Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Na novo je tukaj vse pri nas.. ker še ne laufa dolgo, letos so odprl... samo če to greš moreš redno vzet, pa ni samo fitnes, je treba še mal spremenit prehrano.. recimo js sm do zaj jedo po 700 kalorij na dan haha, rabo bi pa prek 2 jurja, pa zaj počasi dvigujem.. sej bo.. po kako kilo mišic na mesec bomo gor dajal :krneki:

Tako, je še AKG dodal... čeprav kreatina raje nebi hehe :D Je treba bit kr previdn :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na novo je tukaj vse pri nas.. ker še ne laufa dolgo, letos so odprl... samo če to greš moreš redno vzet, pa ni samo fitnes, je treba še mal spremenit prehrano.. recimo js sm do zaj jedo po 700 kalorij na dan haha, rabo bi pa prek 2 jurja, pa zaj počasi dvigujem.. sej bo.. po kako kilo mišic na mesec bomo gor dajal :krneki:

Tako, je še AKG dodal... čeprav kreatina raje nebi hehe :D Je treba bit kr previdn :)

Mal vode not za izgled pa ja ne škodi hahaha :D Men k sreč ni treba tok jest, mam že zadost naravnih zalog :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js pa morm do ene 78 kil spravt, k mam 184centimetrof :) mam pa 73(shujšo zgleda, faak), prčakujem da bom v 2 mescih na 78 :) najmanj..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fitnes zna bit kr draga zadevca če se mislš resno it, rabš pol še ogljikove hidrate, beljakovine, kreatin, itd.

kreatinčki, vitaminčki, proteinčki, hidratki, glutaminčki, mineralčki, gejnerčki, burnerčki, animalčki

mater so to dobre zadeve :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js pa morm do ene 78 kil spravt, k mam 184centimetrof :) mam pa 73(shujšo zgleda, faak), prčakujem da bom v 2 mescih na 78 :) najmanj..

sam pazi da se nebos prevec nafilal, mej raje atletsko postavo (sorazmerno telo) da nebos ko kaksn phelps mutatn zgledal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To že mam tak zaj.. itak mi je cilj kondicija.. mišice so samo stranski učinek :krneki: Teh nekih dodatkov pa nebom nkol nikdar jemal, mogoče smoa one ogljikove hidrate hihi :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah kaj bom te kamikalije žrl, ni šans. tu se zaj opet da debatirat. bom en čist kratk primer dau kaj si jaz o tem mislim. če že človk dela to za druge, hoče instantne rezultate naj popa steroide.

nebom se pa preveč spuščal v to ker nimam nekak izkušenj z temi kemikalijami, je pa res da to kaj dosežeš z proteini v zelo kratkem času, dosežeš brez kemikalij v parih mescih (večkrat na teden intenzivno). o prehrani pa se čisto strinjam.

čaka se samo da si mopeka kupim da bom lahko šel v fitnes ki mi pa ni lih blizi...

saj je še samo par mescov, keri bojo (upam da) hitro minli pol pa se začne nov lajf :rolleyes: :rolleyes:

uf pozabo omenit. bi mogoče kdo kupu boxarsko vrečo, 3x šivano, že nafilano?

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valda, brezveze neke tabletke čopat ne.. sej da si pridn prdobiš na mišični masi do kile pa pol na mesec.. men se zdi to kr dost no.. Če že hočš neki frajerišit ne :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nevem, tu mamo 32€ za študente na mesc.. če pa kakga novga not spravš, pa maš nasledn emsc pol cenej.

mi mamo fitnes za 12€ študentsko :naughty: res da je bl mejhn sam ne hod pretirano velik folka naprave so pa čist vredu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi mamo fitnes za 12€ študentsko :naughty: res da je bl mejhn sam ne hod pretirano velik folka naprave so pa čist vredu :)

Mi ga imamo zastonj. Prideš kadar hočeš pa ostaneš tudi lahko kakor dolgo hočeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal vode not za izgled pa ja ne škodi hahaha :D Men k sreč ni treba tok jest, mam že zadost naravnih zalog :P

se je men zdel da si ti mal sumljivo širok :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi ga imamo zastonj. Prideš kadar hočeš pa ostaneš tudi lahko kakor dolgo hočeš.

a na strojni to?

u fajn bom šu kj pogledat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a na strojni to?

u fajn bom šu kj pogledat :D

Jaz to sicer hodim na FOV, ampak mislim, da v okviru športne vzgoje lahko hodiš v vse športne objekte Univerze (telovadnice, bazeni, fitnes.....) zastonj :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na novo je tukaj vse pri nas.. ker še ne laufa dolgo, letos so odprl... samo če to greš moreš redno vzet, pa ni samo fitnes, je treba še mal spremenit prehrano.. recimo js sm do zaj jedo po 700 kalorij na dan haha, rabo bi pa prek 2 jurja, pa zaj počasi dvigujem.. sej bo.. po kako kilo mišic na mesec bomo gor dajal :krneki:

Tako, je še AKG dodal... čeprav kreatina raje nebi hehe :D Je treba bit kr previdn :)

kilo misic an mesec tezko...sploh brez beljakovin....

kreatin je v mesu, ribah...samo ponavad je zravn velik masti, olja whatevr...tko da je blojs v prahu...ni to nobena kemija ves. lahko prasas Anubisa na forumu

kreatinčki, vitaminčki, proteinčki, hidratki, glutaminčki, mineralčki, gejnerčki, burnerčki, animalčki

mater so to dobre zadeve :worship:

so troo....

