Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

en lokalni čefur pomojem :D

dej dej zadrz se s temi tvojimi bednimi izjavami... Zate so itaq usi cefurji... ti si navadn sam vase zagledan slovenc, pa nepravm da nism slovenc k sm in to zavedn sam nism pa tak rasist k ti!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja alo, kak je to.. se pelema danes.. en z gikserom, čez en ovinek lepo, ustavima, on ma gumo do roba, men še manka ene 3,4 centimetre haha.. hitrost ista.. WTF :blink: Nič jasno ne, on je bil skoro na kolenu, js pa sn samo malo nogo vn dal..

to se dogaja ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni čefur kolk jaz vem...ja eni predvsem tipični slovenci mu zavidajo, fauš so mu da ma dobre avte in motore, pol so mu pa še bolj fauš da dobro vozi tak ko nebo nekateri nikoli...v mojih očeh pa je cestni heroj

tocno tako

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tu pr nam en jih doma dela, pa ma čist podobn styling

Jst mu ga bom dal delat za mojo Yamahco :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja valda v rit mu lezem ja :worship: , prvo kot prvo je faca pa ne zameri tak hitro kot bi nekateri kr se sam čez sebe kaj poheca, pa itq ga najbolj poznam od totih kaj ste tu gor , kaj se bom te nek z drugimi če jih še nisn vedo pa nea vem kak bo keri odreagiral, pa če ga kaj vprašam rad kaj pove pa pokaže za boljšo vožnjo , ne pa eni samovšečneži ko se s takimi kekci ne vozijo kao zajebani

Popravljeno . Popravil coldy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej fifty, a si ti slučajn učer ob 10 delal? Sej sam prašam, ker sm vidu enga z tonač avtom na križišu, pa očala je mel gor, pa da vem za naslednjič a si ti :)Bilo je pa na tistem križišču ko greš od trenče proti pokopališču če ti je kaj jasno? :)

sigurn je biv on :) sej sam on skos dela ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve če se na občinske lahko prej prijaviš preden si star 18? Za B kategorijo to?

prijavis se lahko....jaz sem jih pisal na r.d

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prijavis se lahko....jaz sem jih pisal na r.d

ma men je una baba rekla da se ne morm prej prjavt, sm reku če mi lohk poj vsaj en datum rezervira pa tud ni šlo :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

hahaha bolnik :D

dej dej zadrz se s temi tvojimi bednimi izjavami... Zate so itaq usi cefurji... ti si navadn sam vase zagledan slovenc, pa nepravm da nism slovenc k sm in to zavedn sam nism pa tak rasist k ti!!!

Prvi tvoj post, ki mi je všeč :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa je grd ko pes. Tak kot vsak BMW.

ko sem ga jaz videl samo na sliki, sem reko tocno to - grdo kot vsak BMW. Ampak (vsaj meni) je v zivo prav vsecen. Pa se boxer ni, ampak lepo stirje cilindri, 162 konjev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!