Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Če je tok kandidatov gremo burek,njegov fotr,pa še 2 z njegovim avtom pa še jst pa trije v moj avto...men je sam važn da mam enga k ve kje je kej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je tok kandidatov gremo burek,njegov fotr,pa še 2 z njegovim avtom pa še jst pa trije v moj avto...men je sam važn da mam enga k ve kje je kej :)

no če bi šli res tko, se prijavlam za rezervacijo enga sedeža :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vespe ki bi jo pripeljal iz Italije ne morem registrirati, slovenskih papirjev pa nikjer ne dobim.

Ko boste brskali, poglejte za kaksno alfo 75 (taka kot na sliki), če mi kdo najde kako lepo rdečo dobi pivo.

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MI smo se menli da bi šli v Italijo (Yamaha, Baha, če se ne motm). Če bi šu še kdo gremo z dvemi avti. Moj fotr ve za ene par teh odpadov, boste lohk kej nabavli za motorje, alpa kr cel motor.

Jest bom šu po največji turbo kar jih bom našu tm dol :OK:

Hmm burek greste mogoče še v kako štacuno pogledat?Ker drugače se vam še jz pridružim z avtom, tko da gre lahka še v moj avto 4 folka hehe

Jap res je Im back :D spet se vračam k vam usem, bila sem malo dosotna služba faks, no ja sej veste kako je to in nekako pozabiš na vse. Drugače na motor nism pozabila.

Ok da še tuakj prašam Grčar bo spet kak piknik za motoriste? DA vas mal pridem pozdravt če ne pa kar jaz oragniziram enega.

In še za vse ki boste danes pogledali temo, vsi motorsiti vabljeni v Raca bar na Viču nasproti pokopališča, PIR 250sit gre se pa zato da se dela odprtje sezone za motoriste :D

Vabljeni vsi

LP Tejcy

Popravljeno . Popravil tejcy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm burek greste mogoče še v kako štacuno pogledat?Ker drugače se vam še jz pridružim z avtom, tko da gre lahka še v moj avto 4 folka hehe

Jap res je Im back :D spet se vračam k vam usem, bila sem malo dosotna služba faks, no ja sej veste kako je to in nekako pozabiš na vse. Drugače na motor nism pozabila.

Ok da še tuakj prašam Grčar bo spet kak piknik za motoriste? DA vas mal pridem pozdravt če ne pa kar jaz oragniziram enega.

In še za vse ki boste danes pogledali temo, vsi motorsiti vabljeni v Raca bar na Viču nasproti pokopališča, PIR 250sit gre se pa zato da se dela odprtje sezone za motoriste :D

Vabljeni vsi

LP Tejcy

grčo a peleš :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm burek greste mogoče še v kako štacuno pogledat?Ker drugače se vam še jz pridružim z avtom, tko da gre lahka še v moj avto 4 folka hehe

Jap res je Im back :D spet se vračam k vam usem, bila sem malo dosotna služba faks, no ja sej veste kako je to in nekako pozabiš na vse. Drugače na motor nism pozabila.

Ok da še tuakj prašam Grčar bo spet kak piknik za motoriste? DA vas mal pridem pozdravt če ne pa kar jaz oragniziram enega.

In še za vse ki boste danes pogledali temo, vsi motorsiti vabljeni v Raca bar na Viču nasproti pokopališča, PIR 250sit gre se pa zato da se dela odprtje sezone za motoriste :D

Vabljeni vsi

LP Tejcy

itak da bo piknik :OK: sam še zvedt morm, kdaj tastari km grejo :P

grčo a peleš :P :P

risko... mogoče .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oooo, tko zdej glede tega pičniča. :D Jest in Grčar neki motava da bi nardili piknik pr men na jezeru, oz. ob jezeru :grim , če ste za... Plac je lep. Kar se tiče pijače in jedače bi blo dobr da se prjavte in pol res pridete. Še najbolj pa da se spet denar pobere prej. K mamo tle izkušnje da reče 20 folka da pride pol pa jih je 10. Sej pijačo se lohk nese nazaj, meso pa :cry: . Mesa pa ne bomo stran metal! No way. Glede spanja bi se lohk zmenli za prespat v našem večnamenskem placu u vasi... Lohk gremo pol drug dan na še kako furco...

Drgač je pa to bliz Ilirske Bistrce....