To že mam tak zaj.. itak mi je cilj kondicija.. mišice so samo stranski učinek :krneki: Teh nekih dodatkov pa nebom nkol nikdar jemal, mogoče smoa one ogljikove hidrate hihi :krneki:

sj pravm...pravilne prehrane NI brez beljakovin...nikakor jih ne mors pojest dovolj samo iz hrane....samo ogljikovi hidrati....nvm no...vso sreco hm...

mah kaj bom te kamikalije žrl, ni šans. tu se zaj opet da debatirat. bom en čist kratk primer dau kaj si jaz o tem mislim. če že človk dela to za druge, hoče instantne rezultate naj popa steroide.

nebom se pa preveč spuščal v to ker nimam nekak izkušenj z temi kemikalijami, je pa res da to kaj dosežeš z proteini v zelo kratkem času, dosežeš brez kemikalij v parih mescih (večkrat na teden intenzivno). o prehrani pa se čisto strinjam.

čaka se samo da si mopeka kupim da bom lahko šel v fitnes ki mi pa ni lih blizi...

saj je še samo par mescov, keri bojo (upam da) hitro minli pol pa se začne nov lajf :rolleyes: :rolleyes:

uf pozabo omenit. bi mogoče kdo kupu boxarsko vrečo, 3x šivano, že nafilano?

res se ne spuscat v to ker ocitno nimas dost iskuznj..to niso kemikalije...kemikalije so na sterodi.net...

beljakovine, BCAA, HMB, kreatin, oglikovi hidrati...to so pa cost naravfne stvari..recimo beljakovine mas iz sirotke, mleka...bilocega

no sj..brez veze enim tumpat k mislejo da so beljakovine pa proteini druga stvar....kle mislm na splosno, ne direkt tebe...

ce se je nekdo odlocu da so to zanjga steroidi...jebat ga so pac steroidi...sam ne pool okol govort bedarij

se enkrat...BELJAKOVINE NISO STEROIDI!!!!

drgac pa je ANUBIS taprav za to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

keri je najbolši frgazer za 125 4T ... Mikuni 26? Sam mnda ne paše gr

Pa kolk bi pridobo z menjavo odmične gredi pa frgazerja?

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

keri je najbolši frgazer za 125 4T ... Mikuni 26? Sam mnda ne paše gr

Pa kolk bi pridobo z menjavo odmične gredi pa frgazerja?

:winkiss:

mikuni paše kot ta originalni, je enakih mer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok.... neki še, nameravam nardit nov zadni nosilec + zamenjat luč in žmigavce ...

Zdej pa kolkr se spomenm mate vsi tto luč

10033521_880_FR_06.JPG

Mal povejte kk ste jo preklopli, rabis kake pretvornike pa kk je glede novih žmigavcev, pa nosilc tablce ;)

danke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nenene narobe si me razumel. jaz ne trdim da so beljakovine sploh primerljive z steroidi.

z steroidi dobiš "mišično maso" ki vbistvu ni tvoja mišica. je kot da bi obesu neko stvar pod kožo. lahko bi rekli, da ješ mišico(malo treninga že rabiš ampak to ni vredno omembe).

beljakovine ti pa samo pomagajo pridobiti naravno mišično maso,...dalje si že sam opisal.

ne zagovarjam in ne nasprotujem čemu koli temveč probam biti nekak objektiven. eni pravijo "beljakovine (v prahu, tabletki,...) škodijo saj pospešujejo razvijanje rakastih celic. kaj pa dandanes NE pospešuje nastajanje rakastih celic? :)

jaz pravim, ČE SE DA dobit iste rezultate na bolj naraven način, zakaj pol rabiš proteine? res da traja dlje, verjetno stane tudi več etc etc... in to je tudi moj point! če greš to delat za sebe, delaj za sebe in (prekomerno) ne uživaj tega.

veste kaj je stranski učinek (predvsem pri teenagerjih) ko popajo te proteine? te proteini jim butnejo vn na vseh mogočih mestih... na koži... mozolji pač.

(to govorim za tiste ki res ne rabijo tega, torej tisti shiranci, suhci k res ne morejo dobit te mišične mase na kak bl naravn način, si naj dajo duška)

če bi pa bil kdo tak prijazen pa mi naj prosim pove ali uživanje takšnih ali drugačnih (torej ne-naravno pridobljenih) snovi (proteini, oh in podobno) ali na kakšen koli način slabo vplivajo na želodec.

nejc prinas je mesečna 26€, z dokaj dobro opremo, prib. na 10kvadratih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam sošolca ki izkoristi vsako priložnost da pokaže svoje mišiće pa se napihuje ko gre po hodniku, playa taprav ko pa gre roke lamat pa ga zbije ker se nažira z temi steroidi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!