Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

PROBIKER se je dons pomoje tud navozu... :D

pa jst sm s frendom naredu 90km :OK:

pa grčoo se je tud navozu...uglavnm povzetek:LEP DAN JE BIL!!! :D

itak :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am jaz pa sem danes samo umil motor. ker nimam registriranega pa nisem smel na cesto, stara dva tečna. saj bo še lepih dni veliko se bom lahko še vozil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo vse od vas gre 27.4 na grobnik...ker jaz do celja se ne bom mel izpita pa grem verjetno pol na grobnik z motoristi iz nasga kraja pa se lahk dol kje dobimo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hjooo naj me že pokličejo 1x iz servisa da lahk po motor pridem... .) bi rad čimprej sezono začel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hoh .. komi zej ..... vceri sva se s tlazarjem dobila na OMV-ju v stanjelu kej vec nisva mogla it kr niam se izpita (bo hmal) pa se prazn tank sm mel ..... sm ze iz doma startu na rezervi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa opa...dons sm pa še jst celo naredu otvoritvenih 15km blatnega off-roada pol pa še ene 20 do horsa pa nazaj :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spodobi se in pravično je d sm tut jst mal hondico na sprehod pelu včeri :kva2: in se je nabralo kr sončnih 70 km :grim Zdj bo pa res treba motorinota registrirat k se je pomlad začela :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da ne bo kdo pozabu...še zmer smo marca...in napovedujejo neki dežja v kratkem in ohladitve, tako da tud snega v aprilu ne izklučujejo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da ne bo kdo pozabu...še zmer smo marca...in napovedujejo neki dežja v kratkem in ohladitve, tako da tud snega v aprilu ne izklučujejo ;)

dej ne strašit s snegom :BUA:

neki nej bi blo padavin ampak upam da bo samo dež da se mal cesta sčisti pa bo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej more bit en fajn naliv, da spere tole sol pa pesk dol iz cest, pol pa gassaaaaaa :OK:

upejmo, da se bo do 8 aprila vreme zrihtu, pa da letimo v Celje na motoboom :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mja drugač pa dežne kombinezone pa gremo :D sej se hecam enkrat nm pa lahko vreme ustreže :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da bo lepo vreme da se jst z mojim mopedom pridem :D,sam je treba zdaj izpit nardit,zacnem pa v cetrtek,tak da moglo bi bit do motobooma :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma če dons ni en lep dan za v šolo jt z motorjm :OK:

Mal je še hladno ampak bomo že zobe stisnl :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MI smo se menli da bi šli v Italijo (Yamaha, Baha, če se ne motm). Če bi šu še kdo gremo z dvemi avti. Moj fotr ve za ene par teh odpadov, boste lohk kej nabavli za motorje, alpa kr cel motor.

Jest bom šu po največji turbo kar jih bom našu tm dol :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MI smo se menli da bi šli v Italijo (Yamaha, Baha, če se ne motm). Če bi šu še kdo gremo z dvemi avti. Moj fotr ve za ene par teh odpadov, boste lohk kej nabavli za motorje, alpa kr cel motor.

Jest bom šu po največji turbo kar jih bom našu tm dol :OK:

zakon burek :OK: kdaj odrinemo ? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MI smo se menli da bi šli v Italijo (Yamaha, Baha, če se ne motm). Če bi šu še kdo gremo z dvemi avti. Moj fotr ve za ene par teh odpadov, boste lohk kej nabavli za motorje, alpa kr cel motor.

Jest bom šu po največji turbo kar jih bom našu tm dol :OK:

pick me, pick me :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi tud rabu 2 malenkosti :). Če gre kdo k mal mitote pozna mu naročim kaj, al pa če me sabo uzamete :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!