Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Fantje dejte mi nekaj svetovati...Odločil sem se oz. se odločam da bi zaplaval v motokros vode...Zdaj pa kero motorno kolo izbrati?Gledal sm oz. najbolj mi je všeč honda cr..Ali yamaha yz.Ali naj vzamem 125ccm ali 250?Ter glede na to da mislim kupiti nekaj pod 2000 eur me zanima kaj priporočate glede letnikov?Mislite da je 93 že prestar?mogoče 97-99-'

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nimaš denarja se v cross niti ne spuščaj, ker je ogromno stroškov in je nakupna cena še najmanj od vsega... če pa že gledaš 93 letnike pa je itak jasno, da so stroški še toliko večji, ker je to prastaro...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mislim se ukvarjat prof. vendar le ob vikendih in ja vem kakšne so cene vendar nebi rad za prvi motor dal kaj preveč denarja...Od katerega letnika naprej mi potem priporočate?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mislim se ukvarjat prof. vendar le ob vikendih in ja vem kakšne so cene vendar nebi rad za prvi motor dal kaj preveč denarja...Od katerega letnika naprej mi potem priporočate?

jaz sem imel 2000letnik ktma in je biu res top top top top zustand...se pa še vseeno pozna da ni bil nov..moraš pa vedeti da so ti motorji res naviti tako da kupi čimnovejšega in obvezno mora bit alu okvir

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje dejte mi nekaj svetovati...Odločil sem se oz. se odločam da bi zaplaval v motokros vode...Zdaj pa kero motorno kolo izbrati?Gledal sm oz. najbolj mi je všeč honda cr..Ali yamaha yz.Ali naj vzamem 125ccm ali 250?Ter glede na to da mislim kupiti nekaj pod 2000 eur me zanima kaj priporočate glede letnikov?Mislite da je 93 že prestar?mogoče 97-99-'

Hvala

yo...

ej megli kaksno je pa tvoje predznanje motokrosa? :rolleyes: .....ker pol je izbira med 125ccm in 250 ccm 2T lahka :winkiss: ....

Lep pozdrav, JK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha...No ja pogum tud neki velja ane?sej veš mxrider jst nism še nikol padu..pa ti? :closedeyes:

pogum velja sam ne prevec....ne vem, če sm padu, sm že pozabu :whistle:

Lep pozdrav, JK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pogum velja sam ne prevec....ne vem, če sm padu, sm že pozabu :whistle:

Lep pozdrav, JK

tomosa maš pa te še ni vrgl z njim :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha...No ja pogum tud neki velja ane?sej veš mxrider jst nism še nikol padu..pa ti? :closedeyes:

to pomeni da si navaden vajenc in da se ne znaš vozit...

rossi je padel veliko večkrat kot mi vsi skupaj tu pa bo vseeno svetovni prvak :)

kdaj boš pa ti svetovni prvak g.nikolinisempadel ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha...No ja pogum tud neki velja ane?sej veš mxrider jst nism še nikol padu..pa ti? :closedeyes:

poj se pa še nis resno po terenu pelov... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!