Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Sej telih ovsenih tak ne morm jest, ker niso za nikamor.. moram nekaj drugega najdit ne..

Lahko se smejite kak čete, tisti ki vedo o čem s egre vedo tudi da brez prave prehrane ni nič... Sploh Roky ti bi lahko bil malo manj pametn..

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej telih ovsenih tak ne morm jest, ker niso za nikamor.. moram nekaj drugega najdit ne..

Lahko se smejite kak čete, tisti ki vedo o čem s egre vedo tudi da brez prave prehrane ni nič... Sploh Roky ti bi lahko bil malo manj pametn..

Važn, da so dolgi tiči, vse ostalo je nepomembno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej telih ovsenih tak ne morm jest, ker niso za nikamor.. moram nekaj drugega najdit ne..

Lahko se smejite kak čete, tisti ki vedo o čem s egre vedo tudi da brez prave prehrane ni nič... Sploh Roky ti bi lahko bil malo manj pametn..

Kaj je mrga a zdej, če boš pa eno ribo pa dva makarona pojedu pa mislš, da se te bomo vsi bal :lol1:

Pazi, da ne nabildaš preveč, Tomos nebo uleku poj :whistle: Aja ne sej res, tvoj je najboljši..to leti :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebi o tem kako tvoja odprta Aprilia leti. Kdo pravi da se me mora kdo bat, kaj ti ni jasno? Zgleda maš neke probleme sam z sabo nisi zadovoljen, ne rabiš mene tukaj zraven mešat.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebi o tem kako tvoja odprta Aprilia leti. Kdo pravi da se me mora kdo bat, kaj ti ni jasno? Zgleda maš neke probleme sam z sabo nisi zadovoljen, ne rabiš mene tukaj zraven mešat.

Pizda sej res, švoh leti zato k je to slab motor...mi je žov, da nism najbolše rakete kupu - Tomosa :(

Ma nimam problemov, sam prihodnje leto na Motoboomu morm opozorit, da celotna vrata odprejo, da boš lahk not pršu :P

buci, buci...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raje jih dobro zapri da nebo kaj narobe. :trance_33_sleep:

Hahahahahahahah...Sej sm reku, sorazmerno s količino mišic narašča tud pogum :P

/me se hitro skrije pod posteljo...

Kaj a zdj se boste že na motoboom spravl :closedeyes:

:004 :D

Kva je una bejba zadnč kej rekla? Mal čudn nas je gledala, haha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tebe ne rabim nobenega naraščanja če sva že pri tem :) Bo praksa iz tajskega boksa dovolj :rolleyes:

Oooooooooooo, zdej me je pa res že pošteno strah, brrrrr kr tresem se. A tek na dom si tud trenirov? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahahahahahah...Sej sm reku, sorazmerno s količino mišic narašča tud pogum :P

/me se hitro skrije pod posteljo...

:004 :D

Kva je una bejba zadnč kej rekla? Mal čudn nas je gledala, haha :D

k sm njo sreču, nism biu tok veseu k sm vs sreču :naughty: in je neki jamrala :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oooooooooooo, zdej me je pa res že pošteno strah, brrrrr kr tresem se. A tek na dom si tud trenirov? :whistle:

Tega pa ne. Sm zaključiv s tabo :) Ignore :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to so le motosvet lowerji :naughty:

:naughty: :naughty: :naughty:

Tega pa ne. Sm zaključiv s tabo :)

Eh, sm pa mislu, da me boš vsaj knockoutiral...na tajski način :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!