Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ja ziher ma sam 7900km prevoženih pa 01 letnik :rolleyes:

poba to je hard enduro to se kilometri počas nabirajo ker 100km fura traja 5 ur... suprmoto sm pa tko naredu sam dobre 500km čez poletje... kupu sm ga pa s 5500 tko da bo kr držal s kilometri...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ziher ma sam 7900km prevoženih pa 01 letnik :rolleyes:

Če je pa sprednje kolo ves čas v zraku :naughty: :evilgrin: :evilgrin: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je pa sprednje kolo ves čas v zraku :naughty: :evilgrin: :evilgrin: :worship: :worship: :worship:

no dobr kkšn kilomer ma manj zarad tega :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sm dobo SM škorne, naročo sm jih iz KMC yamaha, št 45 pa je kurac levi škorn za 2 mm manjši od desnega, pa spreda je za 0.5 cm bol gr vzdigjen

Jebemo :trance_33_sleep:

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valdo majo.. je pa res da ni prišraufan tak ko pri diadori ampak prlepljen.. za sm pa kros so pa tak isti, smao sm ma malo trši podplat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valdo majo.. je pa res da ni prišraufan tak ko pri diadori ampak prlepljen.. za sm pa kros so pa tak isti, smao sm ma malo trši podplat.

Sej js sm tut mislo prvo kaj takega nabasvit, sam sm glih zvoho tte škorne prav za SM pa še akcija je pa sm kr naročo ... na sliki zgledajo kičasto v živo so pa majka :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jerry...a maš ti to SM verzijo tegale ktm-a? Nek tazga bi jst nabavu, sam letos še ne... Drug let mogoče... Kok je kej z vzdrževanjem pa to?

ja mam oboje feltne... vzrževanja pa je kr ga je... sam glede na to da maš zej TDR jest neb kej takga predlagov ker to ni za na morje se pelat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dons sm se pa clo u šolo pelov z motorjam :lol1: ....sam sm upazu d je zmer vec kretenov na cestah..lepo se pelem 100 kmh/h. prehitim tovornjak....in pol kr naenkrat se za mano pojav kr en golf 2jka...pa kr cist za ritjo mi biv me neki hotu prehtet tk d pazte se takih objestnežev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dons sm se pa clo u šolo pelov z motorjam :lol1: ....sam sm upazu d je zmer vec kretenov na cestah..lepo se pelem 100 kmh/h. prehitim tovornjak....in pol kr naenkrat se za mano pojav kr en golf 2jka...pa kr cist za ritjo mi biv me neki hotu prehtet tk d pazte se takih objestnežev

jst tud z M3kami nimam problemov več :naughty: ane kukec ? :P

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dons sm se pa clo u šolo pelov z motorjam :lol1: ....sam sm upazu d je zmer vec kretenov na cestah..lepo se pelem 100 kmh/h. prehitim tovornjak....in pol kr naenkrat se za mano pojav kr en golf 2jka...pa kr cist za ritjo mi biv me neki hotu prehtet tk d pazte se takih objestnežev

če si biu pred nemu je še dobr :) saj ni blo treba gledat dimne zavese :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mi lahk kdo link pove od une strani kjer upišeš neke št. s prometne in ti pokaže ker lastnik si itd. o vozilu????

Sj je bil že parkrat objavljen sam je brezupno ga iskat, usaj v tej temi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!