Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

in kako ti je to uspelo slovenski policaji niso avstriski da se lahko na cesti zmeniš za nižjo kazen z njim???

ja pa 190€ pa če plačaš v sedmih dneh bi mel pa pol manj :naughty:

Ta, ki me je ustavil je bil kar prijazen in razumen, pa še to je bil moj prvi prekršek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kako je pa pol z garancijo? ker sm slišal da če odkleneš ni več garancije

Sicer ma pol sam še simobil zaklenjene telefone in baje nebi smel tega delati.

A drugače N95 si tud na odkleni.si odklenil?

Ja drugače je blo dons v sql še vredu, jutr pa kuj do 3h. Važn da bom zdej lohk jedu 4free :)

ej to pa nevem.. sam pumoje da na garancijo neb smel vplivat.. :) včasih je, zdj pa nevem če še.

za N95 sploh nevem če sem jo kaj odklepal že, ker še ni bilo te potrebe. saj mislim da jo še nisem :P

zdj mate kr topli obrok.. res ste prasci :D

Vožnja v križišču mimo kolone------- 190€+1 pika :headbang: :headbang:

Pa sploh nič takega. Bila je rdeča, pa sem se po pasu za zavijanje levo pripeljal do črte, prižge se zelena in lepo potegnem naravnost. Čez 10 km me ustavi policaj, mi našteje prekrške in kazen....no saj na koncu sva se zmenila za 20€ :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :naughty: :naughty:

uf.. poj js nrdim ta prekršek pa sm ob izpit.. ker če dobim samo še eno piko mi gre adijo izpit :closedeyes:

fajn da si se saj kj zmenu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fino fajn, vlado menjat čimprej :headbang: :headbang:

Jutri mamo 9 ur, drugače pa vsak dan 8. Praktično bom domov prišel v najboljšem primeru ob štirih, samo to bo redko ratalo, drugače pa ob petih. Majku jim šiptarsku :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fino fajn, vlado menjat čimprej :headbang: :headbang:

Jutri mamo 9 ur, drugače pa vsak dan 8. Praktično bom domov prišel v najboljšem primeru ob štirih, samo to bo redko ratalo, drugače pa ob petih. Majku jim šiptarsku :headbang:

jao mi mamo tud v katastrofu urnik :headbang: vsak dan po 8-9 ur :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fino fajn, vlado menjat čimprej :headbang: :headbang:

Jutri mamo 9 ur, drugače pa vsak dan 8. Praktično bom domov prišel v najboljšem primeru ob štirih, samo to bo redko ratalo, drugače pa ob petih. Majku jim šiptarsku :headbang:

ni nikjer nič bolš, zajebal so nas s tole malco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no ne jamraj...povej rajši če se sploh kaj voziš...niti enkrat te še nism vido ;)

Vda se vozim :D Js pa tbe skoz vidim z onim ko ma ono irokezo od metle na glavi :D...Lahk pa grema na pijačo če hočeš :D Pozabo sm omenit da smo dobli novo razredničarko. Vinkovičko :wacko:

Popravljeno . Popravil Jasko15
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, mi mamo skos 8..niti enkrat ni da bi 7 mel.. oziroma no.. tak je da mamo en dan 9, da mamo pol drugi dan lahko 7, pa še to prva ura fraj, da sm vseeno do treh :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vda se vozim :D Js pa tbe skoz vidim z onim ko ma ono irokezo od metle na glavi :D ...Lahk pa grema na pijačo če hočeš :D Pozabo sm omenit da smo dobli novo razredničarko. Vinkovičko :wacko:

Js pa tbe skoz vidim z onim ko ma ono irokezo od metle na glavi ???????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak je fajn še met 1 mesec počitnc :D

mah tak je, višji letnik si, več maš ur :) smo mi tut meli lani skozi vsaj 8 ur...sam smo si ponavadi sami urnik skrajšali vsak dan za par urc :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js pa tbe skoz vidim z onim ko ma ono irokezo od metle na glavi ???????????

Amm..pač oni z neko rdečo zadevo na glavi :D Razn če je en drug zravn njega. Al si vseeno ti ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm..pač oni z neko rdečo zadevo na glavi :D Razn če je en drug zravn njega. Al si vseeno ti ? :D

vrjetno je nekdo druk:D si mal zamešo :D

aja pa Vinkovičovo si dobo za razredničarko al ka :yea1: zdej boš pa znal MATEMATIKO :D

ej...ne da boma šla na pijačo...na turo boma šla ka tj pijačo...tura pa pol pijača na konco pa ja nimaš mnda motorja za gledat

Popravljeno . Popravil sonda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to mate samo vi probleme z urniki ko niste na nekih elitnih šolah :P

jaz mam od 5 do 7 ur na dan + to, da končam 3x na teden ob 13.25 in pričnem 2x ob 9.30 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ste zglda neki čapci, oziroma še nimate onega toplega obroka k eno uro vzame malca jebena.. zajebal so s tem pune..

itak da mamo toplo malco, sicer mamo mi samo 45min cajta od 10.15 pa do 11

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, eno uro pač... mi mamo vsak dan drugače, enkrat mamo drugo, enkrat pa šesto uro... ker je tolko folka a ne moreš vse skupaj pm :trance_33_sleep: Ma sej bo nekak, status si bom zrihto, da se bom lahko po obrokih učil pa bo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vrjetno je nekdo druk:D si mal zamešo :D

aja pa Vinkovičovo si dobo za razredničarko al ka :yea1: zdej boš pa znal MATEMATIKO :D

ej...ne da boma šla na pijačo...na turo boma šla ka tj pijačo...tura pa pol pijača na konco pa ja nimaš mnda motorja za gledat

Boma pa šla...sicer te nebom mogo dohitevat pa dobro...Kda pa grema? Zarad mne lahk dans? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam mate res usi neke hude urnike...mi mamo sam enkat 9 ur se mi zdi drgač p skus 7...sam mamo umes ure frej...k mamo različne predmete za maturo zbrane...sam ta malca je č mene prašaš u kurcu ne...sej je fajn k je zastojn sam cajta p too much uzame...

so bli p fazančki tko lušni dons...usi nekam prestrašeni p taki, so usi tko gledal :eek: mi pr urah p :zzz: :kva2:

zanimivo ja...sam dejte držat pesti tam okol 10. mam še tretji rok matematko :whistle: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vožnja v križišču mimo kolone------- 190€+1 pika :headbang: :headbang:

tud mene dans :D isto :D

samo kot pravijo... lepa beseda in priznanje večinoma gre :D

tako da tokkrat samo opozorilo :D mogoče tud zato ker sm meu komplet opremo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!