Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

tako je, ne poznam nobenga k ma motor pa še nikol ni biv na tleh

dobr so razni cestaki pa čošrji pa tak k se ne valajo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam u blizni prihodnosti namen kupt eno 125-ko... mora bit 4t... ker nbi rad dau za servis tolk pa tut da mi ne pije tolk...

in rd bi vidu da bi bla naked bike... prosm ce mi lahk napisete neki modelu pa firme nakedov...

hvala ze v naprej!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam u blizni prihodnosti namen kupt eno 125-ko... mora bit 4t... ker nbi rad dau za servis tolk pa tut da mi ne pije tolk...

in rd bi vidu da bi bla naked bike... prosm ce mi lahk napisete neki modelu pa firme nakedov...

hvala ze v naprej!!!!!

Ja izbire že nimaš newem kake :D Kak Hyosung gt pride v poštev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam u blizni prihodnosti namen kupt eno 125-ko... mora bit 4t... ker nbi rad dau za servis tolk pa tut da mi ne pije tolk...

in rd bi vidu da bi bla naked bike... prosm ce mi lahk napisete neki modelu pa firme nakedov...

hvala ze v naprej!!!!!

Odgovor je zelo preprost...

... MZ RT. :whistle:

post-15712-1220813176_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odgovor je zelo preprost...

... MZ RT. :whistle:

a bi ti lahko malo manj promoviral tale tvoja jajca...na vsakem koraku prilepiš tole grdo sliko...sploh pa je tale jajc na tej sliki še grši kot je drugače tako, da jo kar lepo ukini

rtm**

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi ti lahko malo manj promoviral tale tvoja jajca...na vsakem koraku prilepiš tole grdo sliko...sploh pa je tale jajc na tej sliki še grši kot je drugače tako, da jo kar lepo ukini

rtm**

hahahaha.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi ti lahko malo manj promoviral tale tvoja jajca...na vsakem koraku prilepiš tole grdo sliko...sploh pa je tale jajc na tej sliki še grši kot je drugače tako, da jo kar lepo ukini

rtm**

:kva1: :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je septembra sploh se kej dol?

če je organizirano je :yes:

nič ni hahah

oražem boš vidu da ti bo bedno :winkiss:

no uglavnm sam tok da povem, šlo nas je tm okol 8 busov dol preko jupiterja in je blo res zakon...pa ni blo tko da bi blo spet več tipov k pičk, ampak sem bil presenečen, saj sem imel občutek, da je blo pa zdj več pičk :P

odprt je biu samo aquarius in je bil nabito poln, ker so bli usi tm, tko da ne govort da mi bo žal, ker bi šov takoj še enkrat...skor bolš mi je blo kokr konc julija k je blo res največ folka, sam je biu pa dele tok boljši folk dol, pa še pičke so ble hujše :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@orgazem

ti vajenc lahko maš na voljo 20 dobrih komadov pa boš usen lačn domov hodu :naughty:

hahaha

in kdo pol to men govori :whistle:

drugač pa napredn grem dam grem na sendvič, tko da nism tok lačn :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no uglavnm sam tok da povem, šlo nas je tm okol 8 busov dol preko jupiterja in je blo res zakon...pa ni blo tko da bi blo spet več tipov k pičk, ampak sem bil presenečen, saj sem imel občutek, da je blo pa zdj več pičk :P

odprt je biu samo aquarius in je bil nabito poln, ker so bli usi tm, tko da ne govort da mi bo žal, ker bi šov takoj še enkrat...skor bolš mi je blo kokr konc julija k je blo res največ folka, sam je biu pa dele tok boljši folk dol, pa še pičke so ble hujše :D

to da je šlo 8 busov mi nič ne pomeni :P

drgač pa še zmer mislim da je totalna bedarija hodt na tele zadeve alla pag edišn...

za isti dnar se grem jst 3x bolš zabavat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha

in kdo pol to men govori :whistle:

drugač pa napredn grem dam grem na sendvič, tko da nism tok lačn :naughty:

ne bit tok jezn..šalil sem se :)

to da je šlo 8 busov mi nič ne pomeni :P

drgač pa še zmer mislim da je totalna bedarija hodt na tele zadeve alla pag edišn...

za isti dnar se grem jst 3x bolš zabavat :P

jst sm biu letos pa mi je blo čist hudo...recimo ljudem iz legije je pa bedno..samo kaj češ oni so bedni sami :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je organizirano je :yes:

no uglavnm sam tok da povem, šlo nas je tm okol 8 busov dol preko jupiterja in je blo res zakon...pa ni blo tko da bi blo spet več tipov k pičk, ampak sem bil presenečen, saj sem imel občutek, da je blo pa zdj več pičk :P

odprt je biu samo aquarius in je bil nabito poln, ker so bli usi tm, tko da ne govort da mi bo žal, ker bi šov takoj še enkrat...skor bolš mi je blo kokr konc julija k je blo res največ folka, sam je biu pa dele tok boljši folk dol, pa še pičke so ble hujše :D

A si kej tekilo pil? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!