Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Huda :D

Alo Jerry, ti ko si bolj tak.. misliš da bi blo kul če dam pri Tomosu zadnjo na 2,2 bara, original je kao 2 bara? Gor so pa tak Metzeler Rennsport k so že race gume.. pač mal jo morm šparat, zato se mi gre :krneki:

jest ne vidm razloga zakaj bi guma na 2.2 bara dl zdržala kot na 2.0... sej je zmes pr obreh isto trda pa 0.2 bara tle ne nrdi nč razlike... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Österreich :lol: tam je vse bol na izi in meni je to prov kul :)

drgač pa je dost pastirjev na tej šoli jap :grim :grim težko govorit o tem, treba doživet :P

bv gor hodt, 1 let preč fukneš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem 1 leto prej šel v šolo tak da se meni to izenači.

zakon učitli, vse je prilagojeno, lažja matura, lažja snov nasplošno, evropski certifikat, več možnosti dodatnih predmetov, vsi učbeniki skup stanejo 20€(novi) in jih obdržiš do konca živlenja, dosti dosti dosti izletov, država ZELO financira v izobraževanje,...

-

treba znat nemško, 1 leto fukneš vstran, treba delat med poukom, treba se sproti učit, nisi v sloveniji, razdalja, nemoreš delat pizdarij po šoli preveč, moreš se mal lepše obnašat,...

to so argumenti za-proti.

sploh za jezike, gradbeništvo, turizem, pravo je idealna šola in dobra odskočna deska za mednarodne posle...

kolko poznam vrstnike in poznam njihove izkušnje lahko samo rit kušnem naši šoli :worship:

jaz sem spoznal da se splača in ob pomisleku, koliko se morejo piflat pa jebat moji vrstniki, mam prav fajn filing O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem 1 leto prej šel v šolo tak da se meni to izenači.

zakon učitli, vse je prilagojeno, lažja matura, lažja snov nasplošno, evropski certifikat, več možnosti dodatnih predmetov, vsi učbeniki skup stanejo 20€(novi) in jih obdržiš do konca živlenja, dosti dosti dosti izletov, država ZELO financira v izobraževanje,...

-

treba znat nemško, 1 leto fukneš vstran, treba delat med poukom, treba se sproti učit, nisi v sloveniji, razdalja, nemoreš delat pizdarij po šoli preveč, moreš se mal lepše obnašat,...

to so argumenti za-proti.

sploh za jezike, gradbeništvo, turizem, pravo je idealna šola in dobra odskočna deska za mednarodne posle...

kolko poznam vrstnike in poznam njihove izkušnje lahko samo rit kušnem naši šoli :worship:

jaz sem spoznal da se splača in ob pomisleku, koliko se morejo piflat pa jebat moji vrstniki, mam prav fajn filing O:-)

ah to ni zame :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bv gor hodt, 1 let preč fukneš

šar let gor al dol... boš vidu koko je to na faxu ko boš v predavalnici sedel s 3 leta starejšimi pa 3 leta mlajšimi in vsi bote ist izpit delal...

jaz sem 1 leto prej šel v šolo tak da se meni to izenači.

zakon učitli, vse je prilagojeno, lažja matura, lažja snov nasplošno, evropski certifikat, več možnosti dodatnih predmetov, vsi učbeniki skup stanejo 20€(novi) in jih obdržiš do konca živlenja, dosti dosti dosti izletov, država ZELO financira v izobraževanje,...

-

treba znat nemško, 1 leto fukneš vstran, treba delat med poukom, treba se sproti učit, nisi v sloveniji, razdalja, nemoreš delat pizdarij po šoli preveč, moreš se mal lepše obnašat,...

to so argumenti za-proti.

sploh za jezike, gradbeništvo, turizem, pravo je idealna šola in dobra odskočna deska za mednarodne posle...

kolko poznam vrstnike in poznam njihove izkušnje lahko samo rit kušnem naši šoli :worship:

jaz sem spoznal da se splača in ob pomisleku, koliko se morejo piflat pa jebat moji vrstniki, mam prav fajn filing O:-)

jest pa poznam primerke ki so šli na ist način... u izi u avstrijo poj so pa pršli nazaj na slovenski fax in pogruntal da jim manjka osnovno znanje matematike ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest ne vidm razloga zakaj bi guma na 2.2 bara dl zdržala kot na 2.0... sej je zmes pr obreh isto trda pa 0.2 bara tle ne nrdi nč razlike... :whistle:

Ni tak da je potem manjša površina na cesti? :krneki: Mah itak sm se zaebavu hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šar let gor al dol... boš vidu koko je to na faxu ko boš v predavalnici sedel s 3 leta starejšimi pa 3 leta mlajšimi in vsi bote ist izpit delal...

jest pa poznam primerke ki so šli na ist način... u izi u avstrijo poj so pa pršli nazaj na slovenski fax in pogruntal da jim manjka osnovno znanje matematike ;)

ja no :) jaz v slo ne mislim it na fax oz delat kaj koli drugega ker se mi šolstvo v sloveniji nasplošno gnusi. al tak pač je kaj češ ;)

če grem v avstrijo v sredno valda da nebom šel v slovenijo pol študirat, če pa točno pred tem bežim :glare: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah joj.. zadnji dan delovnih počitnic... ju3 se začnejo komaj prave počitnice :D

ja ja... že v ljubljani že slab zrak... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao ko to nardijo :hmm: , sploh nevem ce verjamm, da niso kje uzadi radio vrtel :blink:

ma to ma folk tok časa da ne morš varjet kva vse nrdijo loh ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!