Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

hahahaah :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

namesto da bi šparali z nafto :headbang:

holy shit ne me fukat

Popravljeno . Popravil coldy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo mogoce doma kaki racunalniski napajalnik viska? Ker ce si nima kaj za pocet z njim, se priporocam :) (lahko je stari, sam da je - ne rabim za racunalnik) :)

Popravljeno . Popravil Gixxer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

holy shit ne me fukat

tale nesreča se je zgodila v hrvaškem tunelu, mislim da lani, nisem pa prepričan

Eo se tle nalepm link od ucerisnega dneva :naughty:
:winkiss:

zakaj pa ti zunanjo nogo tišiš tako stran od motorja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa ti zunanjo nogo tišiš tako stran od motorja?

da se mi zrac...k sm meu mokre hlace spodi k sm zasvicu heh pol se pa tko furam k mam sam tm pr jajcih uno k ni iz usnja heh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se mi zrac...k sm meu mokre hlace spodi k sm zasvicu heh pol se pa tko furam k mam sam tm pr jajcih uno k ni iz usnja heh

aja... sem mislo da bežiš nazaj proti zadnjemu sedežu z nogami narazn, da imaš pajka med nogami na sedežu ali pa da te bo tank ugriznil v pimpeka

@čamac

sej to je tista nesreča če še pove komentator da se je zgodilo na hrvaški to

nisem poslušal posnetka, samo videl sem katera nesreča je na hitro pa sem slišal da je v angleščini pa sem mislo če pač niso povedali, da jaz povem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst grem mugoče 2.septembra, sam še ni čist 100% :closedeyes:

povej kaka je cena :)

zaj sem nabavo polijestre pa carbon dekle dobim ju3, pa bi rad čim prej sprobal to :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizde sem ti fauš za one poliestre, so res svetovni zgledali :OK: ...upam da boš za panonio končno dal blokado ven, ker drugač boš tam verjetno res moteči element hehe

zaj ko bom polijestre montiral bom blokado ven vrgo, za na dirkališče bo ok, po cesti pa se bom še naprej vozo s tem, ker pitaj boga kdaj se bom v kaki avto zakantal :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa pikola nejko kaj si te zaj spet naredo ? :lol1: :lol1: zihr te je koci spet :doze: , kurba keri camper ne , samo neke ga aim fuka nič ke ni trofo dosti :lol1: :lol1: :lol1:

ustrahovanja ljudi hahahahahaha

Popravljeno . Popravil coldy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sLOWenia :worship:

izpuh....kadi se ko kristus , ahahaahahah kera tema loool naslov je opasn :lol1: :lol1: prav smešno mi je čeprav ni ko bo onemu ribno

Popravljeno . Popravil coldy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja... sem mislo da bežiš nazaj proti zadnjemu sedežu z nogami narazn, da imaš pajka med nogami na sedežu ali pa da te bo tank ugriznil v pimpeka

hehehehehehe... to bo to camci=P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povej kaka je cena :)

zaj sem nabavo polijestre pa carbon dekle dobim ju3, pa bi rad čim prej sprobal to :P

Cena je 110eur, organizira pa Berger-motosport :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa pikola nejko kaj si te zaj spet naredo ? :lol1: :lol1: zihr te je koci spet :doze: , kurba keri camper ne , samo neke ga aim fuka nič ke ni trofo dosti :lol1: :lol1: :lol1:

ustrahovanja ljudi hahahahahaha

ja itak jst sm ga, ti smrdlivc mali štajerski, a ti je preveč toče na čebrico padlo da imaš take ideje ali kaj :headbang:

šele zdaj sem videl da ima drugi nick, kaj šele da bi ga banal, saj ni pizdarij delal zadnje čase

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!