Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Huda :D

Alo Jerry, ti ko si bolj tak.. misliš da bi blo kul če dam pri Tomosu zadnjo na 2,2 bara, original je kao 2 bara? Gor so pa tak Metzeler Rennsport k so že race gume.. pač mal jo morm šparat, zato se mi gre :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ko mi gre na kurac, prodajam zaj pa da bom lahko reko da so nove gume hahahaha :lol1:

Aja, 2 ukora dobo, mamu jimm :slap: :doze: (včer sošolca porinu v vrata k so zgledala zaprta, pa niso bla, spred pa profesorca in direkt u bučo haha :D )

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem zej neki nabavt pa gume nafilat :D

Čauu ;**

js pa učit :wacko: tak lep vreme js se morm pa it učit ko pišemo ju3 celoletni test iz elektrotehnike :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uu, še kr sm tu :D

Mi smo se pa znebl štroma zej, fala bogu :worship: Mamo neke bolj računalniške predmete je dost bolš :D Pizda, še tankat morm, bom za kak euro, več tak ne rabim za ta tedn haha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ne? Če pa niam več benza doma, neki je še za bičesko, par deci to je pa tud vse :D 1 litr maš tak za 30km recimo, več pa nebom naredo ta tedn nikol nikdar :D Škoda gume :D :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!