Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

A mi lohk en pove oz. ene par komentarjev od česa je sploh odvisno blokiranje sprednje gume. Zadnje čase sem opazil da mi dejansko velikokrat blokira kolo. Kolikor sem opazil (moje laične ugotovitve) zaradi neogretih gum, ker takoj ko se zapeljem iz bajte na prvem križišču zna blokirat, ko se pa peljem ene 200km pa ni več sile. Vem da je odvisno od asfalta, ampak vrjetno ni skoraj povsod po kranju tak čuden asfalt da mi blokira :S

Tisti ki kej veste, neda se mi navodil brat pa še nevem kje jih mam. A ti pri 6000km nardi skoraj generalko motorja, ker me tud mal skrbijo neke stvari.

blokira ker maš še vse neogreto :) gume ogrej.. bremze se ti pa itak ogrejeo po dveh bremzanjih :P

je pa ponekod tudi odvisno od asvalta, to se še posebej opazi če maš hladne gume. ko imaš ogrete ti tudi na slabšem asvaltu za silo grabi :)

temperatura pri gumah dela čudeže :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blokira ker maš še vse neogreto :) gume ogrej.. bremze se ti pa itak ogrejeo po dveh bremzanjih :P

je pa ponekod tudi odvisno od asvalta, to se še posebej opazi če maš hladne gume. ko imaš ogrete ti tudi na slabšem asvaltu za silo grabi :)

temperatura pri gumah dela čudeže :P

Sploh tam na Planini kar lepo drči...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lohk en pove oz. ene par komentarjev od česa je sploh odvisno blokiranje sprednje gume. Zadnje čase sem opazil da mi dejansko velikokrat blokira kolo. Kolikor sem opazil (moje laične ugotovitve) zaradi neogretih gum, ker takoj ko se zapeljem iz bajte na prvem križišču zna blokirat, ko se pa peljem ene 200km pa ni več sile. Vem da je odvisno od asfalta, ampak vrjetno ni skoraj povsod po kranju tak čuden asfalt da mi blokira :S

Tisti ki kej veste, neda se mi navodil brat pa še nevem kje jih mam. A ti pri 6000km nardi skoraj generalko motorja, ker me tud mal skrbijo neke stvari.

najbl je odvisn od tvojih dveh prstkov ki sta zgorej desno na eni mali ročici ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi se ktm 125 supermotoja dalo dobit še kje?

mislim da jih več ne delajo... :closedeyes:

nikol jih niso delal... to so vse 125 exc-ji k jim je folk feltne zamenjal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaa... no pol se pa popravičujem. mislim da je ta ktm ratal še en dodatn kandidat pr moji odločitvi kerga bom vzel :) 

pa hvala za odg.

lp

poj pa predlagam nakup v tujini. ker jih je več pa še bolj pocen. možn da dobiš celo že predelanga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po Avstriji in Nemčiji poglej za KTM EXE 125, jih je kar nekaj predelanih v supermoto. Je pa EXE nekoliko bolj kultivirana verzija, ni tako hard kot EXC. Poglej tudi še starejše LC2, če se prodaja kaj v supermoto verziji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po Avstriji in Nemčiji poglej za KTM EXE 125, jih je kar nekaj predelanih v supermoto. Je pa EXE nekoliko bolj kultivirana verzija, ni tako hard kot EXC. Poglej tudi še starejše LC2, če se prodaja kaj v supermoto verziji...

lc2 jest sploh nebi gledov če cilaš na exc... ker ma pov manj moči... majo mašino yamahe DT in je celotn paket na malj nižjem nivoju. pa še optično ni tok privlačn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jerry_exc ...... si kej prasou?

sm prašov... sam še čakam na odgovore... dela oziroma je delov pa nek v BTC v eni trgovini...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lohk en pove oz. ene par komentarjev od česa je sploh odvisno blokiranje sprednje gume. Zadnje čase sem opazil da mi dejansko velikokrat blokira kolo. Kolikor sem opazil (moje laične ugotovitve) zaradi neogretih gum, ker takoj ko se zapeljem iz bajte na prvem križišču zna blokirat, ko se pa peljem ene 200km pa ni več sile. Vem da je odvisno od asfalta, ampak vrjetno ni skoraj povsod po kranju tak čuden asfalt da mi blokira :S

Tisti ki kej veste, neda se mi navodil brat pa še nevem kje jih mam. A ti pri 6000km nardi skoraj generalko motorja, ker me tud mal skrbijo neke stvari.

gume zamenjaj za kaj bolj mehkega in nebo več tega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: ampak tale cagivamito jih pa strela :worship:

pri motorjih ne obstajajo testi euro ncap, tko da je vseeno kaj kupiš, nobeden nima zategovalcev pasov pa air bagov po stebričkih pa pod koleni pa v sedežu pa nevemšekjevse........kupi najboljše kar si lahko privoščiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WTF? (resno? )

glede na opremo?...use...?valda vem da ni nobene varnosti na motorju sam tko hocm pac vedt kaj je bols ker letnik? k je velik razlicnih mnenj in ce slucajno kdo od vs v glede al na izkusnje al na to kar je slisu od ksni kokr kol pac??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: ampak tale cagivamito jih pa strela :worship:

pri motorjih ne obstajajo testi euro ncap, tko da je vseeno kaj kupiš, nobeden nima zategovalcev pasov pa air bagov po stebričkih pa pod koleni pa v sedežu pa nevemšekjevse........kupi najboljše kar si lahko privoščiš

air bage majo :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

air bage majo :yes:

uhum.

itaq po vase ti ga pa se na roke vrze

Popravljeno . Popravil cagivamito
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!