Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

mja sej men tud obcasno cakam k budala da mi kej nalozi heh pa to mi prej ni delal to tko like zadn mesc :krneki: :krneki: :krneki:

ja men isto... preveč folka gor naenkrat alpa kej...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je pametn če se podiranja mašine sam lotm. No sej to mi bo že ratal :whistle: , sam poj za sestavt nwm če bi to znov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans si si nabavo še druge rokavice, ene mam za cesto, tte so pa bol za offroad in podobne stvari

FOX BOMBER 47 €

1509757060_1190619835.jpg

bomber.jpg

Majo pa tut karbonsko zaščito členkov in prstov tk da so fajn ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, danes z kolegom v Logarsko, se zmenima da spizdima onemu ko pobira kao vstopnino.. pridem jsz tak ene 80 mimo njega, on cel živčn maha pa po cesti leta haha, kolega za mano pa ni mogo mimo, ker se mu je sred ceste postavo haha in je plaču :D

Majku jim, ni šans da plačam, pizda skor domačini smo, pa naj zaj vsaki dan plačujem al kaj haha :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ne bi ta 2 morala malo povišati cene?

KLIK1

KLIK2

uh še malo.. pa mitota pod 2000€ nebo na netu.. ne pa jaz mojga za 1700 dam gor.. pa bo moj low budget :OK:

Popravljeno . Popravil kukec1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej cez zimo heh... sam sm mal v dvomih heh...

ma kaj si v dvomih...ti sam kup da boš uhka maline urau iz no :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka pa da bi šou ki po travi mim pa se ne da?

Ne.. lahko edino čez šumo prerineš motor. Itak vedno spizdim tam, sm zaj že drugič :D Jebiga, 4€ je le jurja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ja.. res brezveze to plačvat ja.. sicer sm plaču enkrat ko nism vedu ka un tam sred ceste čaka pa sm ustavu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hihi, tak ja :D Js pač tega neom plačeval, ker sm praktično iz Luč, mam pol familije od dol in sm si z vsemi v žlahti hah :D (rovte pač :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hihi, tak ja :D Js pač tega neom plačeval, ker sm praktično iz Luč, mam pol familije od dol in sm si z vsemi v žlahti hah :D (rovte pač :D )

zih se da kšne kartice zrihtat na občin da mašđ gratis ker godš žlahto obiskat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari možno... ker za Mozirski Gaj recimo, je tud mama prnesla letne domov gratis, ko dela tam (na občini), tak da možn...

Čeprov žlahto obiskvat ravno ne, niso ravno za tem ko je ta "carinik" postavljen neke hiše hah,r azn ono turistično ;D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari možno... ker za Mozirski Gaj recimo, je tud mama prnesla letne domov gratis, ko dela tam (na občini), tak da možn...

Čeprov žlahto obiskvat ravno ne, niso ravno za tem ko je ta "carinik" postavljen neke hiše hah,r azn ono turistično ;D

sej to maš povsod te fore... npr na bledu gratis parkiranje za omačine in podobno majo tud kartice...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da kupiš letnik 2006, bordo rdečo- črno si pa zmago :worship:

Am nimam lih namen take barve heh :trance_33_sleep: ampak uno srebrno crno al pa modro :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am nimam lih namen take barve heh :trance_33_sleep: ampak uno srebrno crno al pa modro :naughty: :naughty: :naughty:

ne modre :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!