Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Alo pobi, kk kaj, zdej sm bil dlje cajta odsotn pa sm vas že pogrešo malo, a gre? :)

Odločo sm se da prodam 125ko ker mi enostavno ne odgovarja več (premalo moči) in bi rad šov na neki večjega...

No zdej so pa tu želje, seveda si želim na neki bol močnega kot npr kak KTM SMC 660 sam je za 25 kw premočn, želim ostat seveda na SM ker je to zakon ...

Situacija je pa taka, ktm-i so še kr dragi (al pa kakršna koli taka SM marcina) in bi mogo celo nasledn sezono pa mogoč še drugo bit brz motorja da bi našparo za kako mrcino, zdej pa mi je ravnokar prišla neka ponudba da bi dokler mel kawasakija ER 6N ... 2007 7000 km ... ki ga dobim za simbolično ceno

Kaj vi predlagate da rajš 2 leti trpim brez motorja al da mam dočeš 650ko z 75 hp

:winkiss:

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem stari, sm pa vido zadnjič da je Golica smrt za Tomosa :D To se je krneki smodil, pa maksimalno 50 je šlo gor hahahah, js sm mislo da bom znoro :D Tomažinu je kr neki ole vn zmetal ahhahaha :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem stari, sm pa vido zadnjič da je Golica smrt za Tomosa :D To se je krneki smodil, pa maksimalno 50 je šlo gor hahahah, js sm mislo da bom znoro :D Tomažinu je kr neki ole vn zmetal ahhahaha :D

ja nwm hozi kok ti hodiš na golico gor.. ka laufaš zram motorja al kok? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Golica je supr :P

___________

Lejte ce bi js mel dnarja na pretek, bi si pr 18 kupo Z 750 ko bi pa dobo za neomejeno pa takoj SMC 660

tk pa finance malo jebejo, ktm-a ne mors na 25 kw zablokirat ...

bom rajs kr potrpo 2 leti na ER 6n pa pol kupo eno bombo ( ktm :worship: )

sicer pa tut er 6n nč ne fali ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej je tut dost ktm-jev ko majo v prometni po 11kw pa tam okrog.. :whistle:

npr:

http://www.avto_net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=2198151

Cena ;)

Bom js kr lpo 2 leti na ER 6n da se bo napolno šparovček in bom pol kupo komplet vse novo (NOV motor (ktm obvezno) + ostalo (akrapovič itd))

bomo potrpeli 2 leti :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V podkategoriji Oprema ma vsaka firma svojo temo, pa tam vpraši za specifični model kako se obnese. Gledat moraš pr čeladi za kak motor jo boš imel, ker ni nujno da bo draga racing čelada bolša zate. Firme maš Arai, Nolan in Xlite, Shark, Shoei, Suomi, Agv pa še bale, tko na hiter začet bo :).

To kar sem prej pisov, racing čelade so narjene za visoke hitrosti in temperature, tko da so ponavadi glasnejše in bol piha v njih, tko da če nimaš ultra hitrega motorja in se ne voziš po pistah se ti bol splača kak rang nižje bo bol komot. Glej da ti čelada lepo paše na betico, nč ne tišči ampak da je dovolj tesna da čelada ne pleše na glavi, pa če je možnost jo sprobej na motorju, ker tam se bo drugače obnesla kot če se sprehajaš po trgovini. Moje priporočilo, pa še 30% akcija bo ob koncu sezone.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V podkategoriji Oprema ma vsaka firma svojo temo, pa tam vpraši za specifični model kako se obnese. Gledat moraš pr čeladi za kak motor jo boš imel, ker ni nujno da bo draga racing čelada bolša zate. Firme maš Arai, Nolan in Xlite, Shark, Shoei, Suomi, Agv pa še bale, tko na hiter začet bo :) .

To kar sem prej pisov, racing čelade so narjene za visoke hitrosti in temperature, tko da so ponavadi glasnejše in bol piha v njih, tko da če nimaš ultra hitrega motorja in se ne voziš po pistah se ti bol splača kak rang nižje bo bol komot. Glej da ti čelada lepo paše na betico, nč ne tišči ampak da je dovolj tesna da čelada ne pleše na glavi, pa če je možnost jo sprobej na motorju, ker tam se bo drugače obnesla kot če se sprehajaš po trgovini. Moje priporočilo, pa še 30% akcija bo ob koncu sezone.

Zai trenutno mam čelado shark s800 in me zelo moti ker piha v glavo in v oči :S rabim pa za sport motor sicer 125 bo še samo do avgusta tak da pol za naprei da ne rabim pol menjavat... Najbol me zanimajo Xlite, Agv, Arai. Ta X-602 mi ni najbolj všeč sprednji zračniki so tak :S drugač X-701 in X-801 pa sta lepi samo je cena kr visoka... Hvala vseeno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!