Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Al pa dej premislo sm...Js ga kupim...mi daš msn al pa kaj da se zmenima do konca?

pa JASKO mamo ti...ej...ka zj "štrene" mešaš ;) ...posti rač. pri miru js bom vrjetno kupo :rolleyes: ti ga tk nerabiš ka bo tbi računalnik...glavno da maš ti motor pa špansko muho :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa JASKO mamo ti...ej...ka zj "štrene" mešaš ;) ...posti rač. pri miru js bom vrjetno kupo :rolleyes: ti ga tk nerabiš ka bo tbi računalnik...glavno da maš ti motor pa špansko muho :grim

Na ne zajebavi se če maš isti comp :D Js mam pa 7 let staro kišto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ta k ga prodajam res.. samo za normalno uporabo je še vedno prešvoh :D

Glede na to da je skor enkrat boljši od mojega je za mene super :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja dobr :D K kar se mene tiče kompa izpod Q6600, 4giga rama 1TB diska sploh ne morm uporablat :D Edino kar ne rabim je grafična :D zato pa mam tako za 40€ hihi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja dobr :D K kar se mene tiče kompa izpod Q6600, 4giga rama 1TB diska sploh ne morm uporablat :D Edino kar ne rabim je grafična :D zato pa mam tako za 40€ hihi :D

g33k :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja dobr :D K kar se mene tiče kompa izpod Q6600, 4giga rama 1TB diska sploh ne morm uporablat :D Edino kar ne rabim je grafična :D zato pa mam tako za 40€ hihi :D

Si pa skromen ti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevme no mislim da je 100 glih prava cena. za 50eurov na bolhi mogoče še dobiš kaki stari komodore

moj komodore je pa so na zbiranje kosovnih odpakdov...sicer s tezkim srcem,ampak je so :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je

a mi boš zrihtu?

Zej boš pa reko da ne znaš naredet? :D Na mobisuxu maš povno navodil...vzameš si pov urce cajta.... upoštevaš navodila in voila pa maš magic fon :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!