Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

imam sošolca ki izkoristi vsako priložnost da pokaže svoje mišiće pa se napihuje ko gre po hodniku, playa taprav ko pa gre roke lamat pa ga zbije ker se nažira z temi steroidi.

še bolš so pa uni k nosjo fitnes majčke brez rokav pa jih nič ni skupaj :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimive so te stvari okol fitnesa ja...sam zase vem da nebi nukul kake kemije probavou...mam pa doma beljakovine in hidrate, ki p mislm da niso popolnoma nič škodljivi...če redno treneraš ti pomagojo v krajšem času obnovit mišico in jo tudi ojačati, ker dobi dovolj hrane...tisti, ki imajo že dovolj dolšče na seb pa ne rabjo tuk beljakovin jest...k to sam redi če ih ne pokurš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prej sem v napačno temo nafopal noter

pred eno uro jaz pa foter veni neke predelujema ograjo od balkona. Pa slišim brrrr od daleč pa vidim da je cbr125 in se mimo hiše pelje z cca 60. pol pa še gledam za njim in na enkrat mu čez celo cesto zapelje avto, ki je soseda pripeljal domov. mali na cbrki pohodi brenzo, gume so škripale, ga vrže na tla in on in motor odletita v avto. mali se hitro gor pobere. tak da je samo materialna škoda. kriv je avto 100%

samo sem pa jaz 100% če bi mali mel kako drugo 125ko bi se vstavo, ker tote tanke gume res nič neprimejo. brenzal je cca 10metrov žlajf, pa se na cesti nevidi niti malo črno. no malo me je stisnilo edino ko je policaj prišo gledat ki so štrafi in na enkrta zagledal sredi ceste krog od gume, pa me pogledal pa se samo nasmejal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prej sem v napačno temo nafopal noter

pred eno uro jaz pa foter veni neke predelujema ograjo od balkona. Pa slišim brrrr od daleč pa vidim da je cbr125 in se mimo hiše pelje z cca 60. pol pa še gledam za njim in na enkrat mu čez celo cesto zapelje avto, ki je soseda pripeljal domov. mali na cbrki pohodi brenzo, gume so škripale, ga vrže na tla in on in motor odletita v avto. mali se hitro gor pobere. tak da je samo materialna škoda. kriv je avto 100%

samo sem pa jaz 100% če bi mali mel kako drugo 125ko bi se vstavo, ker tote tanke gume res nič neprimejo. brenzal je cca 10metrov žlajf, pa se na cesti nevidi niti malo črno. no malo me je stisnilo edino ko je policaj prišo gledat ki so štrafi in na enkrta zagledal sredi ceste krog od gume, pa me pogledal pa se samo nasmejal

jest mislm da je bla bl nizka temperatura kot širina gume... če je pa krog na cest pa tko nisi bil ti in ne veš kdo ga je naredu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah kaj bom te kamikalije žrl, ni šans. tu se zaj opet da debatirat. bom en čist kratk primer dau kaj si jaz o tem mislim. če že človk dela to za druge, hoče instantne rezultate naj popa steroide.

nebom se pa preveč spuščal v to ker nimam nekak izkušenj z temi kemikalijami, je pa res da to kaj dosežeš z proteini v zelo kratkem času, dosežeš brez kemikalij v parih mescih (večkrat na teden intenzivno). o prehrani pa se čisto strinjam.

čaka se samo da si mopeka kupim da bom lahko šel v fitnes ki mi pa ni lih blizi...

saj je še samo par mescov, keri bojo (upam da) hitro minli pol pa se začne nov lajf :rolleyes: :rolleyes:

uf pozabo omenit. bi mogoče kdo kupu boxarsko vrečo, 3x šivano, že nafilano?

A ti veš kako so sploh "iznajdl" proteine? včasih so to dajal - sirotko- prašičom za žrt, ker so se tko najhitrej zredil. Tud če boš to jemal pa nč delu se boš zredu

se je men zdel da si ti mal sumljivo širok :D

Ne jemlem jst kreatina....ne še vsaj. Itak mi je pa tko....kreatin lahko jemleš 6 tednov se mi zdi, pol morš pa 14 dni pavzo met. In takrt gre vsa voda iz celic vn, žile se spet vrnejo na normalno velikost, itd.

kilo misic an mesec tezko...sploh brez beljakovin....

sj pravm...pravilne prehrane NI brez beljakovin...nikakor jih ne mors pojest dovolj samo iz hrane....samo ogljikovi hidrati....nvm no...vso sreco hm...

