Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Vem vem....pičkin saft s soljo hahaha :D kera kurva je to :D hahaha

ej ne vem, kr ena je bla, jst jo nism puznov :blink:

drugač pa to še ni blo najslabi...pol si mogu od unih tipov tud slišat hahahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ne vem, kr ena je bla, jst jo nism puznov :blink:

drugač pa to še ni blo najslabi...pol si mogu od unih tipov tud slišat hahahaha

Ja borc en ji liže pičko, drug lih tok da roke ni cele not porinu tret se pa žvali z njo. Gotovo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja borc en ji liže pičko, drug lih tok da roke ni cele not porinu tret se pa žvali z njo. Gotovo

ja zravn tega je blo pol še to, da so se eni tipi žvaljil...mu je dau na tiča sol pa mu ga lizu proklet pedr :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zravn tega je blo pol še to, da so se eni tipi žvaljil...mu je dau na tiča sol pa mu ga lizu proklet pedr :slap:

Tud to sm slišu ja hhh :D frend je bil pijan na fertik pa kr gor hotu it.....dobr da so ga stran zvlekl k drgač bi obžaloval :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud to sm slišu ja hhh :D frend je bil pijan na fertik pa kr gor hotu it.....dobr da so ga stran zvlekl k drgač bi obžaloval :D

O, Strojči pardon za dans. Sm biu res na polno zaposlen, se bomo zmenil zdej kej v kratkm :)

De Luxe*

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O, Strojči pardon za dans. Sm biu res na polno zaposlen, se bomo zmenil zdej kej v kratkm :)

De Luxe*

Ni problema. V sredo mam 2 prosti uri, pa magar takrt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud to sm slišu ja hhh :D frend je bil pijan na fertik pa kr gor hotu it.....dobr da so ga stran zvlekl k drgač bi obžaloval :D

a ti je to drugač đul razlagu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj bova pa midva zdej pila pred šolo k ne bova več tok blizu? :(

Nea vem. Sej ga že tok dolg časa nisva pila skupi da se ne spomnem več kako to zgleda

a ti je to drugač đul razlagu :D

Ne ne, čamil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao dans so me ustajli policaji ko sm se z avtonom vozo...itaq nimam izpita...verjetno tk nebo kaj ane ? Moram pa iti sodniku za prekrške...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao dans so me ustajli policaji ko sm se z avtonom vozo...itaq nimam izpita...verjetno tk nebo kaj ane ? Moram pa iti sodniku za prekrške...

jasko ne jokaj zdaj tu...

...po vsem tem se pa pelemo mimo tstega policaja ko ga je dobo pa čisto ponosno gas nabija...ded je smo gledo, ka si je kaj mislo :hmm: :yea1: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega so stavli z avtom. nobenih homologacij za dele, neregistriran, neizpraven, brez izpita, neprilagojena hitrost, še mladoleten,...

pršu na sodišče, dobu kazn za par 100 evrov in to je to.

seveda je pa vse odvisno od policaja in sodnika. sploh pa če si mu kaj nazaj lapal pričakuj "realno" kazen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega so stavli z avtom. nobenih homologacij za dele, neregistriran, neizpraven, brez izpita, neprilagojena hitrost, še mladoleten,...

pršu na sodišče, dobu kazn za par 100 evrov in to je to.

seveda je pa vse odvisno od policaja in sodnika. sploh pa če si mu kaj nazaj lapal pričakuj "realno" kazen.

Ja newm js upam da nem dobo nič :D Ker sm mladoletn...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi ti lahko malo manj promoviral tale tvoja jajca...na vsakem koraku prilepiš tole grdo sliko...sploh pa je tale jajc na tej sliki še grši kot je drugače tako, da jo kar lepo ukini

rtm**

Tudi jaz te imam rad, da boš vedel. :wub: :wub:

Kljub tej neizmerni radosti, ki je prisotna med nama, pa žal ne morem ugoditi tvoji prošnji. Moped moram prodati in neumen bi bil, če ga ne bi promoviral kolikor ga pač lahko.

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja newm js upam da nem dobo nič :D Ker sm mladoletn...

he he optimist.

aja saj res. če maš kartoteko se lahko prpraviš na najhujše.

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he optimist.

aja saj res. če maš kartoteko se lahko prpraviš na najhujše.

Ja a ni kao če si mladoletn da dobiš samo opomin ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja a ni kao če si mladoletn da dobiš samo opomin ?

če bi to blo res pol jaz nebi zdaj sedel pred računalnikom. če boš dobu opomin si lahko obrišeš rt več al manj in se z nasmeškom sprehodiš iz sodišča.

ponavlam da moreš na take stvari bit pripravljen, saj kazni so hude. niso pa prehude. 2-3 leta prepovedi delanja izpita (to najbol najeda) denarna kazn,...

nevem no, če res misliš da boš se izmazal samo z šeškanjem.......

moreš to razčistit v glavi predn se vsedeš (sploh pa v fotrov) avto in glede na to da še zateguješ pred škifi... nevem no... jaz sem pršu do odločitve da se splača vozt samo čez vikend in ne z fotrovim avtom!

poročaj kaka bo kazn kr me res zanima :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni kazni za mladoletnega frajerja, lahko dobi samo ukor sodnika, kar najverjetneje bo če nima še od prej grehov, drugače pa v najslabše primeru kako koristno delo par 10 ur ponavad dobijo pubeci..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja a ni kao če si mladoletn da dobiš samo opomin ?

jasko nebo kaj no če sm ti rek :hmm: 99% nebo kazni...greš tja pa če še nimam ukora ti da ukor pa greš domo in to je to ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja a ni kao če si mladoletn da dobiš samo opomin ?

v času ko smo se mi še z avti vozil brez ispita ene 4 leta nazaj sta ene dva kolega dobil 2letno (ali 3 nevem točn) prepoved opravljanja ispita

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!