Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

lep pozdrav !!

torej jaz vam toplo odsvetujem kajenje trave , vsaj tiste ki jo kupite v mb , bati so politi z silikonom ki ti lepijo plučne mehurčke in posledično dobiš v sebe majn kisika zato dobiš migreno + ostale težave še kake :headbang:

torej imam vrtoglavico od tega plus trebušno gripo ki sem jo nekje staknil, zime vse zjebe :headbang:

tisti ki kadite travo se malo zamislite, to več ni narava ampak usrana kemija, če že morte kadit kadite domačico to je edino kaj ni nič polito voskano, peskano ali kakšna coca cola :headbang:

od zdaj naprej sem nehal kadit kr mi je škoda zdravja ostali pa...... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. mesto je strojna VSŠ Lj in kot kaže je brez omejitve... vsaj tak piše ... jih je sam 40 preveč + da jih vedno še ene 20 skensla, tko da bodo zgleda mal povečal vse skupaj... glede na to da je 420 vpisnih mesti je tistih 20 folka 5% :D

2. je bla transportna logistika v Lj, ta ima itak vedno brez, ker jih je preml in tud letos je še ene 16mest frei... (40 je skupaj mest)

3. je pa bla elektro in kot kaže jih je preveč in piše omejitev opisa, ampak še ne kolko je omejitev ker morjo zračunat še, ampak me itak ne zanima ker mam že pruga freii :D nebi šu jst naelektro, že tko se mi gravža štrom kaj šele da bi to študrov :D

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. mesto je strojna VSŠ Lj in kot kaže je brez omejitve... vsaj tak piše ... jih je sam 40 preveč + da jih vedno še ene 20 skensla, tko da bodo zgleda mal povečal vse skupaj... glede na to da je 420 vpisnih mesti je tistih 20 folka 5% :D

2. je bla transportna logistika v Lj, ta ima itak vedno brez, ker jih je preml in tud letos je še ene 16mest frei... (40 je skupaj mest)

3. je pa bla elektro in kot kaže jih je preveč in piše omejitev opisa, ampak še ne kolko je omejitev ker morjo zračunat še, ampak me itak ne zanima ker mam že pruga freii :D nebi šu jst naelektro, že tko se mi gravža štrom kaj šele da bi to študrov :D

Pa pazi kje boš moped parkiral, da ga ne boš slučajno na mojem placu pustil :unsure: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa pazi kje boš moped parkiral, da ga ne boš slučajno na mojem placu pustil :unsure: :evilgrin: :evilgrin:

hehe boš pokazu kje lahk da nom že prec pizdarije naredu :whistle: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

đeri.. čestitam ti iz dna srca :winkiss:

Hvala :D

Sej vem da sm pek da nism u prvo naredu ampak ok... zdej je useen sm ful bolj ufuran sploh kar se matematike tiče :D pa še kar brez pogojnih sm naredu :)

drgač je blo pa višje za 2 kot v prvem roku... mat je imela 41 fiz pa kar 46 :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala :D

Sej vem da sm pek da nism u prvo naredu ampak ok... zdej je useen sm ful bolj ufuran sploh kar se matematike tiče :D pa še kar brez pogojnih sm naredu :)

drgač je blo pa višje za 2 kot v prvem roku... mat je imela 41 fiz pa kar 46 :wacko:

eni smo pa v prvo meli 90+

čestitam jery

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha luky ne bit jezen

Pač dejstvo je, da je poklicna matura kar se mat, slo in ang tiče več kot 5x lažja od splošne... Kar se pa vaših "izbirnih" predmetov tiče so pa ravno tako osnove, ki bi nam jih na gimnaziji podali v 5ih mesecih in ne v 4ih letih. "Projektne naloge" sploh ne bom komentiral, ker nima smisla.

Vsak ima možnost odločanja na katero srednjo šolo in na kateri faks se bo vpisal. NE pljuvam po nobenem iz poklicne šole. Prosil pa bi, da se postavite na realna tla. O razliki med VSŠ pa UNI se mi pa tudi ne da razpravljati.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nivo tvoje mature je primeren za konec osnovne šole :winkiss: :winkiss: :winkiss:

đeri čestitke :)

Glejte ne se razburaj, ker vsi vemo da si vi z tem tolažite, da je gimnazijska matura toliko težja.Da lahko upravičite toliko slabši uspeh kot ga vi dosežete proti nam. Še vedno so pri matematiki številke za katere velja 1+1=2 in še vedno imate od spredaj formule. Zdaj če pa nimate logike kak to kaj skupaj spravit pa je vaš problem.

