Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Glejte ne se razburaj, ker vsi vemo da si vi z tem tolažite, da je gimnazijska matura toliko težja.Da lahko upravičite toliko slabši uspeh kot ga vi dosežete proti nam. Še vedno so pri matematiki številke za katere velja 1+1=2 in še vedno imate od spredaj formule. Zdaj če pa nimate logike kak to kaj skupaj spravit pa je vaš problem.

Zdaj če so pa vam zmožni na gimnaziji razložit nekaj v 5 mesecih prinas pa v 4 letah.Mogoče bote vi znali tistih 5 mesec oz. ko bo test, še zdaleč pa nebote razumeli zakaj se kje gre. Primer c++ jezik če bote zmožni po 5 mesecih napisat program ki je dolg tisoč dvatisoč vrstic.

Za slovenščino nerečem, ker tam priznam da nikol nenapišem tistega vašega eseja.

To pa negre še 500 vrstic mnda ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se treba vsepovsod štihat pa zabijat?

sj veš kaj bi lahko na to odgovorili "gimnazijci" zato nebom pikal nekaj.

kaj se pa tiče teh kriterijev med težjim pa lažjim je to samo na papiru. kar pa seveda ne pomeni da ponekod tudi ne velja!

jaz tu lahko doooosti iz svojih izkušenj povem :xx:

jure al đeri kak te pač kličejo pa upam da dosežeš svoje cilje & prilagam čestitke .)

on se je prvi začel "zabijat"...

oprosti, ker ne bom dopustil, da neki 10to razrednji norc govori, da je v PRVO pisal bolje...najprej naj malo dvigne IQ potem pa naj se hvali...

saj ne rečem..verjamem da je naredil maturo vse z več kot 90%...ampak ravno to je to kar želim povedati...če norc piše bolje kot 90 potem vam je jasno kako in kaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala...saj ga ma uporabnik iz foruma tisti ki je 80€ al??? samo ma ris(honat se pa ne da) :glare:

Hvala ti vseeno :worship:

glej verjami da bo celinder še delal čeprav ima en ris. kaj se da se shona za ostale pa negledaš tak podrobno. novi bat noter in bo delalo naprej.

edino če ima 1cm ris noter.v kakem stanju je pa tvoj celinder

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej verjami da bo celinder še delal čeprav ima en ris. kaj se da se shona za ostale pa negledaš tak podrobno. novi bat noter in bo delalo naprej.

edino če ima 1cm ris noter.v kakem stanju je pa tvoj celinder

ja nevem kak je rek je da je znucan pa ris ma...saj je rek da lahko sestavi tk skup pa da samo nov bat samo pravi da se nebom dolgo vozil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nevem kak je rek je da je znucan pa ris ma...saj je rek da lahko sestavi tk skup pa da samo nov bat samo pravi da se nebom dolgo vozil

ker letnik maš. sta že z mehanikom našla razlog zakaj je zagrabo. če enkrat popravljaš menjaj ojnico. ker boš še enkrat imel iste stroške.

daj prilepita obadva slike od celindra. Od Justaboy-a sma dala noter orginal celinder ko je bil fajn podrsan. pa je njemu delala mislim da cca 5k km pol pa je prodal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker letnik maš. sta že z mehanikom našla razlog zakaj je zagrabo. če enkrat popravljaš menjaj ojnico. ker boš še enkrat imel iste stroške.

daj prilepita obadva slike od celindra. Od Justaboy-a sma dala noter orginal celinder ko je bil fajn podrsan. pa je njemu delala mislim da cca 5k km pol pa je prodal.

nimam js slika kr js sm iz ravn na koroškem motor mam pa v velenju na servisu...ni zagrabllo bata samo motor ja začel ugašat pa trest

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimam js slika kr js sm iz ravn na koroškem motor mam pa v velenju na servisu...ni zagrabllo bata samo motor ja začel ugašat pa trest

ka maš motor pr moto mariu? :evilgrin:

drgač pa slike mojga cilindra so v temi aprilia rs125

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keri zna odklenit SE k750i za vsa omrežja? Ker rabim en dokaj simpl telefon, mi je že đabe tota n95, k skos gledam da je neom kje pusto, pa rabim neki bolj na izi :D

Je pa na simobil blokiran jajc...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keri zna odklenit SE k750i za vsa omrežja? Ker rabim en dokaj simpl telefon, mi je že đabe tota n95, k skos gledam da je neom kje pusto, pa rabim neki bolj na izi :D

Je pa na simobil blokiran jajc...

Za vse Nokia mobilnike ... odkleni.si

za SE pa nebi vedo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keri zna odklenit SE k750i za vsa omrežja? Ker rabim en dokaj simpl telefon, mi je že đabe tota n95, k skos gledam da je neom kje pusto, pa rabim neki bolj na izi :D

Je pa na simobil blokiran jajc...

za 10€ se odkodira vsak telefon na vsaki mobi kliniki

Jure

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keri zna odklenit SE k750i za vsa omrežja? Ker rabim en dokaj simpl telefon, mi je že đabe tota n95, k skos gledam da je neom kje pusto, pa rabim neki bolj na izi :D

Je pa na simobil blokiran jajc...

zakaj bi te blo strah za telefon... sej je denarnca z vsmi dokumenti več vredna ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zaj res ko nosim po 150€ notri ja, drugače pa nikakor ne :rolleyes: Ne škoda mi je tak ko je bl akliš, sej zej mam tak 3 številke, pa mam na 2 telefonih, tak da sm skombiniro kaj bom mel glede na to kaj bom delal v in po šoli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zaj res ko nosim po 150€ notri ja, drugače pa nikakor ne :rolleyes: Ne škoda mi je tak ko je bl akliš, sej zej mam tak 3 številke, pa mam na 2 telefonih, tak da sm skombiniro kaj bom mel glede na to kaj bom delal v in po šoli :D

sej amm jest istga pa me ni nč strah zanga se kr dobr obnese tud če z visokga šanka pade ;)... sam ze skor 2 let tko da ni vec tok lep :)

drgač pa z denarnco se hitr nabere... osebna ispit prometna študentska zdravstvena kšne vozovnce je že sam za dokumente 150€ še 20 je denarnca vredna pa ene 50€ maš notr pa maš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!