Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

air bage majo :yes:

točno sem vedel da se bo nekdo obesil na goldwinga :slap: , tu se ne pogovarjamo o takih nepremičninah ampak o SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na opremo?...use...?valda vem da ni nobene varnosti na motorju sam tko hocm pac vedt kaj je bols ker letnik? k je velik razlicnih mnenj in ce slucajno kdo od vs v glede al na izkusnje al na to kar je slisu od ksni kokr kol pac??

Vse komponetne so sigurno za amaterskega uporabnika odlične, govorim za 2006 in 2007. Vzmetje ne zavore niso tako drastično spremenili, da bi regular-user to opazili, glede moči - če je pa kje kakšen konj več ali manj se mi ne zdi pomembno. Seveda, če je možnost kupi novejšo izdajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

loh kdo odgovori...al vm je tezko???

itak d je tanou letnk bolš...in lepši tut...novejši motorji majo kukr vem ponavad bolše tehnične lastosti, kar bi lahku tut sam opazu č bi prebrau kšn člank al p test o motorjih ne...č gledaš p na tistu d s starim se novo špara pol p tastar letnik uzem... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak d je tanou letnk bolš...in lepši tut...novejši motorji majo kukr vem ponavad bolše tehnične lastosti, kar bi lahku tut sam opazu č bi prebrau kšn člank al p test o motorjih ne...č gledaš p na tistu d s starim se novo špara pol p tastar letnik uzem... :krneki:

sm use prebrou pa use kar sm upazu je to da ma tanova 6 batne celjusti...novo masko...drgac pa kokr sm vidu ma tanova 176km pa 210kg tastara pa 175km pa 170kg sej ne zato da mi bi blo premal hehe lol dals od tega...sam tko nevem... Drgac bom pa se tm prasu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm use prebrou pa use kar sm upazu je to da ma tanova 6 batne celjusti...novo masko...drgac pa kokr sm vidu ma tanova 176km pa 210kg tastara pa 175km pa 170kg sej ne zato da mi bi blo premal hehe lol dals od tega...sam tko nevem... Drgac bom pa se tm prasu

170 kil suhe teže*?

to pa že kar težko verjammm....

drgač pa moje mnenje je da novejše je boljše.... tko da 2007

Ti tudi raketo delaš z motorja :D Power komandirja raj kup :P

a šta če ti ovo?

đabe... :D velik dnara mal muzke :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj mu bo pomagal na 25kw

to je že preteklost

je že zdavnej dou ven :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

ddddddd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

170 kil suhe teže*?

to pa že kar težko verjammm....

drgač pa moje mnenje je da novejše je boljše.... tko da 2007

a šta če ti ovo?

đabe... :D velik dnara mal muzke :D

jap suhe teze... pomoje... glede 2007 da ma pa 210kg se mi zdi pa mal velik glede nato da so uporabljeni boljsi& lazji materiali heh pomoje 210kg z tekocinami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap suhe teze... pomoje... glede 2007 da ma pa 210kg se mi zdi pa mal velik glede nato da so uporabljeni boljsi& lazji materiali heh pomoje 210kg z tekocinami.

Kakšni/Kateri so ti boljši&lažji materiali ki so uporabljeni pri modelu 2007, pri 2006 pa še niso bili?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšni/Kateri so ti boljši&lažji materiali ki so uporabljeni pri modelu 2007, pri 2006 pa še niso bili?

Nevem kateri in pr cem so uporabljeni sam sigurn so...glede na to da so usak let lazji in mocnejsi motorji morjo nrdit tud neki glede materialov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap suhe teze... pomoje... glede 2007 da ma pa 210kg se mi zdi pa mal velik glede nato da so uporabljeni boljsi& lazji materiali heh pomoje 210kg z tekocinami.

valda da je s tekočinami, ne more bit v enem letu 40kg razlike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za kuk?? maš kako slikco al p kej? p ne mislt d sm resn kupc :D

1800€ pa ga odpels;)

Am ja sej glede teze se mi je zdel to mal nelogicno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce rabi kdo mogoce kake ucbenike, 1. - 4. letnik, naj pove. Vecina je prakitcno novih, tud DZ-ji so zelo malo al nic reseni...so pa drgac za gimnazijo.

hehe :worship: zakaj p nisi nč rešu a?? :D si bl tko k js med poukom :zzz: :whistle: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!