Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ma men je una baba rekla da se ne morm prej prjavt, sm reku če mi lohk poj vsaj en datum rezervira pa tud ni šlo :headbang:

men je tud rekla da ni mozno prvo...pol sem ji pa reko da jaz neb rad pisal prej...ampak bi se rad samo prijavil, pa sma pol se nekak zmenla da me je na r.d. prijavla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej fifty, a si ti slučajn učer ob 10 delal? Sej sam prašam, ker sm vidu enga z tonač avtom na križišu, pa očala je mel gor, pa da vem za naslednjič a si ti :)Bilo je pa na tistem križišču ko greš od trenče proti pokopališču če ti je kaj jasno? :)

nop, tist dan sem bil frej pumoje :) drgač pa ne nosim očal. pa js mam vedno kapco gor :) pa bl hitr furam ponavad :D

sigurn je biv on :) sej sam on skos dela ;)

nism biu :P ta mesc sm drgač ZLO mal delov.. sm naklepov samo 149 ur :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro :winkiss:

ej...kaj naj naredim...ponoči mi je na Nokiji N70 eksplodirala baterija(poknalo ko pes pa smrdelo) zažgalo mi je tudi parket??? lahko pričakujem kakšno povračilo škode(gsm je še v garanciji) oz. vsaj menjavo baterije, čeprav nevem če bom še uporabljal ta GSM kr da se mi bi to med telefoniranjem naredilo bi bil vrjetno zdej že kje v bolnici :headbang: aja....a se naj obrnem na Mobitel ali na Nokijo???

Popravljeno . Popravil sonda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ti predlagam da kr na Mobitel, bodo ze pol oni urejali dalje z Nokio

Sem pa ze slisal za podobne primere ja in mislim da je celo bilo receno, da je to serijska napaka in so takrat zastojn zamenjevali vse baterije, ampak zal nevem, ce je to tocno za ta mobitel.

Drgac pa ti sigurno morejo povrnit vse stroske ja, drgac pa treba vztrajat pa je - ne pusti se, ker bojo itak na zacetku zaceli mutit da oni tega ne morejo itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na kavico, predvidevam :D al pa v lujza

od kdaj majo pa hrvatarji lujza :blink:

alo če gre kdo u luiza bi se priporoču če še men eno malenkost ampak res malenkost kupi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ti predlagam da kr na Mobitel, bodo ze pol oni urejali dalje z Nokio

Sem pa ze slisal za podobne primere ja in mislim da je celo bilo receno, da je to serijska napaka in so takrat zastojn zamenjevali vse baterije, ampak zal nevem, ce je to tocno za ta mobitel.

Drgac pa ti sigurno morejo povrnit vse stroske ja, drgac pa treba vztrajat pa je - ne pusti se, ker bojo itak na zacetku zaceli mutit da oni tega ne morejo itd.

evo klico na Mobitel (niti se nobeden zavzel zato kar sem jim povedal) rekla je naj pokličem pooblaščeni servis Teleray...no pokličem tja se javi prijazni moški ki mi razloži zadevo ter mi sporoči tel. številko na katero naj pokličem...na to številko se mi javi ženski glas kateremu razložim nastalo sitoacijo...naroči mi naj pošljem telefon ter vse kar spada zraven in opis kako je do tega prišlo tudi gradvido(slike) kaj se je poškodovalo in da gre potem to na analizo in se odločijo kako in kaj...tako da danes upam da bom spravil use skupaj in da čimprej pošljem potem pa počakam na njihovo odločitev :closedeyes:

Popravljeno . Popravil sonda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo klico na Mobitel (niti se nobeden zavzel zato kar sem jim povedal) rekla je naj pokličem pooblaščeni servis Teleray...no pokličem tja se javi prijazni moški ki mi razloži zadevo ter mi sporoči tel. številko na katero naj pokličem...na to številko se mi javi ženski glas kateremu razložim nastalo sitoacijo...naroči mi naj pošljem telefon ter vse kar spada zraven in opis kako je do tega prišlo tudi gradvido(slike) kaj se je poškodovalo in da gre potem to na analizo in se odločijo kako in kaj...tako da danes upam da bom spravil use skupaj in da čimprej pošljem potem pa počakam na njihovo odločitev :closedeyes:

Glede na to da bi se lahko resno poškodoal jim lepo reči da se zmenite za 500€ odškodnine pa boš tiho, konec debate :) Plus tega da ti nov telefon seveda priskrbijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da bi se lahko resno poškodoal jim lepo reči da se zmenite za 500€ odškodnine pa boš tiho, konec debate :) Plus tega da ti nov telefon seveda priskrbijo.

Ta je pa bla optimisticna ja... Vesel bo lahko ce bo sam nou telefon dubu :worship: ...al pa zahtevi novejsi pa bolsi telefon an...mejbi ti ga bi celo dal :naughty: :naughty:

Popravljeno . Popravil cagivamito
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So že dobil.. nism kr tk reku :D Sicer ne 500€, ampak 50 jurjov, ampak zej je šlo vse gor k je € ne :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še odškodnino za parket zahtevej ker je biv lih nov ;)

poškodovane so štiri kocke parketa...samo nejebem jih :krneki: ...zato sm pa kar vprašal kako je z odškodnino za nastalo škodo...pa je samo rekla naj pošljem kar mam za dokazila ;)

saj če ti to naredi med telefoniranjem te lahko res resno poškoduje a veš kakšna vročina je če je parket kar zoglenel...

neki mi morejo dat ne j*b*m :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!