.. js sm dal v Petrovčah (Promotor) 10...

kewl... ni to pol neki drago

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!