Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Zai trenutno mam čelado shark s800 in me zelo moti ker piha v glavo in v oči :S rabim pa za sport motor sicer 125 bo še samo do avgusta tak da pol za naprei da ne rabim pol menjavat... Najbol me zanimajo Xlite, Agv, Arai. Ta X-602 mi ni najbolj všeč sprednji zračniki so tak :S drugač X-701 in X-801 pa sta lepi samo je cena kr visoka... Hvala vseeno ;)

prever tesnilo če je dobro, zgorej pri vizirju.. ker drgač nebi smelo pihati v oči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prever tesnilo če je dobro, zgorej pri vizirju.. ker drgač nebi smelo pihati v oči.

je vse vredi samo mislim da zaradi tega ko ma vizir proti rošenju in nima onega gor ampak samo piha po vizirju in pol še v oči...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je vse vredi samo mislim da zaradi tega ko ma vizir proti rošenju in nima onega gor ampak samo piha po vizirju in pol še v oči...

čudno.. jaz imam S800, pa mi nič ne piha.. pa najbo hitrost 50km/h ali pa 200km/h +, sam zelo glasna rata pri velki hitrosti.. neprijetno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kupi kdo komp? AMD Athlon 64, 3800+, pa ma še 1GB ram, pa 160GB disk, pa DVD pekač, dvoslojni.. grafa je pa x1600XT pumoje.. pa dam mu še ekran zravn če hoče Philips, 17" flat screen.. pa še zvočnike pa miško če rab..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kupi kdo komp? AMD Athlon 64, 3800+, pa ma še 1GB ram, pa 160GB disk, pa DVD pekač, dvoslojni.. grafa je pa x1600XT pumoje.. pa dam mu še ekran zravn če hoče Philips, 17" flat screen.. pa še zvočnike pa miško če rab..

50 € ? :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čudno.. jaz imam S800, pa mi nič ne piha.. pa najbo hitrost 50km/h ali pa 200km/h +, sam zelo glasna rata pri velki hitrosti.. neprijetno.

js mam pa S500, pa tud nimam takih problemov, res pa je da je od 200kmh naprej glasna :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam pa S500, pa tud nimam takih problemov, res pa je da je od 200kmh naprej glasna :whistle:

jaz sem mel shark rsf2 race pa je pri hitrosti tudi znalo malo žvižgat, ko je bila nova pa je bila res tiha. morem pa rečt da je odslužla svoje pri prometni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nono...js sm čisto realno ceno povedo...

js mam vse isto ko ti pa 2GB rama pa dobra fasada(desing) pa ni vredn več ko 50€...

nevme no mislim da je 100 glih prava cena. za 50eurov na bolhi mogoče še dobiš kaki stari komodore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zej se bojo pa vsi posluževali te ideje...samo poglejte koliko ima ogledov, ter pomislite koliko jih je s to povedjo privabil...

marketing fora ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kupi kdo komp? AMD Athlon 64, 3800+, pa ma še 1GB ram, pa 160GB disk, pa DVD pekač, dvoslojni.. grafa je pa x1600XT pumoje.. pa dam mu še ekran zravn če hoče Philips, 17" flat screen.. pa še zvočnike pa miško če rab..

mogoče bi pa nabavu, če bo kej keša ostal pol k bom avto kupu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kupi kdo komp? AMD Athlon 64, 3800+, pa ma še 1GB ram, pa 160GB disk, pa DVD pekač, dvoslojni.. grafa je pa x1600XT pumoje.. pa dam mu še ekran zravn če hoče Philips, 17" flat screen.. pa še zvočnike pa miško če rab..

Kejk je zadnja cena? Za samo kišto... Brez ekrana pa teh zadev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevme no mislim da je 100 glih prava cena. za 50eurov na bolhi mogoče še dobiš kaki stari komodore

no ja tsti ko za 50€ prodajo tiste stare računalnike jih samo pordajajo prodali jih pa nikol nebodo...

................................................................................

.................................................................

daj ej...ti povem mogoče pa res kupim :unsure: ...samo nevem kejk me bo zj servis za motor priš...kr more mašino odprt in mi bo vrjetno kr generalko naredo...no bom vido ti povem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!