Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ma ni ne, meni je zaj 2taktola zmanjkalo od Petrola hah, pa zaj še z totim auspuh mažem :D Al pa z onim Valvoline SAE 10w-40 al kaj je...

300v pa mislim da je potem okoli 20€ litr..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm...kaj pa za nas pritiskace ?

kewl... ni to pol neki drago

ja nevem kam ti spadaš ker te še nisn vido vozit, ampak če motor držiš konstantno nad 8-9 k rpm pol ti priporočam čisto sintetiko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHAHAHAHAHAHAHHAHA NE ME FUKAAAAATTT KAKI CAREEEEE HAHAHAHAHAH, S CELICO SE JE VTRGO DED KO DA BI FLIPER ŠPILO HAHAHA, OVI GUSTEKI PA S PENDREKOM TUČEJO PO AVTU HAHAHAHAHAHHAHA UMIRAAAAAMMMMMM

mja mudelu se je strgal hehe...sam nevem kaj uni kapsi toucejo po avtu hehe odlom cist...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To res nevem kaj tolčejo idioti, enkrat bi z pestjo urezo ko pravi ded, pa bi zdrobo šajbo. Ne pa tam z pendrekom pičkice haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To res nevem kaj tolčejo idioti, enkrat bi z pestjo urezo ko pravi ded, pa bi zdrobo šajbo. Ne pa tam z pendrekom pičkice haha

probej s pestjo zaprto šipo stovčt alpa s komolcam alpa z nogo ;) boš presenečen ni to ko v filmu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probej s pestjo zaprto šipo stovčt alpa s komolcam alpa z nogo ;) boš presenečen ni to ko v filmu :whistle:

Sem že, na Oplu Astri. Gre brez problema, mogoče se edino malo porežeš. Na toti jajci ko je v filmu bla mu jo z čelom razbijem :D

koči, kje to pravš? za tak keš bi še js 300v za tomosa kupo haha :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probej s pestjo zaprto šipo stovčt alpa s komolcam alpa z nogo ;) boš presenečen ni to ko v filmu :whistle:

:grim z nogo je simpl z pestjo pa komolcem pa nism še probu :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

koči, kje to pravš? za tak keš bi še js 300v za tomosa kupo haha :D

jaz sn v jawo vlil zadnič olje od one črne ninje kaj mu je olje vun steklo ko je skotal, samo zaj nevem kaj je mel noter, čist možno da 300v, ki je sedaj tudi v jawi hahah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ni to neki problem pizda, mogoče bi edino prednjo mal težje :D Drugače pa z pestjo komot stranske...Morm enkrat čelaka probat haha, da vidim eč to tui gre :D

Nejko to moraš zaj pazit ker bo 30 več šlo najmanj.. V vsaki prestavi!

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ni to neki problem pizda, mogoče bi edino prednjo mal težje :D Drugače pa z pestjo komot stranske...Morm enkrat čelaka probat haha, da vidim eč to tui gre :D

ja daj pizda ti pa tui preveč glejaš đekija čena, jaz sn enkrat z roko zlamo šajbo od trgovine, pijan sn bil pa še naspidiran(v rdeče vino smo kreatin monohidrat mešali) pa res puna granata noter, posledice- še zaj mam par brazgotin v desni roki ker sn mel steklo vsepovsod, mogo bi tud na šivanje it samo nisn upal povedat kaj je blo pa sn raje trpel muke pa si obvezoval roko...ti pametnjakovič pa daj kar z glavo ja, ko ti bo steklo not v oke prišlo to pa bo čaga ja...

v jawo sn razmišlo da bi enkrat kerozin dal da vijim kako bi naredlo, samo mi je škoda ker zaj mi je edino prevozno sredstvo jawabusa...no sej z ninjo se še tut vozim malo po mestu, zadnjo gumo sn se odločo da bom do nitke razjebal

Popravljeno . Popravil balkanac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če zajebavam lolek hehe.. sm pa z roko in ni blo posledic no... en košček me je samo malo potegno, nič strašnega.. ko je ovi KTM-ovec reko da se neda :krneki:

Pa če bi z glavo probo bi si tak nekak zaščito haha :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh idi raje na horjul tam od riskota, tisti ovinki trgajoooo :worship:

amm mito je mal presvoh za une zaprte uvinke heh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej se neki a vm tud ful pocas deluje tale forum?? kr cakam pa cakam da mi odpera strani heh :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mito je idealen za tiste ovinke

ja no sam mors pa skoz saltat heh... Nevem pa se u kurcu je cesta tm nazacetku heh ma dej cudna je una cesta hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej se neki a vm tud ful pocas deluje tale forum?? kr cakam pa cakam da mi odpera strani heh :headbang: :headbang: :headbang:

ej kađiva kdaj boš kupo r1-ko, stroj nad stroji :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej se neki a vm tud ful pocas deluje tale forum?? kr cakam pa cakam da mi odpera strani heh :headbang: :headbang: :headbang:

občasno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

občasno :)

mja sej men tud obcasno cakam k budala da mi kej nalozi heh pa to mi prej ni delal to tko like zadn mesc :krneki: :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!