A nej ne bi blo tko da so OH za pred treningom, beljakovine za po treningu? Al pa če že mešaš oboje skupi, pred treningom 2:1, po treningu 1:1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sami "fitnesaši" pa en večja pičkica k drug :D

drgač pa...proteini so beljakovine in nikakor noben strup...tudi v angleščini so proteins beljakovine in poison je strup..tok da ne bo pomote

če pa jeste preveč beljakovin se zredite, če jih ne porabite...če jih pa porabite grejo pa v mišico...skratka če boste pojedl 2 jupola protein šejkov ne boste nč močnejši ampak boste debelejši ker se neporabljene beljakovine spremenijo v zalogo :naughty:

fajn bildejte, ker zaenkrat ni od nobenga še nč :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve če na Avtocommerce pošlejo dele tud po pošti?

Da, pošiljamo.

sami "fitnesaši" pa en večja pičkica k drug :D

drgač pa...proteini so beljakovine in nikakor noben strup...tudi v angleščini so proteins beljakovine in poison je strup..tok da ne bo pomote

če pa jeste preveč beljakovin se zredite, če jih ne porabite...če jih pa porabite grejo pa v mišico...skratka če boste pojedl 2 jupola protein šejkov ne boste nč močnejši ampak boste debelejši ker se neporabljene beljakovine spremenijo v zalogo :naughty:

fajn bildejte, ker zaenkrat ni od nobenga še nč :worship:

cela medicinska sestra

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes spet fitnesiru :D Zakon tole ne, zaj pa 2 dni pavze, ker predvidevam da se premaknat neom mogo jutri, že tak tipkam komaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes spet fitnesiru :D Zakon tole ne, zaj pa 2 dni pavze, ker predvidevam da se premaknat neom mogo jutri, že tak tipkam komaj :D

softič :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, da nebo kaj bolel haha :D

Si vidu še eno Repliko pred šolo danes? Jo ma od kolega sošolc.. pa neki težko vžiga haha :lol1: Nov skoro, pa more kr mal verglat predn zapali, ne pa tak ko najin, ko z orve,m sam pipneš štarterja :)

Je pa hecno ne, ker je zadaj za šolo čuda folka med odmori in vsi samo tomosa gledajo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pjebi jagri, nekaj takega bi blo tak okvirno.. mam 184cm, pa 76kil mnda :rolleyes: Tak čiiiist okvirno ne, razne asociavije bi si že pol zraven naredo :)

Zajtrk: 80 g ovsenih kosmičev, 100-150 g jabolko, 150 g skute

Malica1: 80 g ovsenih, 100 g skute

Kosilo: 80g rjavega riža ali testenin( krompirja, ali polnozrnatega kruha ) 100-150 g osliča (pustega mesa), 80g zelenjave

Malica2: 50g polnozrnatega kruha z tuno

Večerja: 250g zelenjave, 200g beljakov, ribje olje po želji prav tako sončnično olje (10g)

Malica3: 200g zelenjave, 150g skute, olivno olje po želji

:kva2: Čist nor hihi

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pjebi jagri, nekaj takega bi blo tak okvirno.. mam 184cm, pa 76kil mnda :rolleyes: Tak čiiiist okvirno ne, razne asociavije bi si že pol zraven naredo :)

Zajtrk: 80 g ovsenih kosmičev, 100-150 g jabolko, 150 g skute

Malica1: 80 g ovsenih, 100 g skute

Kosilo: 80g rjavega riža ali testenin( krompirja, ali polnozrnatega kruha ) 100-150 g osliča (pustega mesa), 80g zelenjave

Malica2: 50g polnozrnatega kruha z tuno

Večerja: 250g zelenjave, 200g beljakov, ribje olje po želji prav tako sončnično olje (10g)

Malica3: 200g zelenjave, 150g skute, olivno olje po želji

:kva2: Čist nor hihi

Še mal čokolina pa bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!