Zdaj če so pa vam zmožni na gimnaziji razložit nekaj v 5 mesecih prinas pa v 4 letah.Mogoče bote vi znali tistih 5 mesec oz. ko bo test, še zdaleč pa nebote razumeli zakaj se kje gre. Primer c++ jezik če bote zmožni po 5 mesecih napisat program ki je dolg tisoč dvatisoč vrstic.

Za slovenščino nerečem, ker tam priznam da nikol nenapišem tistega vašega eseja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glejte ne se razburaj, ker vsi vemo da si vi z tem tolažite, da je gimnazijska matura toliko težja.Da lahko upravičite toliko slabši uspeh kot ga vi dosežete proti nam. Še vedno so pri matematiki številke za katere velja 1+1=2 in še vedno imate od spredaj formule. Zdaj če pa nimate logike kak to kaj skupaj spravit pa je vaš problem.

Zdaj če so pa vam zmožni na gimnaziji razložit nekaj v 5 mesecih prinas pa v 4 letah.Mogoče bote vi znali tistih 5 mesec oz. ko bo test, še zdaleč pa nebote razumeli zakaj se kje gre. Primer c++ jezik če bote zmožni po 5 mesecih napisat program ki je dolg tisoč dvatisoč vrstic.

Za slovenščino nerečem, ker tam priznam da nikol nenapišem tistega vašega eseja.

Formul, ki so spredaj tudi enkrat nisem uporabil. Tiste formule so namenjene tistim, ki gredo na maturo s popolnoma nič znanja.

Dosežemo slabši uspeh? Uspeh je zelo relativna stvar. Jaz osebno mislim, da sem bolj uspešen kot ti GLEDANO IZ MOJEGA STALIŠČA. Iz tvojega stališča(najbrž imaš druge cilje v glavi kot jaz) si pa predvidevam da ti.

Kar se tiče c++ sploh ne bom komentiral. To so izbirni predmeti. Glede geografije, kemije, fizike itd ti POJMA NIMAŠ mi pa pač glede c++.

Glede tvoje sloveščine pa lepo da priznaš, da ne bi eseja napisal. Pozabil si pa še dodati, da tudi slovnice ne bi naredil :)

In sploh nisem razburjen samo pač razložil sem ti stvari, katerih očitno ne razumeš povsem dobro. Je še vleiko stvari, ki ti jih lahko napišem kot protiargumente ampak se mi ne da ukvarjati s takimi neumnimi temami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glejte ne se razburaj, ker vsi vemo da si vi z tem tolažite, da je gimnazijska matura toliko težja.Da lahko upravičite toliko slabši uspeh kot ga vi dosežete proti nam. Še vedno so pri matematiki številke za katere velja 1+1=2 in še vedno imate od spredaj formule. Zdaj če pa nimate logike kak to kaj skupaj spravit pa je vaš problem.

Zdaj če so pa vam zmožni na gimnaziji razložit nekaj v 5 mesecih prinas pa v 4 letah.Mogoče bote vi znali tistih 5 mesec oz. ko bo test, še zdaleč pa nebote razumeli zakaj se kje gre. Primer c++ jezik če bote zmožni po 5 mesecih napisat program ki je dolg tisoč dvatisoč vrstic.

Za slovenščino nerečem, ker tam priznam da nikol nenapišem tistega vašega eseja.

a se treba vsepovsod štihat pa zabijat?

sj veš kaj bi lahko na to odgovorili "gimnazijci" zato nebom pikal nekaj.

kaj se pa tiče teh kriterijev med težjim pa lažjim je to samo na papiru. kar pa seveda ne pomeni da ponekod tudi ne velja!

jaz tu lahko doooosti iz svojih izkušenj povem :xx:

jure al đeri kak te pač kličejo pa upam da dosežeš svoje cilje & prilagam čestitke .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!