Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

sm se zej spomnu na najbl bolan film zadnih časov :) the happening... k rastline oddajajo neki da se folk začne sam pobijat :) k tip legne pod kosilnco :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa nicolasa cage-a nemorem. antipatičen fris mi ma :krneki: še najbol ko one čobe tak vn potiši.

drugače pa mislim da sem skoraj vse njegove filme gledal in nemorem rečti da so bli slabi... razen tega wtc k je pa podn :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa nicolasa cage-a nemorem. antipatičen fris mi ma :krneki: še najbol ko one čobe tak vn potiši.

drugače pa mislim da sem skoraj vse njegove filme gledal in nemorem rečti da so bli slabi... razen tega wtc k je pa podn :unsure:

si gledal lord of war?

se mi zdi da ne .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem reko skoraj vse filme.

niti vseh ne poznam. pa nisem tak mislo. saj ga ne sovražim ono. niti mu nism fovš ker sem itak lepši od njega :trance_33_sleep:. antipatičen se mi pač zdi, samo sem se ga že na nek način navadil....

nemorem rečt da je slab igralec, ker so bli vsi filmi od njega ki jih poznam zelo uspešni.

se morem pač sprijaznit da bom ga še mogel gledat.

lord of war pa si bom ogledal v kratkem če praviš da je majka :blush:

je gledal kdo wtc včeraj do konca? konec me zanima kaki je biu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem reko skoraj vse filme.

niti vseh ne poznam. pa nisem tak mislo. saj ga ne sovražim ono. niti mu nism fovš ker sem itak lepši od njega :trance_33_sleep:. antipatičen se mi pač zdi, samo sem se ga že na nek način navadil....

nemorem rečt da je slab igralec, ker so bli vsi filmi od njega ki jih poznam zelo uspešni.

se morem pač sprijaznit da bom ga še mogel gledat.

lord of war pa si bom ogledal v kratkem če praviš da je majka :blush:

je gledal kdo wtc včeraj do konca? konec me zanima kaki je biu

rešli so oba 2 izpod ruševin ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja.

zakaj?

lihkar sem gledal hrt2 kjer je bla neka oddajo o motociklih. zelo poučna za šminkerje!

45 mrtvih

800 težkih poškodb katere bodo imele trajne posledice

1000 lažjih

na hrvaškem (mislim da v enem letu)

bilo je govora o neki napihljivi jakni, katere cene se začnejo pri 2500 kunah. kaj je to za ene jakne? so jo precej hvalil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja.

zakaj?

lihkar sem gledal hrt2 kjer je bla neka oddajo o motociklih. zelo poučna za šminkerje!

45 mrtvih

800 težkih poškodb katere bodo imele trajne posledice

1000 lažjih

na hrvaškem (mislim da v enem letu)

bilo je govora o neki napihljivi jakni, katere cene se začnejo pri 2500 kunah. kaj je to za ene jakne? so jo precej hvalil.

statistika na naših cestah ni nč dost drgačna :krneki: :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo pozna kakšnga mini-cross/SM k bi ga dubu za <200€ sam tko mal za po dvorišču pa po okoliških potkah se furat.

Nema veze če so kitajska jajca sam da je.

Pa a tak motor gre po zadni? Ker je tok mejhn bi mogl it komot :hmm: Tko da bi mal dubu občutek za ravnotežje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo pozna kakšnga mini-cross/SM k bi ga dubu za <200€ sam tko mal za po dvorišču pa po okoliških potkah se furat.

Nema veze če so kitajska jajca sam da je.

Pa a tak motor gre po zadni? Ker je tok mejhn bi mogl it komot :hmm: Tko da bi mal dubu občutek za ravnotežje.

sej maš CH ko je tak skor isto :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo pozna kakšnga mini-cross/SM k bi ga dubu za <200€ sam tko mal za po dvorišču pa po okoliških potkah se furat.

Nema veze če so kitajska jajca sam da je.

Pa a tak motor gre po zadni? Ker je tok mejhn bi mogl it komot :hmm: Tko da bi mal dubu občutek za ravnotežje.

gre po zadnji sam je pa teži ko z večjimu motorjam ker je vsak najmanjši premik teže tak vpliv da si takoj na hrbtu... pa še tok nizko je da ni časa noge nazaj dat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo za prodat al pa lahk zrihta ugodn eno izmed teh n73, n81, n82? :whistle:

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo pozna kakšnga mini-cross/SM k bi ga dubu za <200€ sam tko mal za po dvorišču pa po okoliških potkah se furat.

Nema veze če so kitajska jajca sam da je.

Pa a tak motor gre po zadni? Ker je tok mejhn bi mogl it komot :hmm: Tko da bi mal dubu občutek za ravnotežje.

50ccm se dobi novga kitajčka na avtonet al pa na bolhi jih maš

sam bolj se splača 125ccm vzet oz. 110

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moto gp neki na pol

20 krogov, rdeča zastava rossi prvi, hayden lorenzo, stoner...

posnetka je đabe gledat ker je bil živi dolgčas, razn fajn je vidt kako se je neurje razviu, uni pa vozil zravn :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moto gp neki na pol

20 krogov, rdeča zastava rossi prvi, hayden lorenzo, stoner...

posnetka je đabe gledat ker je bil živi dolgčas, razn fajn je vidt kako se je neurje razviu, uni pa vozil zravn :P

odplelal so 2/3 dirke ali več.. zato lahko prkinejo dirko.

jaz osebno bi si rad ogledal še šprint, samo 8 krogov, ponovni ptart, in toj to :)

sj ni bla tok zlo dolgočansa dirka. čist fajna je bla :)

250ccm so pa odpovedal :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!