Vegetarijanci: Al boste jedli travo in mah, mogoče bo kaka čebula zravn, če ne pa go fuck yourself :P

---------------------------------------------------------

Za odpad: Jest in fotr bi šla z enim avtam, vzameva še 2, pol pa pejte še drugi z avti zravn...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heehe komi cakm piknik mene bk kje je samo da je zur in da bomo pjani :D sej spalke lahko sabo prnesmo ? :P

jst sm pa lih kar iz ene manjse furce prsu ... sm sel na kapucin v sezano :D hahahha :D tlazar sori ma sm se na hitr spomnu pa sm mobitel pozabu vzet da bi te klicnu ..... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tejcy se je zbudila iz zimskega spanja :OK: :P

Ja jst sm prec za kšn piknik,kjerkoli :D

Burek ti sam povej kdaj mata namen jt s fotrom dol...tejcy ce peleš mam jst en zic pr teb rezeviran...pa sovoznikov prosim :naughty: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tejcy se je zbudila iz zimskega spanja :OK: :P

Ja jst sm prec za kšn piknik,kjerkoli :D

Burek ti sam povej kdaj mata namen jt s fotrom dol...tejcy ce peleš mam jst en zic pr teb rezeviran...pa sovoznikov prosim :naughty: ;)

MA ja sm k medvedek hehe...Jah jz bi sla u italijo bl tko po kombinezon :D pa te scene z odpada pa ne vem ce tm glih lahka kak ’’Belly pan’’ najdes k bi pasu na hornetko :D hehe

Jap jz sm tud za piknik, sam treba se prej zment kdaj, da si jz to mal u sluzbi sporocim da bl no go tist dan delat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MA ja sm k medvedek hehe...Jah jz bi sla u italijo bl tko po kombinezon :D pa te scene z odpada pa ne vem ce tm glih lahka kak ’’Belly pan’’ najdes k bi pasu na hornetko :D hehe

Jap jz sm tud za piknik, sam treba se prej zment kdaj, da si jz to mal u sluzbi sporocim da bl no go tist dan delat ;)

mhm ..... a zej mas pa hornetko 600 ? mislim si si jo ze ubavla ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sezona se je resnično začela :OK:

dons 150km :blush: brez da bi kej zebl, tko da bo treba res en piknik narest hitr :OK:

miza pred hišo je že odkrita, tko da se tut pr men lahko dobimo, sam da se tastaredva km speleta :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm

zakon :OK: heheehee :P 150km !? ja pol lahko pa kar do mene prids nasledn teden ...... oz ka pa ce bi jst naredu en zurcic tko kao za sezono ...... en ful dobr plac mamo .... pa se prespal bi lahko ....... ce ste za ?

ce ne pa nardimo kar 3 zure btk :D samo do bomo :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm

zakon :OK: heheehee :P 150km !? ja pol lahko pa kar do mene prids nasledn teden ...... oz ka pa ce bi jst naredu en zurcic tko kao za sezono ...... en ful dobr plac mamo .... pa se prespal bi lahko ....... ce ste za ?

ce ne pa nardimo kar 3 zure btk :D samo do bomo :beer2:

Ja jz sm kuj za, sam registriram še motorcic pa bo. Prvomajske pravte no ql vi sam datum najavte pa bo. drgac pa če mate že motorčke registrirane bo 5 aprila pr firestartersih otvoritev sezone tud, tko da bo tud znal bit zanimv.

Baha iz kej si že ti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

piknik bo enkrt tut pr men, sam datuma se točno še ne ve...

drugač pa BaHa je iz Vipave (ti piše pod njegovi avatarjom) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dej jst sm kr prec za en vikend...Grčar zakur roštilj,jst prnesm čevape s sabo,tejcy prnese 2 gajbi pira pa se čez pol ure dobimo pr teb ;) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dej jst sm kr prec za en vikend...Grčar zakur roštilj,jst prnesm čevape s sabo,tejcy prnese 2 gajbi pira pa se čez pol ure dobimo pr teb ;) :OK:

zamujata :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no da še jst kej povem glede sezone...učer sm naredu 100km s svojim poslovnim partnerjem :OK:

morm povedat da ga dobr fura :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zamujata :P

Kurc nisva zdržala pa sva gajbe že na pol poti požrla :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurc nisva zdržala pa sva gajbe že na pol poti požrla :D :P

Sj tm pr unmu grmovju je ustala se ena pločevinka pira je še za ene 2 požirka notr :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!