Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

hehe te pa se je se en zram njega vozo z novo belo-rdeco r1ko pa ko sta se odpelala si sam vido hihi kak se mu je avtomatsko tablca zaprla gor :krneki: :naughty: sej so dobr ludje...sam ko jim je bolezen adrenalin :D se je hudič tega znebit...dok se kej ne zgodi :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe te pa se je se en zram njega vozo z novo belo-rdeco r1ko pa ko sta se odpelala si sam vido hihi kak se mu je avtomatsko tablca zaprla gor :krneki: :naughty: sej so dobr ludje...sam ko jim je bolezen adrenalin :D se je hudič tega znebit...dok se kej ne zgodi :?

pa carji so to, toti največji opaljenci so ponavadi glih najbolj vrei ljudje, samo jih pač folk ne mara ker izstopajo iz povprečja...jaz v glavnem ko na cesti srečam z avtom kakega takega kalibra mu samo pokažem dvigjen palec in ga občudujem, če pa sn na motorju pa se jim seveda pridružim :OK: ...res pa je da se lahko zadeva hitro konča, enga takega opaljenca sn srečo pred parimi tedni z črno ninjo, s katerim smo se res vozli na smrt, pa al je blo naselje al izven naselja skoz gas do konca, no po 3 furah je letel v ograjo in zaj ma razbit moped pr meni doma...ampak dokler je samo materialna škoda ni panike, samo da ostaneš cel...se pa za take fure tut splača motor razbit, ker je res legenda, jaz naprimer sn letos 2 krat skotal, enkrat na marofu, drugič pa na golico ko me je fuknilo iz ovinka v drva, pa mi ni niti malo žal dobenga trenutka in sem tak srečen da se je tak končalo s samo zlamanimi plastikami...ko kupiš tak motor maš dve možnosti- al ga žgeš tak da uživaš v tem, al pa poziraš pred kafiči, jaz sn vsekakor za prvo varjanto, posledice ob taki vožnji pač vzameš v zakup

Popravljeno . Popravil baksuz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On bi bil glavni jebač če bi v lublani živel :D

čami čami naš "jebač", za fuk fehta kot berač, nobena se ga ne usmili, zato nejkotu se vedno smili, nejko zrihtal mu bo kurbo, da pofukal jo bo v grlo, v paniki bo takrat on, ko se strgal bo kondom :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je blo kr fajn ja.. dej kako sliko gor iz tistih rovt :P

Tole je že gor preka Pavličevem :P

post-9211-1219866733_thumb.jpg

Tole pa sma menda ravno z Jezerskega pršla, pa v Avstrijo :)

post-9211-1219866764_thumb.jpg

Na Brniku na sokcu :krneki:

post-9211-1219866838_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes mi je tomazin pokazo ki je marija reka in valda sn mogo it parkrat gor pa dol da se nisn tja za bzv vozo, pa prvič ko sn se gor pelo katastrofa kuj neke , pol drugič že kr , tretjič pa najboljše , sej bi šal še četrtič samo je bla ura pozna , domov sn prišo okoli pol 10

nekje na istem se mi zdi da sta hočko pa marija reka , čeprav nekak bol comfort si na mariji reki, jaz sn mislo da bo več talnih označb te pa je tu pa tam samo 50 znak na cesti

pa sn tuji neka drva tam vido v enem ovinku celi kup pa sn se na tebe spomno nejko drvar :krneki:

Popravljeno . Popravil coldy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ona drva so menda, tak sn slišo, samo za Nejkota prpravli, za vsaki slučaj.

naslednič si bom sekiro namontiral odspredi na masko, pa bomo samo skozi šli hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nea mi z sekiro, danes je en stari tukaj z sekiro letal, nažgan ko mina haha :D

Raje daj motorko gor da bo še štima neka prava :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naslednič si bom sekiro namontiral odspredi na masko, pa bomo samo skozi šli hehe

rajše motorko se boš majn zmantro, namesto onega ventilatorja kaj maš na kileru :lol1:

ka pa to , se pelema tak s tomazinom pa kr naenkrat iz nikjer neke booooooooooooouuuuuuuuuuuuuuuuu po zadni ene 100kmh haha odpaljeno, pa pol tam ko se not zavija za marijo reko puno motoristov ene 7 komadov , ninja pa to

Popravljeno . Popravil coldy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rajše motorko se boš majn zmantro, namesto onega ventilatorja kaj maš na kileru :lol1:

ka pa to , se pelema tak s tomazinom pa kr naenkrat iz nikjer neke booooooooooooouuuuuuuuuuuuuuuuu po zadni ene 100kmh haha odpaljeno, pa pol tam ko se not zavija za marijo reko puno motoristov ene 7 komadov , ninja pa to

joo ej stari ne wauu ej stari pune zakon neee stari neeee

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

BOLJE IZDATI PRIJATELJA, KOT PA CD DAMIJANA MURKOTA

BOLJE IZDATI PRIJATELJA, KOT PA CD DAMIJANA MURKOTA

BOLJE IZDATI PRIJATELJA, KOT PA CD DAMIJANA MURKOTA

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

ps. superbike riding chalange pa tak pune hakleff ql

Popravljeno . Popravil coldy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To smo tui enkrat šli z Racelanda pa en.. menda je R1-ka bla po zadnji prehitevo nas pa avte pred nami punega ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja alo, kak je to.. se pelema danes.. en z gikserom, čez en ovinek lepo, ustavima, on ma gumo do roba, men še manka ene 3,4 centimetre haha.. hitrost ista.. WTF :blink: Nič jasno ne, on je bil skoro na kolenu, js pa sn samo malo nogo vn dal..

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en lokalni čefur pomojem :D

na-a. ima CBRo in zato ni čefur :P haha

se ma pa fajn ker ma keš! :) jaz bi ga tudi mel ^_^

.

haha :D oooo, how cute, kr ušeske mamo ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej fifty, a si ti slučajn učer ob 10 delal? Sej sam prašam, ker sm vidu enga z tonač avtom na križišu, pa očala je mel gor, pa da vem za naslednjič a si ti :)Bilo je pa na tistem križišču ko greš od trenče proti pokopališču če ti je kaj jasno? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!